x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dagcreme verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    JOIK dagcreme

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dagcreme categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • JOIK REJUVENATING DAYCREAM Rejuvenating Gezichtsverzorging 50ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132215709.jpg
      JOIK JOIK REJUVENATING DAYCREAM Rejuvenating Gezichtsverzorging 50ml REJUVENATING DAYCREAM Rejuvenating Gezichtsverzorging 50ml REJUVENATING DAYCREAM Rejuvenating Gezichtsverzorging 50ml Deze Rejuvenating Daycreme van JOIK is een verjongende dagcreme die hydateert,verzacht en de huid beschermt Vitamine B3 (niacinamide) en hyaluronzuur verbeteren de elasticiteit van de huid, minimaliseren de zichtbaarheid van fijne lijntjes en rimpels, egaliseren de teinte en beschermen de huid tegen UV-schade. Extracten van rode klaver en veld paardenstaart verbeteren huid eigen collageen en elastine productie. Bovendien helpt het de jeugdigheid en vitaliteit van de huid te behouden. Vlinders... (1)
      JOIK REJUVENATING DAYCREAM Rejuvenating Gezichtsverzorging 50ml
      • 04742578008823
      2
      39.91 EUR
    • JOIK Micellar Water 100 Ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132215684.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109495915.jpg
      JOIK JOIK Micellar Water 100 Ml Micellar Water 100 Ml Micellar Water 100 Ml (1)
      JOIK Micellar Water 100 Ml
      • 04742578008199
      1
      21.01 EUR
    • JOIK Makeup Remover Milk For Eyes And Face 100Ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132222073.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151268122.jpg
      JOIK JOIK Makeup Remover Milk For Eyes And Face 100Ml Makeup Remover Milk For Eyes And Face 100Ml Makeup Remover Milk For Eyes And Face 100Ml (1)
      JOIK Makeup Remover Milk For Eyes And Face 100Ml
      • 04742578006614
      1
      16.54 EUR
    • JOIK Moisturizing Daycream With Rosehip Seed Oil 50 Ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132216988.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106912892.jpg
      JOIK JOIK Moisturizing Daycream With Rosehip Seed Oil 50 Ml Moisturizing Daycream With Rosehip Seed Oil 50 Ml Moisturizing Daycream With Rosehip Seed Oil 50 Ml (1)
      JOIK Moisturizing Daycream With Rosehip Seed Oil 50 Ml
      • 04742578000506
      1
      21.04 EUR
    • JOIK Refreshing Facial Toner 100 Ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105386814.jpg
      JOIK JOIK Refreshing Facial Toner 100 Ml Refreshing Facial Toner 100 Ml Refreshing Facial Toner 100 Ml (1)
      JOIK Refreshing Facial Toner 100 Ml
      • 04742578001299
      1
      14.71 EUR
    • JOIK Deep-Cleansing Facial Oil 100 Ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132215722.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105386818.jpg
      JOIK JOIK Deep-Cleansing Facial Oil 100 Ml Deep-Cleansing Facial Oil 100 Ml Deep-Cleansing Facial Oil 100 Ml (1)
      JOIK Deep-Cleansing Facial Oil 100 Ml
      • 04742578000537
      1
      15.61 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • VICHY DEFAULT
        • vichy
      • Nivea DEFAULT
        • nivea
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • VICHY (vichy)
      • Nivea (nivea)
      • Clinique (clinique)
      • RITUALS (rituals)
      • Eucerin (eucerin)
      • A'kin (a_kin)
      • A.Vogel (a_vogel)
      • ABSOLUTION (absolution)
      • Academie (academie)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Ahava (ahava)
      • Alcina (alcina)
      • Annayake (annayake)
      • Aromed (aromed)
      • Artdeco (artdeco)
      • Aveda (aveda)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • Badger (badger)
      • Balm Balm (balm_balm)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Beiersdorf (beiersdorf)
      • Benefit (benefit)
      • Bepanthen (bepanthen)
      • BERGMAN (bergman)
      • BERGMAN BEAUTY CARE (bergman_beauty_care)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biodermal (biodermal)
      • BIOEFFECT (bioeffect)
      • Biotherm (biotherm)
      • Biotherm Homme (biotherm_homme)
      • Biotulin (biotulin)
      • Black Up (black_up)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Borlind (borlind)
      • Bronners (bronners)
      • Bulldog (bulldog)
      • Burt´s Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Captain Fawcett (captain_fawcett)
      • Carita (carita)
      • Caudalie (caudalie)
      • Cetaphil (cetaphil)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Cocoa Brown (cocoa_brown)
      • Collistar (collistar)
      • Darphin (darphin)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermolab (dermolab)
      • Dermolin (dermolin)
      • Diadermine (diadermine)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Doctor Eckstein (doctor_eckstein)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr Vd Hoog (dr_vd_hoog)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • Dr. bronner's (dr_bronner_s)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Dr. van der Hoog (dr_van_der_hoog)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Earth-line (earth_line)
      • Egyptian Magic (egyptian_magic)
      • Eigen Merk (eigen_merk)
      • Elemis (elemis)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • Erborian (erborian)
      • Eshave (eshave)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Fade Out (fade_out)
      • FARE (fare)
      • Ferrari (ferrari)
      • FILORGA (filorga)
      • Garnier (garnier)
      • Gatineau (gatineau)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glamglow (glamglow)
      • Grown alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • Guinot (guinot)
      • Harmonie (harmonie)
      • Hawkins & Brimble (hawkins_brimble)
      • HeadBlade (headblade)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Heliotrop (heliotrop)
      • House 99 (house_99)
      • Human+kind (human_kind)
      • Hypogeen (hypogeen)
      • I Coloniali (i_coloniali)
      • I.C.O.N. (i_c_o_n_)
      • Indeed Laboratories (indeed_laboratories)
      • Indeed Labs (indeed_labs)
      • Ingrid millet (ingrid_millet)
      • Isabelle Lancray (isabelle_lancray)
      • IsaDora (isadora)
      • ISOBEAUTY (isobeauty)
      • Jacadi (jacadi)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jan Marini (jan_marini)
      • Jean D'Arcel (jean_d_arcel)
      • Jeanne Piaubert (jeanne_piaubert)
      • Jo Malone (jo_malone)
      • JOIK (joik)
      • JorgObé (jorgobe_)
      • Juvena (juvena)
      • Kenzo (kenzo)
      • KENZOKI (kenzoki)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Klapp (klapp)
      • KORA Organics (kora_organics)
      • Korres (korres)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Mer (la_mer)
      • La Prairie (la_prairie)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lab Series (lab_series)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Lanzaloe (lanzaloe)
      • Lierac (lierac)
      • LOEWE (loewe)
      • Logona (logona)
      • Louis Widmer (louis_widmer)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Löwengrip Care & Color (lo_wengrip_care_color)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Madara (madara)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Marbert (marbert)
      • Marc Inbane (marc_inbane)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Mary Cohr (mary_cohr)
      • Matis (matis)
      • Mavala (mavala)
      • Medik8 (medik8)
      • Medosan (medosan)
      • Melvita (melvita)
      • Moroccan Natural (moroccan_natural)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mud&More (mud_more)
      • Murad (murad)
      • Naif (naif)
      • Neostrata (neostrata)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nuxe (nuxe)
      • Oil of olaz (oil_of_olaz)
      • Olay (olay)
      • Olaz (olaz)
      • Oliv Bio (oliv_bio)
      • Ooh (ooh)
      • Optima (optima)
      • Orange care (orange_care)
      • Origins (origins)
      • Orlane (orlane)
      • Patchology (patchology)
      • Payot (payot)
      • Percy Nobleman (percy_nobleman)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • PHB (phb)
      • Philosophy (philosophy)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Planter'S (planter_s)
      • Primavera (primavera)
      • Proraso (proraso)
      • Rainbow (rainbow)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Redken (redken)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • Reviderm (reviderm)
      • Roc (roc)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Santaverde (santaverde)
      • Sante (sante)
      • Sante Naturkosmetik (sante_naturkosmetik)
      • Sea-line (sea_line)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Skin Republic (skin_republic)
      • Smashbox (smashbox)
      • Speick (speick)
      • STARSKIN (starskin)
      • Stendhal (stendhal)
      • StriVectin (strivectin)
      • SVR (svr)
      • Synchroline (synchroline)
      • SYS (sys)
      • Tabac (tabac)
      • Talika (talika)
      • Teaology (teaology)
      • Thalgo (thalgo)
      • The Body Shop (the_body_shop)
      • The Great British Grooming Co. (the_great_british_grooming_co_)
      • The Konjac Sponge (the_konjac_sponge)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • The Scottish Fine Soaps Company (the_scottish_fine_soaps_company)
      • Thebalm (thebalm)
      • Toni Gard (toni_gard)
      • Tonymoly (tonymoly)
      • Too Faced (too_faced)
      • True organic of Sweden (true_organic_of_sweden)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Uriage (uriage)
      • Valmont (valmont)
      • Veld´s (veld_s)
      • Weleda (weleda)
      • Wonderstripes (wonderstripes)
      • Zarqa (zarqa)
      • Zirh (zirh)
      • Zoya Goes Pretty (zoya_goes_pretty)
      • Ê Shave (e_shave)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €40 (low)
      • €40 - €70 (medium)
      • > €70 (high)
    • Anti-Wrinkle (anti_rimpel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Huidtype (huidtype):
      • Alle huidtypes (alle_huidtypes)
      • Droge huid (droge_huid)
      • Gecombineerde huid (gecombineerde_huid)
      • Gevoelige huid (gevoelige_huid)
      • Littekenweefsel (littekenweefsel)
      • Normale huid (normale_huid)
      • Oneffen huid (oneffen_huid)
      • Rijpe huid (rijpe_huid)
      • Verouderende huid (verouderende_huid)
      • Vette huid (vette_huid)
    • Alcohol vrij (alcohol_vrij):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatologisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 20 - 35 (20_35)
      • 25+ (25_)
      • 30 - 45 (30_45)
      • 30+ (30_)
      • 35+ (35_)
      • 40 - 60 (40_60)
      • 40+ (40_)
      • 50+ (50_)
      • 55+ (55_)
      • 60+ (60_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl