x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dagcreme verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Doliva dagcreme

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dagcreme categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Doliva Hydrocare
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129019000.jpg
      Doliva Doliva Hydrocare Hydrocare Hydrocare Hydraterende verzorging voor het gezicht. Doliva hydraterende verzorging zorgt door een speciaal vitaminevochtigheidscomplex met urea gedurende 24 uur voor intensieve hydratatie. De huid voelt aangenaam gladder aan. Dringt snel in de huid en maakt de huid niet vet. Dermatologisch getest. Hoe te gebruiken?s morgens en s avonds op het gezicht aanbrengen. (1)
      Doliva Hydrocare
      • 04025612524856
      1
      most_sold
      16.84 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • VICHY DEFAULT
        • vichy
      • Nivea DEFAULT
        • nivea
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • VICHY (vichy)
      • Nivea (nivea)
      • Clinique (clinique)
      • Clarins (clarins)
      • Eucerin (eucerin)
      • A'kin (a_kin)
      • A.Vogel (a_vogel)
      • Academie (academie)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Ahava (ahava)
      • Akileine (akileine)
      • Alcina (alcina)
      • Algasun (algasun)
      • ALVA (alva)
      • Alviana (alviana)
      • Andmetics (andmetics)
      • Annayake (annayake)
      • Aramis (aramis)
      • Aramis Lab Series (aramis_lab_series)
      • Armonia (armonia)
      • Artdeco (artdeco)
      • Aveda (aveda)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beautylin 100% pure ARGAN OLIE (beautylin_100_pure_argan_olie)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Benefit (benefit)
      • Bepanthen (bepanthen)
      • BERGMAN (bergman)
      • BERGMAN BEAUTY CARE (bergman_beauty_care)
      • Bio Beaute (bio_beaute)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biodermal (biodermal)
      • BIOEFFECT (bioeffect)
      • Biotherm (biotherm)
      • Biotherm Homme (biotherm_homme)
      • Biotulin (biotulin)
      • Black Up (black_up)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Borlind (borlind)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Carita (carita)
      • Cetaphil (cetaphil)
      • Chanel (chanel)
      • Clearasil (clearasil)
      • Collistar (collistar)
      • CULT51 (cult51)
      • Darphin (darphin)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermagiq (dermagiq)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • DHC (dhc)
      • Diadermine (diadermine)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Dnh (dnh)
      • Doctor Eckstein (doctor_eckstein)
      • Doliva (doliva)
      • Douglas (douglas)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Dr. van der Hoog (dr_van_der_hoog)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Earth-line (earth_line)
      • Egyptian Magic (egyptian_magic)
      • Elemis (elemis)
      • Elf (elf)
      • Elite (elite)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • Erborian (erborian)
      • Eshave (eshave)
      • Estée lauder (este_e_lauder)
      • Facetrex (facetrex)
      • Fade Out (fade_out)
      • FARE (fare)
      • FILORGA (filorga)
      • Gamila Secret (gamila_secret)
      • Garnier (garnier)
      • Gatineau (gatineau)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Glamglow (glamglow)
      • Gosh (gosh)
      • Green People (green_people)
      • Grown alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • Harmonie (harmonie)
      • Hawkins & Brimble (hawkins_brimble)
      • Heel (heel)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Heliotrop (heliotrop)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Holisan (holisan)
      • House 99 (house_99)
      • Indeed Laboratories (indeed_laboratories)
      • Indeed Labs (indeed_labs)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Ingrid millet (ingrid_millet)
      • IOMA (ioma)
      • IPXL (ipxl)
      • IsaDora (isadora)
      • ISOBEAUTY (isobeauty)
      • Jacadi (jacadi)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jacob Hooy (jacob_hooy)
      • Jan Marini (jan_marini)
      • Jean D'Arcel (jean_d_arcel)
      • Jeanne Piaubert (jeanne_piaubert)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • JOIK (joik)
      • JorgObé (jorgobe_)
      • Juvena (juvena)
      • Kenzo (kenzo)
      • KENZOKI (kenzoki)
      • Klapp (klapp)
      • Korres (korres)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Mer (la_mer)
      • La Prairie (la_prairie)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lab Series (lab_series)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LOEWE (loewe)
      • Louis Widmer (louis_widmer)
      • Lucovit (lucovit)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Lumene (lumene)
      • Löwengrip Care & Color (lo_wengrip_care_color)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Madara (madara)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Marbert (marbert)
      • Marc Inbane (marc_inbane)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Mary Cohr (mary_cohr)
      • Matis (matis)
      • Mavala (mavala)
      • Melvita (melvita)
      • MisterBling AB (misterbling_ab)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Moroccan Natural (moroccan_natural)
      • Mud&More (mud_more)
      • Murad (murad)
      • Naif (naif)
      • NESCENS (nescens)
      • Neutral (neutral)
      • Nonique (nonique)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nuxe (nuxe)
      • NYX (nyx)
      • Olay (olay)
      • Olaz (olaz)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • Orange planet (orange_planet)
      • Origins (origins)
      • Orlane (orlane)
      • Patchology (patchology)
      • Payot (payot)
      • Percy Nobleman (percy_nobleman)
      • Perris (perris)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • PHB (phb)
      • PHENOME (phenome)
      • Philosophy (philosophy)
      • Planter'S (planter_s)
      • Proraso (proraso)
      • QIRINESS (qiriness)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Redken (redken)
      • Ren (ren)
      • Rene Furterer (rene_furterer)
      • Reviderm (reviderm)
      • RITUALS COSMETICS (rituals_cosmetics)
      • Roc (roc)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Santaverde (santaverde)
      • SBT cell identical care (sbt_cell_identical_care)
      • Scaramouche & Fandango (scaramouche_fandango)
      • Sea-line (sea_line)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Smashbox (smashbox)
      • STARSKIN (starskin)
      • Stendhal (stendhal)
      • SYS (sys)
      • Tabac (tabac)
      • Talika (talika)
      • Taylor of Old Bond Street (taylor_of_old_bond_street)
      • Teaology (teaology)
      • Thalgo (thalgo)
      • The Great British Grooming Co. (the_great_british_grooming_co_)
      • The Konjac Sponge (the_konjac_sponge)
      • The Scottish Fine Soaps Company (the_scottish_fine_soaps_company)
      • theBalm (thebalm)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Toni Gard (toni_gard)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Uriage (uriage)
      • Veld´s (veld_s)
      • Venus (venus)
      • Vita (vita)
      • W7 (w7)
      • Weleda (weleda)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zarqa (zarqa)
      • Zoya Goes Pretty (zoya_goes_pretty)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €40 (low)
      • €40 - €70 (medium)
      • > €70 (high)
    • Type dagcreme (Type dagcreme):
      • Tinted cream (tinted_cream)
    • Anti-Wrinkle (anti_rimpel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Huidtype (huidtype):
      • Alle huidtypes (alle_huidtypes)
      • Droge huid (droge_huid)
      • Gecombineerde huid (gecombineerde_huid)
      • Gevoelige huid (gevoelige_huid)
      • Littekenweefsel (littekenweefsel)
      • Normale huid (normale_huid)
      • Oneffen huid (oneffen_huid)
      • Rijpe huid (rijpe_huid)
      • Vette huid (vette_huid)
    • Alcohol vrij (alcohol_vrij):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatologisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 20 - 35 (20_35)
      • 30 - 45 (30_45)
      • 30+ (30_)
      • 35+ (35_)
      • 40 - 60 (40_60)
      • 40+ (40_)
      • 50+ (50_)
      • 55+ (55_)
      • 60+ (60_)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl