x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dagcreme verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Weleda dagcreme

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dagcreme categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Weleda Rosa Mosqueta Dagcreme 30ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155816923.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118069551.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105682859.jpg
      Weleda Weleda Rosa Mosqueta Dagcreme 30ml Rosa Mosqueta Dagcreme 30ml Rosa Mosqueta Dagcreme 30ml Weleda 9719 Wildrosen dagcrème 30 ml (2)
      Weleda Rosa Mosqueta Dagcreme 30ml
      • 04001638089654
      6
      17.48 EUR
    • Weleda Granaatappel Verstevigende Dagcreme
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155803022.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129649011.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105678705.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145876501.jpg
      Weleda Weleda Granaatappel Verstevigende Dagcreme Granaatappel Verstevigende Dagcreme Granaatappel Verstevigende Dagcreme Weleda Granaatappel Verstevigende Dagcrème ( 30ml ) Biedt bescherming en ondersteuning aan de huid vanaf het veertigste levensjaar. De huid wordt steviger en gladder en krijgt een frisse, gezonde uitstraling. Beleef een duizend-en-één-nachtsfeer met de etherische oliën van sandelhout, neroli en sinaasappel. Werking: Deze snel intrekkende, antioxidatieve dagcrème met biologische geteelde granaatappels en pluimgierst verzacht rimpels, bevordert de huidelasticiteit en stimuleert de celvernieuwin... (1)
      Weleda Granaatappel Verstevigende Dagcreme
      • 04001638090889
      8
      17.91 EUR
    • Weleda Coldcream 30ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141492394.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118070135.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137905827.jpg
      Weleda Weleda Coldcream 30ml Coldcream 30ml Coldcream 30ml Beschermt de gezichtshuid tegen gure weersomstandigheden Voedt, verzacht en voorkomt uitdroging Maakt ruwe huid weer zacht en soepel (6)
      Weleda Coldcream 30ml
      • 04001638081870
      2
      deal
      13.76 EUR
    • Weleda Iris Hydraterende Dagcreme
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138012677.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115899657.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106547777.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118069678.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125850413.jpg
      Weleda Weleda Iris Hydraterende Dagcreme Iris Hydraterende Dagcreme Iris Hydraterende Dagcreme De Iris Hydraterende Dagcrème van Weleda is een rijke crème met een volle textuur die de vochtbalans reguleert. Bevordert ook de zelfregulerende eigenschappen van de huid en beschermt de huid tegen invloeden van buitenaf. Resultaat: een intens gehydrateerde en frisse huid. Dit product behoort tot onze Clean Beauty categorie. Clean Beauty-producten zijn zorgvuldig en bewust geproduceerd. Parabenen, cyclische siliconen, sulfaten en minerale oliën zijn slechts enkele van de ingrediënten die zijn... (1)
      Weleda Iris Hydraterende Dagcreme
      • 04001638088763
      5
      deal
      13.91 EUR
    • Weleda Zuiverende Gezichtscrème Light
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146442181.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145875409.jpg
      Weleda Weleda Zuiverende Gezichtscrème Light Zuiverende Gezichtscrème Light Zuiverende Gezichtscrème Light Weleda Zuiverende Gezichtscrme Light Deze lichte, frisse crme voor dag en nacht hydrateert langdurig en helpt onzuiverheden verminderen en voorkomen. Matteert, egaliseert en verfijnt het huidbeeld. Trekt snel in. Niet-comedogeen. Goede huidverdraagzaamheid dermatologisch bewezen. (1)
      Weleda Zuiverende Gezichtscrème Light
      • 04001638500227
      4
      deal
      14.43 EUR
    • Weleda Iris Hydraterende Dagcrème
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153385179.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129019252.jpg
      Weleda Weleda Iris Hydraterende Dagcrème Iris Hydraterende Dagcrème Iris Hydraterende Dagcrème Weleda Iris Hydraterende Dagcrème ( 30ml ) (1)
      Weleda Iris Hydraterende Dagcrème
      • 04001638080187
      1
      deal
      16.90 EUR
    • Weleda Iris Hydraterende Crème Light - 30 ml - Dag en Nachtcrème
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127094135.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129019676.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107591417.jpg
      Weleda Weleda Iris Hydraterende Crème Light - 30 ml - Dag en Nachtcrème Iris Hydraterende Crème Light - 30 ml - Dag en Nachtcrème Iris Hydraterende Crème Light - 30 ml - Dag en Nachtcrème Iris hydraterende creme light Inhoud: 30 ml 1 Stuk (1)
      Weleda Iris Hydraterende Crème Light - 30 ml - Dag en Nachtcrème
      • 04001638080194
      1
      deal
      21.01 EUR
    • Weleda Granaatappel Verstevigende Gezichtsolie
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152253057.jpg
      Weleda Weleda Granaatappel Verstevigende Gezichtsolie Granaatappel Verstevigende Gezichtsolie Granaatappel Verstevigende Gezichtsolie Weleda Gezichtsolie Granaatappel De gezichtsolie met granaatappel van Weleda is een krachtige boost voor een stralende huid! De gezichtsolie bevat maar liefst 8 biologische plantenoliën onder andere; granaatapel, abrikoos, avocado en argan..Deze biologische plantenoliën vormen samen met pluimgierstextract de belangrijkste ingrediënten van de gezichtsolie. Het fijne aan de olie is dat deze snel intrekt en geen vettig laagje of gevoel achter laat. * Voedende boost * Verstevigt de huid * Verzach... (1)
      Weleda Granaatappel Verstevigende Gezichtsolie
      • 04001638502368
      1
      deal
      26.08 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • VICHY DEFAULT
        • vichy
      • Nivea DEFAULT
        • nivea
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • VICHY (vichy)
      • Nivea (nivea)
      • Clinique (clinique)
      • RITUALS (rituals)
      • Bioderma (bioderma)
      • A.Vogel (a_vogel)
      • ABSOLUTION (absolution)
      • Academie (academie)
      • Ahava (ahava)
      • Alcina (alcina)
      • Aloe Pura (aloe_pura)
      • Annayake (annayake)
      • Aromed (aromed)
      • Artdeco (artdeco)
      • Aveda (aveda)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • Badger (badger)
      • Barberians Copenhagen Products (barberians_copenhagen_products)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Bepanthen (bepanthen)
      • BERGMAN (bergman)
      • BERGMAN BEAUTY CARE (bergman_beauty_care)
      • Biodermal (biodermal)
      • BIOEFFECT (bioeffect)
      • Biotherm (biotherm)
      • Biotherm Homme (biotherm_homme)
      • Biotulin (biotulin)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bronners (bronners)
      • Bulldog (bulldog)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Captain Fawcett (captain_fawcett)
      • Carita (carita)
      • Caudalie (caudalie)
      • Cetaphil (cetaphil)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Cocoa Brown (cocoa_brown)
      • Collistar (collistar)
      • Combinal (combinal)
      • Darphin (darphin)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermolin (dermolin)
      • Diadermine (diadermine)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Doctor Eckstein (doctor_eckstein)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. bronner's (dr_bronner_s)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Dr. van der Hoog (dr_van_der_hoog)
      • Ducray (ducray)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Earth-line (earth_line)
      • Eigen Merk (eigen_merk)
      • Elemis (elemis)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • Erborian (erborian)
      • Eshave (eshave)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eucerin (eucerin)
      • Fade Out (fade_out)
      • Ferrari (ferrari)
      • FILORGA (filorga)
      • Garnier (garnier)
      • Gatineau (gatineau)
      • Ginkel's (ginkel_s)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glamglow (glamglow)
      • Golddachs (golddachs)
      • Grown alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • Guinot (guinot)
      • Harmonie (harmonie)
      • Hawkins & Brimble (hawkins_brimble)
      • HeadBlade (headblade)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Heliotrop (heliotrop)
      • Holisan (holisan)
      • Hypogeen (hypogeen)
      • I.C.O.N. (i_c_o_n_)
      • Ingrid millet (ingrid_millet)
      • Isabelle Lancray (isabelle_lancray)
      • ISOBEAUTY (isobeauty)
      • Jacadi (jacadi)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jan Marini (jan_marini)
      • Jean D'Arcel (jean_d_arcel)
      • Jeanne Piaubert (jeanne_piaubert)
      • Jo Malone (jo_malone)
      • JOIK (joik)
      • JorgObé (jorgobe_)
      • Juvena (juvena)
      • Kenzo (kenzo)
      • KENZOKI (kenzoki)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Klapp (klapp)
      • Korres (korres)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Mer (la_mer)
      • La Prairie (la_prairie)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lab Series (lab_series)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Lierac (lierac)
      • LOEWE (loewe)
      • Logona (logona)
      • Louis Widmer (louis_widmer)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Löwengrip Care & Color (lo_wengrip_care_color)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Madara (madara)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Marbert (marbert)
      • Marc Inbane (marc_inbane)
      • Mary Cohr (mary_cohr)
      • Matis (matis)
      • Mavala (mavala)
      • Medosan (medosan)
      • Melvita (melvita)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mud&More (mud_more)
      • Murad (murad)
      • Neostrata (neostrata)
      • Neutral (neutral)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nuxe (nuxe)
      • Olay (olay)
      • Olaz (olaz)
      • Ooh (ooh)
      • Orange care (orange_care)
      • Origins (origins)
      • Orlane (orlane)
      • OSKIA (oskia)
      • Payot (payot)
      • Percy Nobleman (percy_nobleman)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • Perris Skin Fitness (perris_skin_fitness)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Planter'S (planter_s)
      • Primavera (primavera)
      • Proraso (proraso)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Redken (redken)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • Reviderm (reviderm)
      • Roc (roc)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Santaverde (santaverde)
      • Sante Naturkosmetik (sante_naturkosmetik)
      • Sea-line (sea_line)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Skin Republic (skin_republic)
      • Speick (speick)
      • Stendhal (stendhal)
      • StriVectin (strivectin)
      • SVR (svr)
      • Synchroline (synchroline)
      • Tabac (tabac)
      • Talika (talika)
      • Teaology (teaology)
      • Thalgo (thalgo)
      • The Body Shop (the_body_shop)
      • The Great British Grooming Co. (the_great_british_grooming_co_)
      • The Konjac Sponge (the_konjac_sponge)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • Thebalm (thebalm)
      • Therme (therme)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tosca (tosca)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Uriage (uriage)
      • Valmont (valmont)
      • Vita (vita)
      • Weleda (weleda)
      • Zarqa (zarqa)
      • Zirh (zirh)
      • Ê Shave (e_shave)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €40 (low)
      • €40 - €70 (medium)
      • > €70 (high)
    • Anti-Wrinkle (anti_rimpel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Huidtype (huidtype):
      • Alle huidtypes (alle_huidtypes)
      • Droge huid (droge_huid)
      • Gecombineerde huid (gecombineerde_huid)
      • Gevoelige huid (gevoelige_huid)
      • Littekenweefsel (littekenweefsel)
      • Normale huid (normale_huid)
      • Oneffen huid (oneffen_huid)
      • Rijpe huid (rijpe_huid)
      • Verouderende huid (verouderende_huid)
      • Vette huid (vette_huid)
    • Alcohol vrij (alcohol_vrij):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatologisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 20 - 35 (20_35)
      • 25+ (25_)
      • 30 - 45 (30_45)
      • 30+ (30_)
      • 35+ (35_)
      • 40 - 60 (40_60)
      • 40+ (40_)
      • 50+ (50_)
      • 55+ (55_)
      • 60+ (60_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl