x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dekbedden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dreamtime dekbedden

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dekbedden categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Dreamtime Enkel Dekbed Dreamtime Dekbed - 15% Dons -zomer 220 x 200
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128147223.jpg
      Dreamtime Dreamtime Enkel Dekbed Dreamtime Dekbed - 15% Dons -zomer 220 x 200 Enkel Dekbed Dreamtime Dekbed - 15% Dons -zomer 220 x 200 Enkel Dekbed Dreamtime Dekbed - 15% Dons -zomer 220 x 200 Met het Dreamtime donzen zomerdeeldekbed slaap je ook heerlijk tijdens zwoele zomernachten. De vulling van 15% witte eendendons zorgt voor een ongekende vochtregulatie en een goede isolatie. Het dekbed heeft een vulgewicht van 200 g/m². Met het voor-/najaarsdekbed combineer je het tot een 4-seizoenendekbed. (1)
      Dreamtime Enkel Dekbed Dreamtime Dekbed - 15% Dons -zomer 220 x 200
      • 08717874011415
      • 08714736511038
      1
      deal
      109.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Cinderella DEFAULT
        • cinderella
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Texeler DEFAULT
        • texeler
      • Essenza DEFAULT
        • essenza
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Cinderella (cinderella)
      • Walra (walra)
      • ABZ (abz)
      • AltijdGoedSlapen (altijdgoedslapen)
      • Alvi (alvi)
      • Ambianzz (ambianzz)
      • Anel Babygoods (anel_babygoods)
      • Auping (auping)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Beddenplein (beddenplein)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beliani (beliani)
      • Boxspring Company BV (boxspring_company_bv)
      • Briljant (briljant)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Brinkhaus (brinkhaus)
      • Capella (capella)
      • Childhome (childhome)
      • Comfort (comfort)
      • Cotton comfort (cotton_comfort)
      • Cotton Dream (cotton_dream)
      • D'Orveige (d_orveige)
      • Dauna Soft (dauna_soft)
      • De Witte Lietaer (de_witte_lietaer)
      • DecoKing (decoking)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Deltex (deltex)
      • Descanso (descanso)
      • DIAMANT (diamant)
      • Dreamtime (dreamtime)
      • Ducky Dons (ducky_dons)
      • Duvatex (duvatex)
      • Duvet dore (duvet_dore)
      • Eastland (eastland)
      • Easy Baby (easy_baby)
      • Elegance (elegance)
      • Emob (emob)
      • Essenza (essenza)
      • F.a.n. Frankenstolz (f_a_n_frankenstolz)
      • Fossflakes (fossflakes)
      • Frankenstolz (frankenstolz)
      • Good Morning (good_morning)
      • Happiness (happiness)
      • Heckett & Lane (heckett_lane)
      • HEMA (hema)
      • Hip (hip)
      • Holland Made (holland_made)
      • Huismerk (huismerk)
      • ISleep (isleep)
      • Jollein (jollein)
      • Klaas Vaak (klaas_vaak)
      • Koeka (koeka)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Meyco (meyco)
      • Modena (modena)
      • My Home (my_home)
      • Natural Duck (natural_duck)
      • Natural Goose (natural_goose)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nuk (nuk)
      • Orange Line (orange_line)
      • Passion for Linen (passion_for_linen)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Polydaun (polydaun)
      • Presence (presence)
      • Primaviera Deluxe (primaviera_deluxe)
      • Pure (pure)
      • Roba (roba)
      • Sanidor (sanidor)
      • Sannwell (sannwell)
      • Select (select)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Shepherd (shepherd)
      • Silvana (silvana)
      • Sleeptime (sleeptime)
      • Snoozing (snoozing)
      • Temprakon (temprakon)
      • Tempur (tempur)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Texel Wool (texel_wool)
      • Texeler (texeler)
      • Thomas de Trein (thomas_de_trein)
      • Timzo (timzo)
      • Träumeland (tra_umeland)
      • Vandyck (vandyck)
      • VANDYCK - BEDFASHION VANDIJCK (vandyck_bedfashion_vandijck)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitality Pur (vitality_pur)
      • Webdeals (webdeals)
      • Yumeko (yumeko)
      • Zöllner (zo_llner)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €120 (low)
      • €120 - €270 (medium)
      • > €270 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Wol (wol)
      • Dons (dons)
      • Katoen (katoen)
      • Satijn (satijn)
      • Microfiber (microfiber)
      • Zijde (zijde)
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Bamboe (hout)
      • Polyester (polyester)
    • Dekbedmaat cm (dekbedmaat_cm):
      • 60 x 80 cm (60_x_80_cm)
      • 75 x 100 cm (75_x_100_cm)
      • 80 x 80 cm (80_x_80_cm)
      • 90 x 200 cm (90_x_200_cm)
      • 100 x 135 cm (100_x_135_cm)
      • 100 x 210 cm (100_x_210_cm)
      • 120 x 150 cm (120_x_150_cm)
      • 120 x 200 cm (120_x_200_cm)
      • 135 x 200 cm (135_x_200_cm)
      • 135 x 220 cm (135_x_220_cm)
      • 140 x 200 cm (140_x_200_cm)
      • 140 x 210 cm (140_x_210_cm)
      • 140 x 220 cm (140_x_220_cm)
      • 150 x 200 cm (150_x_200_cm)
      • 155 x 220 cm (155_x_220_cm)
      • 160 x 200 cm (160_x_200_cm)
      • 160 x 220 cm (160_x_220_cm)
      • 160 x 240 cm (160_x_240_cm)
      • 180 x 200 cm (180_x_200_cm)
      • 200 x 200 cm (200_x_200_cm)
      • 200 x 210 cm (200_x_210_cm)
      • 200 x 220 cm (200_x_220_cm)
      • 200 x 240 cm (200_x_240_cm)
      • 220 x 240 cm (220_x_240_cm)
      • 220 x 260 cm (220_x_260_cm)
      • 230 x 260 cm (230_x_260_cm)
      • 240 x 200 cm (240_x_200_cm)
      • 240 x 220 cm (240_x_220_cm)
      • 240 x 260 cm (240_x_260_cm)
      • 260 x 200 cm (260_x_200_cm)
      • 270 x 220 cm (270_x_220_cm)
    • Dekbed maat (dekbed_maat):
      • Eenpersoons (eenpersoons)
      • Junior (junior)
      • Lits-jumeaux (lits_jumeaux)
      • Tweepersoons (tweepersoons)
      • Twijfelaar (twijfelaar)
    • Allergievrij (allergievrij):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Seizoen (seizoen):
      • Alle seizoenen (alle_seizoenen)
      • Winter (winter)
      • Zomer (zomer)
    • Type dekbed (type_dekbed):
      • 4 Seizoenen dekbed (4_seizoenen_dekbed)
      • All year dekbed (all_year_dekbed)
      • All Year Light dekbed (all_year_light_dekbed)
    • Warmteklasse (warmteklasse):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Wasbaar (wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl