x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dagcreme verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Talika dagcreme

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dagcreme categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Talika Vital Oil Gezichtsolie 30ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89518156.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118070502.jpg
      Talika Talika Vital Oil Gezichtsolie 30ml Vital Oil Gezichtsolie 30ml Vital Oil Gezichtsolie 30ml Vital Oil is uw dagelijkse dosis van essentiële elementen, zoals omega 3,6 en 9, vitamine A, B en E.De gezichtsolie heeft een revitaliserend effect, verzacht de huid, voorkomt dehydratie van de huid en heeft een verzachtend effect (1)
      Talika Vital Oil Gezichtsolie 30ml
      • 03139432300000
      3
      deal
      33.95 EUR
    • Talika Light Day & Night Gezichtscrème 50ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153948759.jpg
      Talika Talika Light Day & Night Gezichtscrème 50ml Light Day & Night Gezichtscrème 50ml Light Day & Night Gezichtscrème 50ml De Talika SKINTELLIGENCE Intense Hydrating Light Cream is een lichtgewicht gezichtscrème voor zowel dag als nacht. De Hydrating Light Cream hydrateert, verzacht, verstevigt en beschermt de huid tegen schadelijke invloeden van buitenaf. Met vitamine E met antioxidant werking. Verrijkt met prebiotica en probiotica voor het in balans brengen van het microbioom van de huid. Helpt de huid zichzelf te verdedigen en te regenereren. Vermindert micro-ontstekingen en roodheid van de huid. De perfecte c... (1)
      Talika Light Day & Night Gezichtscrème 50ml
      • 03139434552438
      2
      deal
      25.85 EUR
    • Talika Skin Impunity
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89518143.jpg
      Talika Talika Skin Impunity Skin Impunity Skin Impunity Talika Skin Impunity is een dag- en nachtverzorging in 1, geschikt voor de huid die erg veel te verduren heeft gehad en een 'tweede kans' geeft. Talika Skin Impunity bestaat uit: ACTIE EXCESS ERASER® NIGHT: effect van een peeling, voor een nieuwe huid. YOUTH REBOND® DAY: liftend effect voor een stralende huid. Hersteld het DNA van de huid. Lijntjes, rimpels, onzuiverheden en vale teint zijn verzacht. Gebruik: Elke ochtend en avond, intensieve kuur van 28 dagen Geschikt voor alle huidtypes. In... (1)
      Talika Skin Impunity
      • 03139433100005
      2
      22.61 EUR
    • Talika Stretch Mark Eraser Gezichtsverzorging 60ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89518144.jpg
      Talika Talika Stretch Mark Eraser Gezichtsverzorging 60ml Stretch Mark Eraser Gezichtsverzorging 60ml Stretch Mark Eraser Gezichtsverzorging 60ml Talika Stretch Mark Eraser, striae is een veel voorkomend litteken dat ontstaan is door gescheurd onderhuids bindweefsel, deze moeten anders en specifiek behandeld worden. Uit deze ontdekking, heeft Talika een actief middel ontwikkeld dat het proces van zichtbaar wordende striemen omdraait. D-Stretch integreert een nieuwe formule anti-striemen die de huid hersteld en zijn oorspronkelijke vorm terug geeft. Gebruik: Breng de balsem 1 tot 2 keer per dag aan op de striem met de tip en wrijf in me... (1)
      Talika Stretch Mark Eraser Gezichtsverzorging 60ml
      • 03139439570000
      2
      40.50 EUR
    • Talika Regenerating Day Cream Gezichtscrème 50ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153948757.jpg
      Talika Talika Regenerating Day Cream Gezichtscrème 50ml Regenerating Day Cream Gezichtscrème 50ml Regenerating Day Cream Gezichtscrème 50ml Het Talika SKINTELLIGENCE Regenerating Day Cream combineert de beste anti-aging ingrediënten met prebiotica van groene microalgen, een actief ingrediënt dat het afweersysteem van de huid versterkt en de celvernieuwing stimuleert. De Regenerating Day Cream biedt de huid de voordelen van intense verzorging: anti-rimpel, verstevigend, verhelderend, hydraterend. Met o.a. Aloë Vera (hydraterend en kalmerend), Vitamine B3 (verhelderend en egaliserend), hyaluronzuur (hydraterend) en Expertpeptide, w... (1)
      Talika Regenerating Day Cream Gezichtscrème 50ml
      • 03139436552573
      2
      deal
      35.13 EUR
    • Talika Photo Hydra Day
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89518146.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103841607.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118070481.jpg
      Talika Talika Photo Hydra Day Photo Hydra Day Photo Hydra Day Talika Photo Hydra Day (1)
      Talika Photo Hydra Day
      • 03139433060002
      2
      46.80 EUR
    • Talika Genius Light Gezichtsverzorging
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125338584.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130366464.jpg
      Talika Talika Genius Light Gezichtsverzorging Genius Light Gezichtsverzorging Genius Light Gezichtsverzorging Voor het eerst biedt Talika in één hightech masker met 8 verzorgingsprogrammas waarbij 2 vooruitstrevende technologieën gecombineerd worden: Light Therapy® en Elektrostimulatie. Light Therapy® - Gebaseerd op NASA onderzoek, heeft Talika ontdekt dat elke golflengteeen specifieke, aangetoonde en vastgestelde positieve cosmetische eigenschap heeft. Zo voorkomt pulserend oranje licht rimpeltjes, gaat rood licht rode vlekken in het gelaat tegen, voorkomt blauw licht imperfecties en gaat groen lich... (1)
      Talika Genius Light Gezichtsverzorging
      • 03139434551332
      2
      269.10 EUR
    • Talika Light Quitessence Crème
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89518712.jpg
      Talika Talika Light Quitessence Crème Light Quitessence Crème Light Quitessence Crème Talika Light Quintessence Crème heeft een anti rimpelwerking en werkt verstevigend. Tegelijkertijd is het ook een melatonine generator en zorgt ervoor dat bestaande pigmentvlekken aanzienlijk worden verminderd en nieuwe geen kans krijgen. Deze crème heeft een waar "Lifting " effect en hersteld het DNA van de huid en bevat bovendien SPF 15. Na enkele dagen is de huid steviger en gladder en wordt de teint egaler. Gebruik: 's Ochtends op een gereinigde huid van gezicht, hals en decolleté aanbren... (1)
      Talika Light Quitessence Crème
      • 03139439550200
      1
      72.00 EUR
    • Talika Intense Hydrating Day & Night Gezichtscrème 50ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148836242.jpg
      Talika Talika Intense Hydrating Day & Night Gezichtscrème 50ml Intense Hydrating Day & Night Gezichtscrème 50ml Intense Hydrating Day & Night Gezichtscrème 50ml De Talika SKINTELLIGENCE Intense Hydrating Rich Cream is een rijke gezichtscrème voor zowel dag als nacht die zicht direct met de huid versmelt. De Hydrating Rich Cream hydrateert intensief, verzacht, verstevigt en beschermt de huid tegen schadelijke invloeden van buitenaf. Met vitamine E met antioxidant werking. Verrijkt met prebiotica voor het in balans brengen van het microbioom van de huid. Helpt de huid zichzelf te verdedigen en te regenereren. Vermindert micro-ontstekingen en roodheid v... (1)
      Talika Intense Hydrating Day & Night Gezichtscrème 50ml
      • 03139434552445
      1
      deal
      25.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • VICHY DEFAULT
        • vichy
      • Nivea DEFAULT
        • nivea
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • VICHY (vichy)
      • Nivea (nivea)
      • Clinique (clinique)
      • RITUALS (rituals)
      • Eucerin (eucerin)
      • A'kin (a_kin)
      • A.Vogel (a_vogel)
      • ABSOLUTION (absolution)
      • Academie (academie)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Ahava (ahava)
      • Alcina (alcina)
      • Annayake (annayake)
      • Aromed (aromed)
      • Artdeco (artdeco)
      • Aveda (aveda)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • Badger (badger)
      • Balm Balm (balm_balm)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Beiersdorf (beiersdorf)
      • Benefit (benefit)
      • Bepanthen (bepanthen)
      • BERGMAN (bergman)
      • BERGMAN BEAUTY CARE (bergman_beauty_care)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biodermal (biodermal)
      • BIOEFFECT (bioeffect)
      • Biotherm (biotherm)
      • Biotherm Homme (biotherm_homme)
      • Biotulin (biotulin)
      • Black Up (black_up)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Borlind (borlind)
      • Bronners (bronners)
      • Bulldog (bulldog)
      • Burt´s Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Captain Fawcett (captain_fawcett)
      • Carita (carita)
      • Caudalie (caudalie)
      • Cetaphil (cetaphil)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Cocoa Brown (cocoa_brown)
      • Collistar (collistar)
      • Darphin (darphin)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermolab (dermolab)
      • Dermolin (dermolin)
      • Diadermine (diadermine)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Doctor Eckstein (doctor_eckstein)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr Vd Hoog (dr_vd_hoog)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • Dr. bronner's (dr_bronner_s)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Dr. van der Hoog (dr_van_der_hoog)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Earth-line (earth_line)
      • Egyptian Magic (egyptian_magic)
      • Eigen Merk (eigen_merk)
      • Elemis (elemis)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • Erborian (erborian)
      • Eshave (eshave)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Fade Out (fade_out)
      • FARE (fare)
      • Ferrari (ferrari)
      • FILORGA (filorga)
      • Garnier (garnier)
      • Gatineau (gatineau)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glamglow (glamglow)
      • Grown alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • Guinot (guinot)
      • Harmonie (harmonie)
      • Hawkins & Brimble (hawkins_brimble)
      • HeadBlade (headblade)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Heliotrop (heliotrop)
      • House 99 (house_99)
      • Human+kind (human_kind)
      • Hypogeen (hypogeen)
      • I Coloniali (i_coloniali)
      • I.C.O.N. (i_c_o_n_)
      • Indeed Laboratories (indeed_laboratories)
      • Indeed Labs (indeed_labs)
      • Ingrid millet (ingrid_millet)
      • Isabelle Lancray (isabelle_lancray)
      • IsaDora (isadora)
      • ISOBEAUTY (isobeauty)
      • Jacadi (jacadi)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jan Marini (jan_marini)
      • Jean D'Arcel (jean_d_arcel)
      • Jeanne Piaubert (jeanne_piaubert)
      • Jo Malone (jo_malone)
      • JOIK (joik)
      • JorgObé (jorgobe_)
      • Juvena (juvena)
      • Kenzo (kenzo)
      • KENZOKI (kenzoki)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Klapp (klapp)
      • KORA Organics (kora_organics)
      • Korres (korres)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Mer (la_mer)
      • La Prairie (la_prairie)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lab Series (lab_series)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Lanzaloe (lanzaloe)
      • Lierac (lierac)
      • LOEWE (loewe)
      • Logona (logona)
      • Louis Widmer (louis_widmer)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Löwengrip Care & Color (lo_wengrip_care_color)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Madara (madara)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Marbert (marbert)
      • Marc Inbane (marc_inbane)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Mary Cohr (mary_cohr)
      • Matis (matis)
      • Mavala (mavala)
      • Medik8 (medik8)
      • Medosan (medosan)
      • Melvita (melvita)
      • Moroccan Natural (moroccan_natural)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mud&More (mud_more)
      • Murad (murad)
      • Naif (naif)
      • Neostrata (neostrata)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nuxe (nuxe)
      • Oil of olaz (oil_of_olaz)
      • Olay (olay)
      • Olaz (olaz)
      • Oliv Bio (oliv_bio)
      • Ooh (ooh)
      • Optima (optima)
      • Orange care (orange_care)
      • Origins (origins)
      • Orlane (orlane)
      • Patchology (patchology)
      • Payot (payot)
      • Percy Nobleman (percy_nobleman)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • PHB (phb)
      • Philosophy (philosophy)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Planter'S (planter_s)
      • Primavera (primavera)
      • Proraso (proraso)
      • Rainbow (rainbow)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Redken (redken)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • Reviderm (reviderm)
      • Roc (roc)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Santaverde (santaverde)
      • Sante (sante)
      • Sante Naturkosmetik (sante_naturkosmetik)
      • Sea-line (sea_line)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Skin Republic (skin_republic)
      • Smashbox (smashbox)
      • Speick (speick)
      • STARSKIN (starskin)
      • Stendhal (stendhal)
      • StriVectin (strivectin)
      • SVR (svr)
      • Synchroline (synchroline)
      • SYS (sys)
      • Tabac (tabac)
      • Talika (talika)
      • Teaology (teaology)
      • Thalgo (thalgo)
      • The Body Shop (the_body_shop)
      • The Great British Grooming Co. (the_great_british_grooming_co_)
      • The Konjac Sponge (the_konjac_sponge)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • The Scottish Fine Soaps Company (the_scottish_fine_soaps_company)
      • Thebalm (thebalm)
      • Toni Gard (toni_gard)
      • Tonymoly (tonymoly)
      • Too Faced (too_faced)
      • True organic of Sweden (true_organic_of_sweden)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Uriage (uriage)
      • Valmont (valmont)
      • Veld´s (veld_s)
      • Weleda (weleda)
      • Wonderstripes (wonderstripes)
      • Zarqa (zarqa)
      • Zirh (zirh)
      • Zoya Goes Pretty (zoya_goes_pretty)
      • Ê Shave (e_shave)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €40 (low)
      • €40 - €70 (medium)
      • > €70 (high)
    • Anti-Wrinkle (anti_rimpel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Huidtype (huidtype):
      • Alle huidtypes (alle_huidtypes)
      • Droge huid (droge_huid)
      • Gecombineerde huid (gecombineerde_huid)
      • Gevoelige huid (gevoelige_huid)
      • Littekenweefsel (littekenweefsel)
      • Normale huid (normale_huid)
      • Oneffen huid (oneffen_huid)
      • Rijpe huid (rijpe_huid)
      • Verouderende huid (verouderende_huid)
      • Vette huid (vette_huid)
    • Alcohol vrij (alcohol_vrij):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatologisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 20 - 35 (20_35)
      • 25+ (25_)
      • 30 - 45 (30_45)
      • 30+ (30_)
      • 35+ (35_)
      • 40 - 60 (40_60)
      • 40+ (40_)
      • 50+ (50_)
      • 55+ (55_)
      • 60+ (60_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl