x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dagcreme verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    The Konjac Sponge dagcreme

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dagcreme categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • The Konjac Sponge Original Facial Puff With Red Clay
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98472248.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105693773.jpg
      The Konjac Sponge The Konjac Sponge Original Facial Puff With Red Clay Original Facial Puff With Red Clay Original Facial Puff With Red Clay The Konjac Sponge Original Facial Puff with Red Clay Deze konjac spons is gemaakt van 100% natuurlijk materiaal en is rijk aan talloze mineralenextracten. Gebruik de spons voor een natuurlijke en effectieve reiniging van de huid. De bloedsomloop wordt door de reiniging gestimuleerd en wordt de aanmaak van nieuwe huidcellen bevorderd.De Konjac Sponge is zeer geschikt voor de rijpere huid. Deze spons is perfect voor een natuurlijke verjongingskuur van de huid. In de spons zit Franse rode klei v... (1)
      The Konjac Sponge Original Facial Puff With Red Clay
      • 05055113801094
      2
      15.45 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • VICHY DEFAULT
        • vichy
      • Nivea DEFAULT
        • nivea
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • VICHY (vichy)
      • Nivea (nivea)
      • Clinique (clinique)
      • RITUALS (rituals)
      • Eucerin (eucerin)
      • A'kin (a_kin)
      • A.Vogel (a_vogel)
      • ABSOLUTION (absolution)
      • Academie (academie)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Ahava (ahava)
      • Alcina (alcina)
      • Annayake (annayake)
      • Aromed (aromed)
      • Artdeco (artdeco)
      • Aveda (aveda)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • Badger (badger)
      • Balm Balm (balm_balm)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Beiersdorf (beiersdorf)
      • Benefit (benefit)
      • Bepanthen (bepanthen)
      • BERGMAN (bergman)
      • BERGMAN BEAUTY CARE (bergman_beauty_care)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biodermal (biodermal)
      • BIOEFFECT (bioeffect)
      • Biotherm (biotherm)
      • Biotherm Homme (biotherm_homme)
      • Biotulin (biotulin)
      • Black Up (black_up)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Borlind (borlind)
      • Bronners (bronners)
      • Bulldog (bulldog)
      • Burt´s Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Captain Fawcett (captain_fawcett)
      • Carita (carita)
      • Caudalie (caudalie)
      • Cetaphil (cetaphil)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • Darphin (darphin)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermolab (dermolab)
      • Dermolin (dermolin)
      • Diadermine (diadermine)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Doctor Eckstein (doctor_eckstein)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr Vd Hoog (dr_vd_hoog)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • Dr. bronner's (dr_bronner_s)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Dr. van der Hoog (dr_van_der_hoog)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Earth-line (earth_line)
      • Egyptian Magic (egyptian_magic)
      • Eigen Merk (eigen_merk)
      • Elemis (elemis)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • Erborian (erborian)
      • Eshave (eshave)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Fade Out (fade_out)
      • FARE (fare)
      • Ferrari (ferrari)
      • FILORGA (filorga)
      • Garnier (garnier)
      • Gatineau (gatineau)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glamglow (glamglow)
      • Grown alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • Guinot (guinot)
      • Harmonie (harmonie)
      • Hawkins & Brimble (hawkins_brimble)
      • HeadBlade (headblade)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Heliotrop (heliotrop)
      • House 99 (house_99)
      • Human+kind (human_kind)
      • Hypogeen (hypogeen)
      • I Coloniali (i_coloniali)
      • I.C.O.N. (i_c_o_n_)
      • Indeed Laboratories (indeed_laboratories)
      • Indeed Labs (indeed_labs)
      • Ingrid millet (ingrid_millet)
      • Isabelle Lancray (isabelle_lancray)
      • IsaDora (isadora)
      • ISOBEAUTY (isobeauty)
      • Jacadi (jacadi)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jan Marini (jan_marini)
      • Jean D'Arcel (jean_d_arcel)
      • Jeanne Piaubert (jeanne_piaubert)
      • Jo Malone (jo_malone)
      • JOIK (joik)
      • JorgObé (jorgobe_)
      • Juvena (juvena)
      • Kenzo (kenzo)
      • KENZOKI (kenzoki)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Klapp (klapp)
      • KORA Organics (kora_organics)
      • Korres (korres)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Mer (la_mer)
      • La Prairie (la_prairie)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lab Series (lab_series)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Lanzaloe (lanzaloe)
      • Lierac (lierac)
      • LOEWE (loewe)
      • Logona (logona)
      • Louis Widmer (louis_widmer)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Löwengrip Care & Color (lo_wengrip_care_color)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Madara (madara)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Marbert (marbert)
      • Marc Inbane (marc_inbane)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Mary Cohr (mary_cohr)
      • Matis (matis)
      • Mavala (mavala)
      • Medik8 (medik8)
      • Medosan (medosan)
      • Melvita (melvita)
      • Moroccan Natural (moroccan_natural)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mud&More (mud_more)
      • Murad (murad)
      • Naif (naif)
      • Neostrata (neostrata)
      • Nuxe (nuxe)
      • Oil of olaz (oil_of_olaz)
      • Olay (olay)
      • Olaz (olaz)
      • Oliv Bio (oliv_bio)
      • Ooh (ooh)
      • Optima (optima)
      • Orange care (orange_care)
      • Origins (origins)
      • Orlane (orlane)
      • Patchology (patchology)
      • Payot (payot)
      • Percy Nobleman (percy_nobleman)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • PHB (phb)
      • Philosophy (philosophy)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Planter'S (planter_s)
      • Primavera (primavera)
      • Proraso (proraso)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Redken (redken)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • Reviderm (reviderm)
      • Roc (roc)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Santaverde (santaverde)
      • Sante Naturkosmetik (sante_naturkosmetik)
      • Sea-line (sea_line)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Smashbox (smashbox)
      • Speick (speick)
      • STARSKIN (starskin)
      • Stendhal (stendhal)
      • StriVectin (strivectin)
      • SVR (svr)
      • Synchroline (synchroline)
      • SYS (sys)
      • Tabac (tabac)
      • Talika (talika)
      • Teaology (teaology)
      • Thalgo (thalgo)
      • The Body Shop (the_body_shop)
      • The Great British Grooming Co. (the_great_british_grooming_co_)
      • The Konjac Sponge (the_konjac_sponge)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • The Scottish Fine Soaps Company (the_scottish_fine_soaps_company)
      • Thebalm (thebalm)
      • Toni Gard (toni_gard)
      • Tonymoly (tonymoly)
      • Too Faced (too_faced)
      • True organic of Sweden (true_organic_of_sweden)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Uriage (uriage)
      • Valmont (valmont)
      • Veld´s (veld_s)
      • Vita (vita)
      • Weleda (weleda)
      • Wonderstripes (wonderstripes)
      • Zarqa (zarqa)
      • Zirh (zirh)
      • Zoya Goes Pretty (zoya_goes_pretty)
      • Ê Shave (e_shave)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €40 (low)
      • €40 - €70 (medium)
      • > €70 (high)
    • Anti-Wrinkle (anti_rimpel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Huidtype (huidtype):
      • Alle huidtypes (alle_huidtypes)
      • Droge huid (droge_huid)
      • Gecombineerde huid (gecombineerde_huid)
      • Gevoelige huid (gevoelige_huid)
      • Littekenweefsel (littekenweefsel)
      • Normale huid (normale_huid)
      • Oneffen huid (oneffen_huid)
      • Rijpe huid (rijpe_huid)
      • Verouderende huid (verouderende_huid)
      • Vette huid (vette_huid)
    • Alcohol vrij (alcohol_vrij):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatologisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 20 - 35 (20_35)
      • 25+ (25_)
      • 30 - 45 (30_45)
      • 30+ (30_)
      • 35+ (35_)
      • 40 - 60 (40_60)
      • 40+ (40_)
      • 50+ (50_)
      • 55+ (55_)
      • 60+ (60_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl