x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dekbedden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    HEMA dekbedden

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dekbedden categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • HEMA Ledikantdeken Fleece 100 X 150 Cm (grijs)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147670086.jpg
      HEMA HEMA Ledikantdeken Fleece 100 X 150 Cm (grijs) Ledikantdeken Fleece 100 X 150 Cm (grijs) Ledikantdeken Fleece 100 X 150 Cm (grijs) Deze zachte ledikantdeken van HEMA is gemaakt van fleece. De grijze deken heeft een dessin met witte stippen. Je kunt de deken gebruiken in het ledikant maar ook als speelkleed. (1)
      HEMA Ledikantdeken Fleece 100 X 150 Cm (grijs)
      • 08718537378234
      1
      20.45 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Modena DEFAULT
        • modena
      • Texeler DEFAULT
        • texeler
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Cinderella (cinderella)
      • Walra (walra)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • ABZ (abz)
      • Anytime (anytime)
      • Auping (auping)
      • Basic (basic)
      • Beco (beco)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beliani (beliani)
      • Breckle (breckle)
      • Briljant (briljant)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Childhome (childhome)
      • Crisp Sheets (crisp_sheets)
      • D'Orveige (d_orveige)
      • De Witte Lietaer (de_witte_lietaer)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Deltex (deltex)
      • Dreamtime (dreamtime)
      • Ducky Dons (ducky_dons)
      • Duvet dore (duvet_dore)
      • Essenza (essenza)
      • F.a.n. Frankenstolz (f_a_n_frankenstolz)
      • Fossflakes (fossflakes)
      • Frankenstolz (frankenstolz)
      • Heckett & Lane (heckett_lane)
      • HEMA (hema)
      • Holland Made (holland_made)
      • Huismerk (huismerk)
      • Irisette (irisette)
      • Jollein (jollein)
      • K & N Schurwolle (k_n_schurwolle)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kinzler (kinzler)
      • Made in Holland (made_in_holland)
      • Modena (modena)
      • My Home (my_home)
      • Natural Duck (natural_duck)
      • Norton (norton)
      • OBB (obb)
      • Orange Line (orange_line)
      • Passion for Linen (passion_for_linen)
      • Polydaun (polydaun)
      • Presence (presence)
      • Primaviera Deluxe (primaviera_deluxe)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Sanidor (sanidor)
      • Sannwald (sannwald)
      • Sannwell (sannwell)
      • Select (select)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Silvana (silvana)
      • Sleeptime (sleeptime)
      • Sleeptime Elegance (sleeptime_elegance)
      • Snoozing (snoozing)
      • Temprakon (temprakon)
      • Tempur (tempur)
      • Texel Wool (texel_wool)
      • Texeler (texeler)
      • Timzo (timzo)
      • Topcare (topcare)
      • Vandyck (vandyck)
      • VANDYCK - BEDFASHION VANDIJCK (vandyck_bedfashion_vandijck)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitality Pur (vitality_pur)
      • Webdeals (webdeals)
      • Webschatz (webschatz)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Yumeko (yumeko)
      • Zenzo (zenzo)
      • Zöllner (zo_llner)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €120 (low)
      • €120 - €270 (medium)
      • > €270 (high)
    • Type dekbed (type_dekbed):
      • 4 Seizoenen dekbed (4_seizoenen_dekbed)
      • All year dekbed (all_year_dekbed)
      • All Year Light dekbed (all_year_light_dekbed)
      • Winterdekbed (winterdekbed)
      • Zomerdekbed (zomerdekbed)
    • Materiaal (materiaal):
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Satijn (satijn)
      • Microfiber (microfiber)
      • Zijde (zijde)
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Bamboe (hout)
      • Polyester (polyester)
    • Dekbed maat (dekbed_maat):
      • Eenpersoons (eenpersoons)
      • Lits-jumeaux (lits_jumeaux)
      • Tweepersoons (tweepersoons)
      • Twijfelaar (twijfelaar)
    • Dekbedmaat cm (dekbedmaat_cm):
      • 60 x 80 cm (60_x_80_cm)
      • 80 x 80 cm (80_x_80_cm)
      • 100 x 135 cm (100_x_135_cm)
      • 120 x 150 cm (120_x_150_cm)
      • 135 x 200 cm (135_x_200_cm)
      • 140 x 200 cm (140_x_200_cm)
      • 140 x 220 cm (140_x_220_cm)
      • 155 x 220 cm (155_x_220_cm)
      • 160 x 200 cm (160_x_200_cm)
      • 180 x 200 cm (180_x_200_cm)
      • 200 x 200 cm (200_x_200_cm)
      • 200 x 220 cm (200_x_220_cm)
      • 200 x 240 cm (200_x_240_cm)
      • 220 x 240 cm (220_x_240_cm)
      • 220 x 260 cm (220_x_260_cm)
      • 240 x 260 cm (240_x_260_cm)
      • 270 x 220 cm (270_x_220_cm)
    • Allergievrij (allergievrij):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Warmteklasse (warmteklasse):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Wasbaar (wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl