x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dagcreme verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    KENZOKI dagcreme

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dagcreme categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • KENZOKI Lotus Blanc moisturizing jelly to mattify 50 ML (Dames)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117268576.jpg
      KENZOKI KENZOKI Lotus Blanc moisturizing jelly to mattify 50 ML (Dames) Lotus Blanc moisturizing jelly to mattify 50 ML (Dames) Lotus Blanc moisturizing jelly to mattify 50 ML (Dames) Moisturizing Jelly To Mattify van Kenzoki is de perfecte verzorging die uw huid goed hydrateert en de hele dag matteert. Deze onbeschrijflijke, aangename en gelachtige textuur versmelt direct na het aanbrengen met de huid. Essentie van de witte lotus heeft een antioxiderende en kalmerende werking op de huid. Hoogmoleculair hyaluronzuur voorziet uw huid van voldoende vocht. (4)
      KENZOKI Lotus Blanc moisturizing jelly to mattify 50 ML (Dames)
      • 03274872342958
      1
      deal
      46.77 EUR
    • KENZOKI Belledejour SACRED LOTUS FACE CREAM 50 ML (Dames)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117264121.jpg
      KENZOKI KENZOKI Belledejour SACRED LOTUS FACE CREAM 50 ML (Dames) Belledejour SACRED LOTUS FACE CREAM 50 ML (Dames) Belledejour SACRED LOTUS FACE CREAM 50 ML (Dames) De Sacred Lotus Face Cream uit de Belle de Jour-globale anti-agingverzorging van Kenzo werd ontwikkeld om rimpels, ouderdomsvlekken en andere zichtbare tekenen van huidveroudering tegen te gaan. Lotus is een wonderbloesem voor de anti-agingverzorging: De essence maakt de huid resistent en beschermt haar tegen negatieve milieu-invloeden, reguleert de talgafscheiding en kalmeert de gevoelige, geïrriteerde of allergiegevoelige huid. Niet voor niets zweren Aziaten al eeuwenlang bij het schoonheid... (4)
      KENZOKI Belledejour SACRED LOTUS FACE CREAM 50 ML (Dames)
      • 03274872351158
      1
      deal
      98.12 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • VICHY DEFAULT
        • vichy
      • Nivea DEFAULT
        • nivea
      • Eucerin DEFAULT
        • eucerin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • VICHY (vichy)
      • Nivea (nivea)
      • Eucerin (eucerin)
      • Olaz (olaz)
      • Louis Widmer (louis_widmer)
      • A.Vogel (a_vogel)
      • Abloom (abloom)
      • Academie (academie)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Aesop (aesop)
      • Ahava (ahava)
      • Ainsworths (ainsworths)
      • Alcina (alcina)
      • Alessandro (alessandro)
      • Algasun (algasun)
      • Aloe Care (aloe_care)
      • Andmetics (andmetics)
      • Annayake (annayake)
      • Anthony (anthony)
      • Aphrodite (aphrodite)
      • Apivita (apivita)
      • Apricot (apricot)
      • Armonia (armonia)
      • Aromatica (aromatica)
      • Aromed (aromed)
      • Array (array)
      • Artdeco (artdeco)
      • Astonishing (astonishing)
      • Augustinus Bader (augustinus_bader)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Australian Gold (australian_gold)
      • Avant (avant)
      • Aveda (aveda)
      • Avene (avene)
      • Babaria (babaria)
      • Babor (babor)
      • Balm Balm (balm_balm)
      • Balmain (balmain)
      • Barberians Copenhagen Products (barberians_copenhagen_products)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Baxter of California (baxter_of_california)
      • Beautylin 100% pure ARGAN OLIE (beautylin_100_pure_argan_olie)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bee Honest (bee_honest)
      • Bella aurora (bella_aurora)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Benefit (benefit)
      • Bepanthen (bepanthen)
      • BERGMAN (bergman)
      • BestPriceAlarm (bestpricealarm)
      • Bielenda (bielenda)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biodermal (biodermal)
      • Biodroga (biodroga)
      • Biotherm (biotherm)
      • Biotherm Homme (biotherm_homme)
      • Biotulin (biotulin)
      • Bioxet (bioxet)
      • Bipharma (bipharma)
      • Blockland (blockland)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Botanique (botanique)
      • Bourjois (bourjois)
      • Bulldog (bulldog)
      • Burt´s Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Carita (carita)
      • Cartier (cartier)
      • Cattier (cattier)
      • Caudalie (caudalie)
      • CAUDALIE DEUTSCHLAND GMBH (caudalie_deutschland_gmbh)
      • CeraVe (cerave)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Cocoa Brown (cocoa_brown)
      • Collistar (collistar)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • Coola (coola)
      • Cosmxpert (cosmxpert)
      • CosRx (cosrx)
      • Dado Sens Dermacosmetics (dado_sens_dermacosmetics)
      • DADO-cosmed GmbH (dado_cosmed_gmbh)
      • Darphin (darphin)
      • De Tuinen (de_tuinen)
      • Deba (deba)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Delarom (delarom)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • Derma (derma)
      • Derma Psor (derma_psor)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermacol (dermacol)
      • Dermagiq (dermagiq)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermaroller (dermaroller)
      • Dermika (dermika)
      • Dermolab (dermolab)
      • Dermolin (dermolin)
      • Diadermine (diadermine)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Diet Esthetic (diet_esthetic)
      • Dior (dior)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr Botanicals (dr_botanicals)
      • Dr Dennis Gross (dr_dennis_gross)
      • Dr Irena Eris (dr_irena_eris)
      • Dr. Barbara Sturm (dr_barbara_sturm)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Dr. Scheller (dr_scheller)
      • Dr. van der Hoog (dr_van_der_hoog)
      • Ducray (ducray)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Earth-line (earth_line)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Ecooking (ecooking)
      • Ecran (ecran)
      • Eisenberg (eisenberg)
      • Elemis (elemis)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • Erborian (erborian)
      • Erboristica (erboristica)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Eshave (eshave)
      • Estel (estel)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Esthederm (esthederm)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Europharma Group (europharma_group)
      • Eveline Cosmetics (eveline_cosmetics)
      • Evo (evo)
      • Evolve Organic Beauty (evolve_organic_beauty)
      • Exuviance (exuviance)
      • Fade Out (fade_out)
      • Faebey (faebey)
      • Fair Squared (fair_squared)
      • FARE (fare)
      • FILORGA (filorga)
      • Filorga Benelux (filorga_benelux)
      • Florame (florame)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Fresh (fresh)
      • FRUDIA (frudia)
      • Fushi (fushi)
      • GALENIC (galenic)
      • Garancia (garancia)
      • Garnier (garnier)
      • Garnier Hudpleie (garnier_hudpleie)
      • Gatineau (gatineau)
      • Gillette (gillette)
      • Ginkel's (ginkel_s)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Gladskin (gladskin)
      • Glamglow (glamglow)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Golddachs (golddachs)
      • Grahams (grahams)
      • Green People (green_people)
      • Green Skincare (green_skincare)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • Guinot (guinot)
      • Harmonie (harmonie)
      • Hawkins & Brimble (hawkins_brimble)
      • HeadBlade (headblade)
      • Heel (heel)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Heliotrop (heliotrop)
      • Hemp Care (hemp_care)
      • Hemptouch (hemptouch)
      • Herborist (herborist)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • Himalaya herbals (himalaya_herbals)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Holisan (holisan)
      • Hourglass (hourglass)
      • Human+kind (human_kind)
      • Huxley (huxley)
      • I Want You Naked (i_want_you_naked)
      • I.C.O.N. (i_c_o_n_)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indeed Labs (indeed_labs)
      • Ingrid millet (ingrid_millet)
      • INNOSSENCE (innossence)
      • Institut Esthederm (institut_esthederm)
      • Instituto Espanol (instituto_espanol)
      • Isabelle Lancray (isabelle_lancray)
      • Isdin (isdin)
      • It´S SKIN (it_s_skin)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jacky M (jacky_m)
      • Jacob Hooy (jacob_hooy)
      • Jan Marini (jan_marini)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Janzen (janzen)
      • Jean D'Arcel (jean_d_arcel)
      • Jeanne Piaubert (jeanne_piaubert)
      • Jeunesse (jeunesse)
      • Jo Malone (jo_malone)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • JOIK (joik)
      • JOWAE (jowae)
      • Jurlique (jurlique)
      • Juvena (juvena)
      • Kaé (kae_)
      • Kenzo (kenzo)
      • KENZOKI (kenzoki)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Klairs (klairs)
      • Klapp (klapp)
      • Kneipp (kneipp)
      • KORA Organics (kora_organics)
      • Korres (korres)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Mer (la_mer)
      • La Prairie (la_prairie)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lab Series (lab_series)
      • LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES D'URIAGE SAS (laboratoires_dermatologiques_d_uriage_sas)
      • Laboratoires SVR Belgium (laboratoires_svr_belgium)
      • Lady Green (lady_green)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Lanzaloe (lanzaloe)
      • Lavera (lavera)
      • LAVERANA GMBH & Co. KG (laverana_gmbh_co_kg)
      • Lierac (lierac)
      • Lift4Skin (lift4skin)
      • Living Nature (living_nature)
      • Lockhart & Fleming (lockhart_fleming)
      • LOEWE (loewe)
      • Logona (logona)
      • Lumene (lumene)
      • Lyko (lyko)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • MAC (mac)
      • Macrovita (macrovita)
      • Makari (makari)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Manuka Health (manuka_health)
      • Marbert (marbert)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Martiderm (martiderm)
      • Martina Gebhardt (martina_gebhardt)
      • Mary Cohr (mary_cohr)
      • Matis (matis)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Medihoney (medihoney)
      • Medik8 (medik8)
      • Medosan (medosan)
      • Melvita (melvita)
      • Mesoestetic (mesoestetic)
      • Miss W (miss_w)
      • MISSHA (missha)
      • Mixa (mixa)
      • Mizon (mizon)
      • Montbrun (montbrun)
      • Moroccan Natural (moroccan_natural)
      • Murad (murad)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nacomi (nacomi)
      • Naif (naif)
      • Nail Perfect (nail_perfect)
      • Najel (najel)
      • Naobay (naobay)
      • Naos (naos)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Natusor (natusor)
      • Neobio (neobio)
      • Neostrata (neostrata)
      • Neutral (neutral)
      • Neutrogena (neutrogena)
      • Nonique (nonique)
      • NORDIK (nordik)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nuxe (nuxe)
      • Olay (olay)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • Oliv Bio (oliv_bio)
      • Olive-elia (olive_elia)
      • Ooh (ooh)
      • Optima (optima)
      • Orange care (orange_care)
      • Orange planet (orange_planet)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Origins (origins)
      • Orlane (orlane)
      • Orphica (orphica)
      • OSKIA (oskia)
      • Palina (palina)
      • Payot (payot)
      • Percy Nobleman (percy_nobleman)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • Perris (perris)
      • Perris Skin Fitness (perris_skin_fitness)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • PHB (phb)
      • Philosophy (philosophy)
      • Physalis (physalis)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pigge (pigge)
      • Pixi (pixi)
      • Polaar (polaar)
      • Postquam (postquam)
      • Primavera (primavera)
      • Priori (priori)
      • Proraso (proraso)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • Purito (purito)
      • QIRINESS (qiriness)
      • Rainbow (rainbow)
      • RAU Cosmetics (rau_cosmetics)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Rehab (rehab)
      • Remescar (remescar)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revolution Skincare (revolution_skincare)
      • Rilastil (rilastil)
      • RITUALS (rituals)
      • Roc (roc)
      • Rockface (rockface)
      • Rodial (rodial)
      • Rosental Organics (rosental_organics)
      • Salcura (salcura)
      • Salerm (salerm)
      • Sand & Sky (sand_sky)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Santaverde (santaverde)
      • Sante (sante)
      • Sante Naturkosmetik (sante_naturkosmetik)
      • Scholl (scholl)
      • Sea-line (sea_line)
      • Secret Key (secret_key)
      • Sensai (sensai)
      • Sensilis (sensilis)
      • Sesderma (sesderma)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sienna-X (sienna_x)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Skin79 (skin79)
      • Skinceuticals (skinceuticals)
      • Skincode (skincode)
      • Slangengif (slangengif)
      • Sober (sober)
      • SOBiO etic (sobio_etic)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • Speick (speick)
      • St.Tropez (st_tropez)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stendhal (stendhal)
      • StriVectin (strivectin)
      • SVR (svr)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • Swiss Line (swiss_line)
      • Synchroline (synchroline)
      • SYS (sys)
      • Tabac (tabac)
      • Talika (talika)
      • Tan-Luxe (tan_luxe)
      • Tautropfen (tautropfen)
      • Teaology (teaology)
      • Thalgo (thalgo)
      • The Bluebeards Revenge (the_bluebeards_revenge)
      • The Body Shop (the_body_shop)
      • The Konjac Sponge (the_konjac_sponge)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Therme (therme)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • TonyMoly (tonymoly)
      • Too Faced (too_faced)
      • Tosca (tosca)
      • True organic of Sweden (true_organic_of_sweden)
      • Tyro (tyro)
      • UpCircle (upcircle)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • Uriage (uriage)
      • Urtekram (urtekram)
      • Valmont (valmont)
      • Vaseline (vaseline)
      • Vedax (vedax)
      • Vegan Fox (vegan_fox)
      • Vita (vita)
      • Volatile (volatile)
      • Webecos (webecos)
      • Weleda (weleda)
      • Wella (wella)
      • Whamisa (whamisa)
      • Wunderbrow (wunderbrow)
      • Yes To (yes_to)
      • Yon-Ka (yon_ka)
      • Youth Lab. (youth_lab_)
      • Yverum (yverum)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zarqa (zarqa)
      • Zealots of Nature (zealots_of_nature)
      • Ziaja (ziaja)
      • Zirh (zirh)
      • Zoiy (zoiy)
      • Zoya Goes Pretty (zoya_goes_pretty)
      • Âme pure (a_me_pure)
      • Ê Shave (e_shave)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €40 (low)
      • €40 - €70 (medium)
      • > €70 (high)
    • Anti-Wrinkle (anti_rimpel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Huidtype (huidtype):
      • Alle huidtypes (alle_huidtypes)
      • Droge huid (droge_huid)
      • Gecombineerde huid (gecombineerde_huid)
      • Geirriteerde huid (geirriteerde_huid)
      • Gevoelige huid (gevoelige_huid)
      • Natte huid (natte_huid)
      • Normale huid (normale_huid)
      • Problematische huid (problematische_huid)
      • Rijpe huid (rijpe_huid)
      • Ruwe huid (ruwe_huid)
      • Veeleisende huid (veeleisende_huid)
      • Verouderende huid (verouderende_huid)
      • Vette huid (vette_huid)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 0-6 maanden (0_6_maanden)
      • 1-2 (1_2)
      • 2-4 (2_4)
      • 4-6 jaar (4_6_jaar)
      • 6-12 maanden (6_12_maanden)
      • 7-12 (7_12)
      • 20+ (20_)
      • 25+ (25_)
      • 30+ (30_)
      • 35+ (35_)
      • 40+ (40_)
      • 50+ (50_)
      • 55+ (55_)
      • 60+ (60_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl