x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dekbedovertrekken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dreamhouse dekbedovertrek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dekbedovertrek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    Dreamhouse dekbedovertrek kopen

    • Dreamhouse dekbedovertrek

      De dekbedovertrekken van Dreamhouse zijn helemaal van deze tijd! De trendy dekbedovertrekken zijn gemaakt van 100% katoen of 100% katoen flanel. Dekbedovertrekken van Dreamhouse zijn er in verschille thema's en stijlen, zo is er voor ieder wat wils. Neem gerust een kijkje tussen het aanbod Dreamhouse dekbedovertrekken op Vergelijk.nl. Dreamhouse heeft een groot assortiment ook in moltons, lakens en hoeslakens. Zo kun je je hele beddengoed op elkaar afstemmen. 

       

      De dekbedovertrekken van Dreamhouse zijn trendy, stijlvol en gaan altijd met de tijd mee. De materialen die worden gebruikt zorgen voor een optimale nachtrust, zo kun jij lekker lang dromen onder je nieuwe beddengoed. Bekijk het assortiment Dreamhouse dekbedovertrekken op Vergelijk.nl en kies een dessin dat bij je slaapkamer past. 

       

    0 - 1
    • Dreamhouse Dekbedovertrek Dreamhouse Tiran Flower - Groen 2-persoons (200 x 220
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140247087.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140802799.jpg
      Dreamhouse Dreamhouse Dekbedovertrek Dreamhouse Tiran Flower - Groen 2-persoons (200 x 220 Dekbedovertrek Dreamhouse Tiran Flower - Groen 2-persoons (200 x 220 Dekbedovertrek Dreamhouse Tiran Flower - Groen 2-persoons (200 x 220 Dit tweepersoons dekbedovertrek Tiran Flower is van het merk Dreamhouse. Het overtrek is gemaakt van 100% katoen en heeft een bloemenprint. katoen ademt, is warmte regulerend en neemt vocht op, ideaal voor een heerlijke nachtrust.handig om te wetenHet dekbedovertrek heeft een open instopstrook. Dit is een extra lang stuk stof aan het voeteneind en loopt in de gehele breedte van het overtrek door aan beide zijden. Inclusief de instopstrook is het dekbedovertrek 240 cm lang. Dit maakt het dekbe... (1)
      Dreamhouse Dekbedovertrek Dreamhouse Tiran Flower - Groen 2-persoons (200 x 220
      • 08719242056042
      1
      most_sold
      25.95 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Good Morning DEFAULT
        • good_morning
      • Snurk DEFAULT
        • snurk
      • Beter Bed DEFAULT
        • beter_bed
      • Essenza DEFAULT
        • essenza
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aantal personen (afmetingen_van_het_bed):
      • Eenpersoons (eenpersoons)
      • Tweepersoons (tweepersoons)
    • Dekbedmaat cm (dekbedmaat_cm):
      • 70 x 70 cm (70_x_70_cm)
      • 80 x 80 cm (80_x_80_cm)
      • 100 x 135 cm (100_x_135_cm)
      • 100 x 140 cm (100_x_140_cm)
      • 120 x 150 cm (120_x_150_cm)
      • 140 x 200 cm (140_x_200_cm)
      • 140 x 220 cm (140_x_220_cm)
      • 200 x 140 cm (200_x_140_cm)
      • 200 x 200 cm (200_x_200_cm)
      • 200 x 220 cm (200_x_220_cm)
      • 220 x 140 cm (220_x_140_cm)
      • 240 x 200 cm (240_x_200_cm)
      • 240 x 220 cm (240_x_220_cm)
      • 260 x 220 cm (260_x_220_cm)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Crème (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Fluweel (fluweel)
      • Flanel (flanel)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Polyester (polyester)
      • Satijn (satijn)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Merk (brand):
      • Good morning (good_morning)
      • Essenza (essenza)
      • Hip (hip)
      • Cinderella (cinderella)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • AC Milan (ac_milan)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Ajax (ajax)
      • All Blacks (all_blacks)
      • Ambiante (ambiante)
      • Ambianzz (ambianzz)
      • Amigo (amigo)
      • Andas (andas)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Animal planet (animal_planet)
      • Apelt (apelt)
      • Ariadne (ariadne)
      • Assassin's creed (assassin_s_creed)
      • At Home (at_home)
      • At home with marieke (at_home_with_marieke)
      • Auro (auro)
      • B-bob (b_bob)
      • Baby Best (baby_best)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Barbie (barbie)
      • Barcelona (barcelona)
      • Basic (basic)
      • Bassetti (bassetti)
      • Batman (batman)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beddinghouse (beddinghouse)
      • Bellana (bellana)
      • Biberna (biberna)
      • Bink Bedding (bink_bedding)
      • Blanc Des Vosges (blanc_des_vosges)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bluebellgray (bluebellgray)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Brandweerman Sam (brandweerman_sam)
      • Briljant (briljant)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Bumba (bumba)
      • Byrklund (byrklund)
      • Cameleon (cameleon)
      • Candy Crush (candy_crush)
      • Casatex (casatex)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Childhome (childhome)
      • Chuggington (chuggington)
      • Coca-cola (coca_cola)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Covers & co (covers_co)
      • Covers En Co (covers_en_co)
      • Crisp Sheets (crisp_sheets)
      • Curt Bauer (curt_bauer)
      • Damai (damai)
      • Day dream (day_dream)
      • Daydream (daydream)
      • DC Comics (dc_comics)
      • De Witte Lietaer (de_witte_lietaer)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Descanso (descanso)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DLC (dlc)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dora (dora)
      • Dora the explorer (dora_the_explorer)
      • Dormisette (dormisette)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Dreamhouse (dreamhouse)
      • Dreamhouse Bedding (dreamhouse_bedding)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Ducky Dons (ducky_dons)
      • Duimelot (duimelot)
      • Efteling (efteling)
      • Elegance (elegance)
      • Elegante (elegante)
      • Emma (emma)
      • Emoji (emoji)
      • Emotion (emotion)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Esprit (esprit)
      • Estella (estella)
      • Fabs World (fabs_world)
      • Fallout (fallout)
      • Fancy Embroidery (fancy_embroidery)
      • Faro (faro)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fc bayern munchen (fc_bayern_munchen)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Ferrari (ferrari)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Filibabba (filibabba)
      • Filly Witchy (filly_witchy)
      • Fleuresse (fleuresse)
      • Flexa (flexa)
      • Formesse (formesse)
      • Furby (furby)
      • Galactik Football (galactik_football)
      • Global labels (global_labels)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Heckett & Lane (heckett_lane)
      • HEINE (heine)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hema (hema)
      • Herding (herding)
      • HIP Collection (hip_collection)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home Affaire Collection (home_affaire_collection)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Homeline Kids (homeline_kids)
      • Hotel Home (hotel_home)
      • Hotel Linnen (hotel_linnen)
      • House In Style (house_in_style)
      • Huismerk (huismerk)
      • Imps&elfs (imps_elfs)
      • Irisette (irisette)
      • Istyle (istyle)
      • Italian Home Collection (italian_home_collection)
      • Janine (janine)
      • Janneke Brinkman (janneke_brinkman)
      • Janosch (janosch)
      • Joarz (joarz)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Justin Bieber (justin_bieber)
      • JUVENTUS (juventus)
      • K3 (k3)
      • Kaeppel (kaeppel)
      • Kardol & Verstraten (kardol_verstraten)
      • Keith Kimberlin (keith_kimberlin)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • Knvb (knvb)
      • Koeka (koeka)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Cerise Sur Le Gâteau (la_cerise_sur_le_ga_teau)
      • Laura Ashley (laura_ashley)
      • LEGO (lego)
      • Leuk Zeeuws (leuk_zeeuws)
      • Libeco (libeco)
      • Lief! (lief_)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Naturals (little_naturals)
      • Looney Tunes (looney_tunes)
      • Made.com (made_com)
      • Mae Engelgeer (mae_engelgeer)
      • Mainstreet (mainstreet)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Margaret muir (margaret_muir)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matt & Rose (matt_rose)
      • Max Steel (max_steel)
      • Melli mello (melli_mello)
      • Meyco (meyco)
      • Mga (mga)
      • Minecraft (minecraft)
      • Minions (minions)
      • My Home (my_home)
      • My Home Selection (my_home_selection)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • NAC Breda (nac_breda)
      • Nachtwacht (nachtwacht)
      • NBA (nba)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nintendo (nintendo)
      • Non-License (non_license)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Num Noms (num_noms)
      • Oilily (oilily)
      • One Direction (one_direction)
      • OTTO (otto)
      • Overige (overige)
      • Overige merken (overige_merken)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Papillon (papillon)
      • Paris Saint Germain (paris_saint_germain)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Pierce Cardin (pierce_cardin)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Piet piraat (piet_piraat)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pip studio (pip_studio)
      • PJ Mask (pj_mask)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Pokemon (pokemon)
      • Primaviera Deluxe (primaviera_deluxe)
      • PRIMERA (primera)
      • Proflax (proflax)
      • Psv (psv)
      • Pure (pure)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Real madrid c.f. (real_madrid_c_f_)
      • RED DEVILS (red_devils)
      • Refined (refined)
      • Rise & Shine (rise_shine)
      • Riverdale (riverdale)
      • Rocky (rocky)
      • Rolling Stones (rolling_stones)
      • Romanette (romanette)
      • Room seven (room_seven)
      • Roommate (roommate)
      • Rupsje Nooitgenoeg (rupsje_nooitgenoeg)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Satin d'or (satin_d_or)
      • Scent of Nature (scent_of_nature)
      • Schlafgut (schlafgut)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Scooby Doo (scooby_doo)
      • Sebra (sebra)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sheepworld (sheepworld)
      • Simpsons (simpsons)
      • Skylanders (skylanders)
      • Sleeptime (sleeptime)
      • Snoopy (snoopy)
      • Snoozing (snoozing)
      • Snurk (snurk)
      • So Cute (so_cute)
      • Soy Luna (soy_luna)
      • Sparta (sparta)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spongebob Squarepants (spongebob_squarepants)
      • Star Wars (star_wars)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superman (superman)
      • Sweet Animals (sweet_animals)
      • Sweet Night (sweet_night)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Incredibles (the_incredibles)
      • The Pillow Room (the_pillow_room)
      • The simpsons (the_simpsons)
      • The walking dead (the_walking_dead)
      • Thomas de Stoomlocomotief (thomas_de_stoomlocomotief)
      • Tinne+Mia (tinne_mia)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Toy story (toy_story)
      • Trolls (trolls)
      • Turtles (turtles)
      • Unigro (unigro)
      • Universal (universal)
      • Universal Pictures (universal_pictures)
      • Vandyck (vandyck)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Vv Kloetinge (vv_kloetinge)
      • Walra (walra)
      • Warcraft (warcraft)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wild Animals (wild_animals)
      • Winnie the Pooh (winnie_the_pooh)
      • Winx club (winx_club)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woood (woood)
      • Yo-Kai (yo_kai)
      • Young Collection (young_collection)
      • Yumeko (yumeko)
      • ZENsation (zensation)
      • Zohome (zohome)
      • Zoobles (zoobles)
      • ZouZou (zouzou)
    • Kinder dekbed (geslacht):
      • Ja (kinder)
    • Motief (motief):
      • Animal print (animal_print)
      • Auto's (auto_s)
      • Bloemen (bloemen)
      • Cirkels (cirkels)
      • City (city)
      • Dieren (dieren)
      • Floral pattern (floral_pattern)
      • Fotoprint (fotoprint)
      • Fruit (fruit)
      • Grafisch (grafisch)
      • Landen (landen)
      • Monochroom (monochroom)
      • Muziek (muziek)
      • Natuur (natuur)
      • New York (new_york)
      • Paarden (paarden)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Romantisch (romantisch)
      • Ruit (ruit)
      • Seizoen (seizoen)
      • Sport (sport)
      • Sterren (sterren)
      • Striped (striped)
      • Tekst (tekst)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Verenprint (verenprint)
      • Vierkant (vierkant)
      • Visgraat (visgraat)
      • Voertuigen (voertuigen)
      • Voetbal (voetbal)
      • Vormen (vormen)
    • Geschikt voor droger (centrifuge_droger_klasse):
      • Drogen op lage temperatuur (drogen_op_lage_temperatuur)
      • Geschikt voor droger (geschikt_voor_droger)
      • Niet geschikt voor droger (niet_geschikt_voor_droger)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl