x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dekbedovertrekken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Casatex dekbedovertrek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dekbedovertrek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Casatex Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103364341.jpg
      Casatex Casatex Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme Overtrekset »Jonas« van CASATEX, gedessineerd met winterse motieven. In zachte fijnflanelkwaliteit. Gemaakt van puur katoen (steunt Cotton made in Africa). Met ritssluiting. Sloop en overtrek kunnen (1)
      Casatex Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme
      • 04250090651828
      1
      most_sold
      43.94 EUR
    • Casatex Overtrekset Sky met winterse motieven
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103359977.jpg
      Casatex Casatex Overtrekset Sky met winterse motieven Overtrekset Sky met winterse motieven Overtrekset Sky met winterse motieven Overtrekset met winterse motieven. Hemelse overtrekset »Sky« van het merk Casatex in sterretjesdesign, met keerbare sloop. Droom heerlijk weg met deze zachte overtrekset in warme fijnflanelkwaliteit (1)
      Casatex Overtrekset Sky met winterse motieven
      • 04250090640167
      1
      38.94 EUR
    • Casatex Overtrekset Sky met winterse motieven
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103359979.jpg
      Casatex Casatex Overtrekset Sky met winterse motieven Overtrekset Sky met winterse motieven Overtrekset Sky met winterse motieven Overtrekset met winterse motieven. Hemelse overtrekset »Sky« van het merk Casatex in sterretjesdesign, met keerbare sloop. Droom heerlijk weg met deze zachte overtrekset in warme fijnflanelkwaliteit (1)
      Casatex Overtrekset Sky met winterse motieven
      • 04250090640150
      1
      33.94 EUR
    • Casatex Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103364892.jpg
      Casatex Casatex Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme Overtrekset »Jonas« van CASATEX, gedessineerd met winterse motieven. In zachte fijnflanelkwaliteit. Gemaakt van puur katoen (steunt Cotton made in Africa). Met ritssluiting. Sloop en overtrek kunnen (1)
      Casatex Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme
      • 04250090651811
      1
      33.94 EUR
    • Casatex Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102620233.jpg
      Casatex Casatex Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme Overtrekset »Jonas« van CASATEX, gedessineerd met winterse motieven. In zachte fijnflanelkwaliteit. Gemaakt van puur katoen (steunt Cotton made in Africa). Met ritssluiting. Sloop en overtrek kunnen (1)
      Casatex Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme
      • 04250090651835
      1
      33.94 EUR
    • Casatex 2-delige overtrekset, ca. 155x220cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126985018.jpg
      Casatex Casatex 2-delige overtrekset, ca. 155x220cm 2-delige overtrekset, ca. 155x220cm 2-delige overtrekset, ca. 155x220cm 2-delige overtrekset van CASATEX het aangename satijn van 100% katoen is huidvriendelijk en praktisch in onderhoud. Het dessin van strepen met royale ornamenten is een plaatje om te zien. Met ritssluiting. Afmetingen 2-delge overtrekset 1 kussensloop, ca. 80x80cm, en1 dekbedovertrek ca. 155x220cm. Deze overtrekset is machinewasbaar. wasbaar tot 60°. chloorbleken niet mogelijk. warm strijken. chemische reiniging. drogen met lage temperatuur (1)
      Casatex 2-delige overtrekset, ca. 155x220cm
      • 04250090648927
      1
      deal
      61.90 EUR
    • Casatex Overtrekset Sky met winterse motieven
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102619709.jpg
      Casatex Casatex Overtrekset Sky met winterse motieven Overtrekset Sky met winterse motieven Overtrekset Sky met winterse motieven Overtrekset met winterse motieven. Hemelse overtrekset »Sky« van het merk Casatex in sterretjesdesign, met keerbare sloop. Droom heerlijk weg met deze zachte overtrekset in warme fijnflanelkwaliteit (1)
      Casatex Overtrekset Sky met winterse motieven
      • 04250090640136
      1
      33.94 EUR
    • Casatex Overtrekset Sky met winterse motieven
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102619709.jpg
      Casatex Casatex Overtrekset Sky met winterse motieven Overtrekset Sky met winterse motieven Overtrekset Sky met winterse motieven Overtrekset met winterse motieven. Hemelse overtrekset »Sky« van het merk Casatex in sterretjesdesign, met keerbare sloop. Droom heerlijk weg met deze zachte overtrekset in warme fijnflanelkwaliteit (1)
      Casatex Overtrekset Sky met winterse motieven
      • 04250090640143
      1
      38.94 EUR
    • Casatex Overtrekset, »Uil«, gedessineerd met uilen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103364332.jpg
      Casatex Casatex Overtrekset, »Uil«, gedessineerd met uilen Overtrekset, »Uil«, gedessineerd met uilen Overtrekset, »Uil«, gedessineerd met uilen Met de overtrekset »Uil« van CASATEX verander je je slaapkamer in een winterse, heerlijk zachte wellnessoase. Gemaakt in fijnflanelkwaliteit van puur katoen (steunt Cotton made in Africa). Sloop en (1)
      Casatex Overtrekset, »Uil«, gedessineerd met uilen
      • 04250090652139
      1
      43.94 EUR
    • Casatex Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103364283.jpg
      Casatex Casatex Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme Overtrekset »Jonas« van CASATEX, gedessineerd met winterse motieven. In zachte fijnflanelkwaliteit. Gemaakt van puur katoen (steunt Cotton made in Africa). Met ritssluiting. Sloop en overtrek kunnen (1)
      Casatex Overtrekset, »Jonas«, met winterse charme
      • 04250090651842
      1
      43.94 EUR
    • Casatex 2-delige overtrekset ca. 155x220 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126987802.jpg
      Casatex Casatex 2-delige overtrekset ca. 155x220 cm 2-delige overtrekset ca. 155x220 cm 2-delige overtrekset ca. 155x220 cm 2-delige overtrekset van CASATEX stijlvol en elegant Een tijdloos aantrekkelijk streepdessin met ornamenten op zacht flanel omhult u met weldadige warmte. Niets staat zo een ontspannen nachtrust meer in de wegMet ritssluiting. Van 100% katoen. 1 kussensloop, ca. 80x80 cm, en 1 dekbedovertrek ca. 155x220 cm. Machinewasbaar. wasbaar tot 60°. chloorbleken niet mogelijk. heet strijken. niet chemisch te reinigen. drogen met hoge temperatuur (1)
      Casatex 2-delige overtrekset ca. 155x220 cm
      • 04250090648309
      1
      deal
      75.90 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Good Morning DEFAULT
        • good_morning
      • Snurk DEFAULT
        • snurk
      • Beter Bed DEFAULT
        • beter_bed
        • select_by_beter_bed
      • Essenza DEFAULT
        • essenza
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aantal personen (afmetingen_van_het_bed):
      • Eenpersoons (eenpersoons)
      • Tweepersoons (tweepersoons)
    • Dekbedmaat cm (dekbedmaat_cm):
      • 70 x 70 cm (70_x_70_cm)
      • 80 x 80 cm (80_x_80_cm)
      • 100 x 135 cm (100_x_135_cm)
      • 100 x 140 cm (100_x_140_cm)
      • 120 x 150 cm (120_x_150_cm)
      • 140 x 200 cm (140_x_200_cm)
      • 140 x 220 cm (140_x_220_cm)
      • 200 x 140 cm (200_x_140_cm)
      • 200 x 200 cm (200_x_200_cm)
      • 200 x 220 cm (200_x_220_cm)
      • 220 x 140 cm (220_x_140_cm)
      • 240 x 200 cm (240_x_200_cm)
      • 240 x 220 cm (240_x_220_cm)
      • 260 x 220 cm (260_x_220_cm)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Crème (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Fluweel (fluweel)
      • Flanel (flanel)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Polyester (polyester)
      • Satijn (satijn)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Merk (brand):
      • Good morning (good_morning)
      • Essenza (essenza)
      • Hip (hip)
      • Cinderella (cinderella)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • AC Milan (ac_milan)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Ajax (ajax)
      • All Blacks (all_blacks)
      • Ambiante (ambiante)
      • Ambianzz (ambianzz)
      • Amigo (amigo)
      • Andas (andas)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Animal planet (animal_planet)
      • Apelt (apelt)
      • Ariadne (ariadne)
      • Assassin's creed (assassin_s_creed)
      • At Home (at_home)
      • At home with marieke (at_home_with_marieke)
      • Auro (auro)
      • B-bob (b_bob)
      • Baby Best (baby_best)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Barbie (barbie)
      • Basic (basic)
      • Bassetti (bassetti)
      • Batman (batman)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beddinghouse (beddinghouse)
      • Bellana (bellana)
      • Biberna (biberna)
      • Bink Bedding (bink_bedding)
      • Blanc Des Vosges (blanc_des_vosges)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bluebellgray (bluebellgray)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Brandweerman Sam (brandweerman_sam)
      • Briljant (briljant)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Bumba (bumba)
      • Buurman en Buurman (buurman_en_buurman)
      • Byrklund (byrklund)
      • Cameleon (cameleon)
      • Candy Crush (candy_crush)
      • Casatex (casatex)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Childhome (childhome)
      • Chuggington (chuggington)
      • Coca-cola (coca_cola)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Covers & co (covers_co)
      • Covers En Co (covers_en_co)
      • Crisp Sheets (crisp_sheets)
      • Curt Bauer (curt_bauer)
      • Damai (damai)
      • Day dream (day_dream)
      • Daydream (daydream)
      • DC Comics (dc_comics)
      • De Witte Lietaer (de_witte_lietaer)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Descanso (descanso)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DLC (dlc)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dora (dora)
      • Dora the explorer (dora_the_explorer)
      • Dormisette (dormisette)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Dreamhouse Bedding (dreamhouse_bedding)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Ducky Dons (ducky_dons)
      • Duimelot (duimelot)
      • Efteling (efteling)
      • Elegance (elegance)
      • Elegante (elegante)
      • Emma (emma)
      • Emoji (emoji)
      • Emotion (emotion)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Esprit (esprit)
      • Estella (estella)
      • Fabs World (fabs_world)
      • Fallout (fallout)
      • Fancy Embroidery (fancy_embroidery)
      • Faro (faro)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fc bayern munchen (fc_bayern_munchen)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Ferrari (ferrari)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Filibabba (filibabba)
      • Filly Witchy (filly_witchy)
      • Fleuresse (fleuresse)
      • Flexa (flexa)
      • Formesse (formesse)
      • Furby (furby)
      • Galactik Football (galactik_football)
      • Global labels (global_labels)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Heckett & Lane (heckett_lane)
      • HEINE (heine)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hema (hema)
      • Herding (herding)
      • HIP Collection (hip_collection)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home Affaire Collection (home_affaire_collection)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Homeline Kids (homeline_kids)
      • Hotel Home (hotel_home)
      • House In Style (house_in_style)
      • Huismerk (huismerk)
      • Imps&elfs (imps_elfs)
      • Irisette (irisette)
      • Istyle (istyle)
      • Italian Home Collection (italian_home_collection)
      • Janine (janine)
      • Janneke Brinkman (janneke_brinkman)
      • Janosch (janosch)
      • Joarz (joarz)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Justin Bieber (justin_bieber)
      • JUVENTUS (juventus)
      • K3 (k3)
      • Kaeppel (kaeppel)
      • Kardol & Verstraten (kardol_verstraten)
      • Keith Kimberlin (keith_kimberlin)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • Knvb (knvb)
      • Koeka (koeka)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Cerise Sur Le Gâteau (la_cerise_sur_le_ga_teau)
      • Laura Ashley (laura_ashley)
      • LEGO (lego)
      • Leuk Zeeuws (leuk_zeeuws)
      • Libeco (libeco)
      • Lief! (lief_)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Naturals (little_naturals)
      • Looney Tunes (looney_tunes)
      • Made.com (made_com)
      • Mae Engelgeer (mae_engelgeer)
      • Mainstreet (mainstreet)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Margaret muir (margaret_muir)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matt & Rose (matt_rose)
      • Max Steel (max_steel)
      • Melli mello (melli_mello)
      • Meyco (meyco)
      • Mga (mga)
      • Minecraft (minecraft)
      • Minions (minions)
      • My Home (my_home)
      • My Home Selection (my_home_selection)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • NAC Breda (nac_breda)
      • Nachtwacht (nachtwacht)
      • NBA (nba)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nintendo (nintendo)
      • Non-License (non_license)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Num Noms (num_noms)
      • Oilily (oilily)
      • One Direction (one_direction)
      • OTTO (otto)
      • Overige merken (overige_merken)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Papillon (papillon)
      • Paris Saint Germain (paris_saint_germain)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Pierce Cardin (pierce_cardin)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Piet piraat (piet_piraat)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pip studio (pip_studio)
      • PJ Mask (pj_mask)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Pokemon (pokemon)
      • Primaviera Deluxe (primaviera_deluxe)
      • PRIMERA (primera)
      • Proflax (proflax)
      • Psv (psv)
      • Pure (pure)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Real madrid c.f. (real_madrid_c_f_)
      • RED DEVILS (red_devils)
      • Refined (refined)
      • Rise & Shine (rise_shine)
      • Riverdale (riverdale)
      • Rocky (rocky)
      • Rolling Stones (rolling_stones)
      • Romanette (romanette)
      • Room seven (room_seven)
      • Roommate (roommate)
      • Rupsje Nooitgenoeg (rupsje_nooitgenoeg)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Satin d'or (satin_d_or)
      • Scent of Nature (scent_of_nature)
      • Schlafgut (schlafgut)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Scooby Doo (scooby_doo)
      • Sebra (sebra)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sheepworld (sheepworld)
      • Simpsons (simpsons)
      • Skylanders (skylanders)
      • Sleeptime (sleeptime)
      • Snoopy (snoopy)
      • Snoozing (snoozing)
      • Snurk (snurk)
      • So Cute (so_cute)
      • Soy Luna (soy_luna)
      • Sparta (sparta)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spongebob Squarepants (spongebob_squarepants)
      • Star Wars (star_wars)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superman (superman)
      • Sweet Animals (sweet_animals)
      • Sweet Night (sweet_night)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Incredibles (the_incredibles)
      • The Pillow Room (the_pillow_room)
      • The simpsons (the_simpsons)
      • The walking dead (the_walking_dead)
      • Thomas de Stoomlocomotief (thomas_de_stoomlocomotief)
      • Tinne+Mia (tinne_mia)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Toy story (toy_story)
      • Trolls (trolls)
      • Turtles (turtles)
      • Unigro (unigro)
      • Universal (universal)
      • Universal Pictures (universal_pictures)
      • Vandyck (vandyck)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Vv Kloetinge (vv_kloetinge)
      • Walra (walra)
      • Warcraft (warcraft)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wild Animals (wild_animals)
      • Winnie the Pooh (winnie_the_pooh)
      • Winx club (winx_club)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woood (woood)
      • Yo-Kai (yo_kai)
      • Young Collection (young_collection)
      • Yumeko (yumeko)
      • ZENsation (zensation)
      • Zohome (zohome)
      • Zoobles (zoobles)
      • ZouZou (zouzou)
    • Kinder dekbed (geslacht):
      • Ja (kinder)
    • Motief (motief):
      • Animal print (animal_print)
      • Auto's (auto_s)
      • Bloemen (bloemen)
      • Cirkels (cirkels)
      • City (city)
      • Dieren (dieren)
      • Floral pattern (floral_pattern)
      • Fotoprint (fotoprint)
      • Grafisch (grafisch)
      • Landen (landen)
      • Monochroom (monochroom)
      • Muziek (muziek)
      • Natuur (natuur)
      • New York (new_york)
      • Paarden (paarden)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Romantisch (romantisch)
      • Ruit (ruit)
      • Seizoen (seizoen)
      • Sport (sport)
      • Sterren (sterren)
      • Striped (striped)
      • Tekst (tekst)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Verenprint (verenprint)
      • Vierkant (vierkant)
      • Visgraat (visgraat)
      • Voertuigen (voertuigen)
      • Voetbal (voetbal)
      • Vormen (vormen)
    • Geschikt voor droger (centrifuge_droger_klasse):
      • Drogen op lage temperatuur (drogen_op_lage_temperatuur)
      • Geschikt voor droger (geschikt_voor_droger)
      • Niet geschikt voor droger (niet_geschikt_voor_droger)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl