x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dagcreme verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Chanel dagcreme

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dagcreme categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Chanel Hydra Beauty hydratatie bescherming stralen 50 G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141995833.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141300212.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107626275.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111088397.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117074161.jpg
      Chanel Chanel Hydra Beauty hydratatie bescherming stralen 50 G Hydra Beauty hydratatie bescherming stralen 50 G Hydra Beauty hydratatie bescherming stralen 50 G Make-upChanel (1)
      Chanel Hydra Beauty hydratatie bescherming stralen 50 G
      • 03145891430400
      2
      deal
      57.7900 EUR
    • Chanel Le Lift Crème Riche - 50 ml - Dagcrème
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129019671.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140138732.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107497425.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137774642.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105520932.jpg
      Chanel Chanel Le Lift Crème Riche - 50 ml - Dagcrème Le Lift Crème Riche - 50 ml - Dagcrème Le Lift Crème Riche - 50 ml - Dagcrème Omdat adolescenten huid wordt door de individuele geschiedenis gevormd, Chanel lift ze gemaakt. Een Smart Line behandelingen in perfecte harmonie met de geschiedenis van de afzonderlijke vrouw. (1)
      Chanel Le Lift Crème Riche - 50 ml - Dagcrème
      • 03145891433500
      2
      deal
      101.5900 EUR
    • Chanel Le Lift stevigheid - anti-rimpel crème 50 G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117074188.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122279934.jpg
      Chanel Chanel Le Lift stevigheid - anti-rimpel crème 50 G Le Lift stevigheid - anti-rimpel crème 50 G Le Lift stevigheid - anti-rimpel crème 50 G De Chanel Le Lift gezichtscrème - 50 mlsluit aan bij het levensverhaal van elke vrouw. De actieve werkstof van le lift is een exclusief natuurlijk bestanddeel dat zuiver, krachtig en geconcentreerd is. Na een maand gebruik krijgt je huid weer haar souplesse, weerstand en elasticiteit terug. De gelaatstrekken zijn als het ware gelift. Rimpels, zelfs diepe rimpels, zijn gladder. De textuur van de crème is fris, licht en vloeibaar.Gebruik- Reinig je gezicht met een verfrissende tonic- Masseer de... (1)
      Chanel Le Lift stevigheid - anti-rimpel crème 50 G
      • 03145891433401
      2
      deal
      101.5900 EUR
    • Chanel Hydra Beauty Creme hydratatie bescherming stralen 50 G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141996376.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118113868.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117138509.jpg
      Chanel Chanel Hydra Beauty Creme hydratatie bescherming stralen 50 G Hydra Beauty Creme hydratatie bescherming stralen 50 G Hydra Beauty Creme hydratatie bescherming stralen 50 G Een stralende, vitale huid boordevol water, heerlijk fluweelzacht, fris en vol als een bloemblaadje van de camelia: met ChanelHydra Beauty gezichtscrème creëert Chanel de ideale hydratatie. De huid wordt diepgaand gehydrateerd en beschermd tegen fysiologische stress en invloeden van buitenaf. (1)
      Chanel Hydra Beauty Creme hydratatie bescherming stralen 50 G
      • 03145891430301
      2
      56.99 EUR
    • Chanel PREC. HYDRA BEAUTY NUTRITION CREME 50 g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129536575.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101212164.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141437213.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107497422.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102833401.jpg
      Chanel Chanel PREC. HYDRA BEAUTY NUTRITION CREME 50 g PREC. HYDRA BEAUTY NUTRITION CREME 50 g PREC. HYDRA BEAUTY NUTRITION CREME 50 g De Chanel Hydra Beauty Nutrition Crème - gezichtscrème kalmeert, herstelt en beschermt zodat de kwetsbare en droge huid weer aangenaam aanvoelt. Het brengt de natuurlijke hydratatie van de huid weer op gang en vult de vettekorten aan. De gulle textuur trekt delicaat in de huid en onthult een subtiele fruitige geur. De kracht vande crème is geïnspireerd op de camelia, de bloem die symbool staat voor Chanel en die zichzelf kan hydrateren en de winter kan trotseren met behulp van de beschermende... (1)
      Chanel PREC. HYDRA BEAUTY NUTRITION CREME 50 g
      • 03145891430905
      2
      deal
      60.9900 EUR
    • Chanel Le Blanc De Chanel Illuminating Base 30 ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118117881.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100502717.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140670915.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98016238.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117074296.jpg
      Chanel Chanel Le Blanc De Chanel Illuminating Base 30 ml Le Blanc De Chanel Illuminating Base 30 ml Le Blanc De Chanel Illuminating Base 30 ml Le Blanc De Chanel primer - 30 ml is de perfecte basis voor je make-up. Deze veelzijdige make-up basis verheldert en egaliseert je teint in alle opzichten. De primer bevat licht weerkaatsende bestanddelen die je teint oplicht en verheldert. Naast een frisse uitstraling ziet je huid er gladder en egaler uit, door zijn camouflerende effect. De primer voelt als een tweede huid en laat je teint stralen. De witte vloeibare crème kan gelijkmatig worden aangebracht op je gezicht. Le Blanc De Chanel ... (1)
      Chanel Le Blanc De Chanel Illuminating Base 30 ml
      • 03145891324006
      1
      most_sold
      42.99 EUR
    • Chanel Dagverzorging 50.0 g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141481744.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141334653.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107807377.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122280181.jpg
      Chanel Chanel Dagverzorging 50.0 g Dagverzorging 50.0 g Dagverzorging 50.0 g De Chanel Le Lift Fine gezichtscrème - 50 mlis een ultra lichte formule van de Le Lift collectie. De jeugdigheid van de huid wordt meer bepaald door iemands leven dan door leeftijd of erfelijkheid. Chanel Le Lift is speciaal ontwikkeld met de actieve werkstof 3.5-DA. 3.5-DA is een exclusief bestanddeel* dat zuiver, krachtiger en geconcentreerder is, en na 12 jaar onderzoek** verkregen is. 3.5-DALeest de geschiedenis van jouw huid. Naarmate men ouder wordt, en onder invloed van emoties en de d... (1)
      Chanel Dagverzorging 50.0 g
      • 03145891433302
      1
      deal
      101.5900 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • VICHY DEFAULT
        • vichy
      • Nivea DEFAULT
        • nivea
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • VICHY (vichy)
      • Nivea (nivea)
      • Clinique (clinique)
      • Clarins (clarins)
      • Eucerin (eucerin)
      • A'kin (a_kin)
      • Academie (academie)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Ahava (ahava)
      • Akileine (akileine)
      • Alcina (alcina)
      • Algasun (algasun)
      • ALVA (alva)
      • Alviana (alviana)
      • Andmetics (andmetics)
      • Annayake (annayake)
      • Aramis (aramis)
      • Aramis Lab Series (aramis_lab_series)
      • Armonia (armonia)
      • Aromed (aromed)
      • Artdeco (artdeco)
      • Aveda (aveda)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Benefit (benefit)
      • Bepanthen (bepanthen)
      • BERGMAN (bergman)
      • BERGMAN BEAUTY CARE (bergman_beauty_care)
      • Bio Beaute (bio_beaute)
      • Bio Oil (bio_oil)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biodermal (biodermal)
      • BIOEFFECT (bioeffect)
      • Biotherm (biotherm)
      • Biotherm Homme (biotherm_homme)
      • Biotulin (biotulin)
      • Black Up (black_up)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Borlind (borlind)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Carita (carita)
      • Cetaphil (cetaphil)
      • Chanel (chanel)
      • Clearasil (clearasil)
      • Collistar (collistar)
      • CULT51 (cult51)
      • Darphin (darphin)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermagiq (dermagiq)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • DHC (dhc)
      • Diadermine (diadermine)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Dnh (dnh)
      • Doctor Eckstein (doctor_eckstein)
      • Doliva (doliva)
      • Douglas (douglas)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Dr. van der Hoog (dr_van_der_hoog)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Earth-line (earth_line)
      • Egyptian Magic (egyptian_magic)
      • Elemis (elemis)
      • Elf (elf)
      • Elite (elite)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • Erborian (erborian)
      • Eshave (eshave)
      • Estée lauder (este_e_lauder)
      • Facetrex (facetrex)
      • Fade Out (fade_out)
      • FILORGA (filorga)
      • Gamila Secret (gamila_secret)
      • Garnier (garnier)
      • Gatineau (gatineau)
      • GENTL MAN (gentl_man)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Glamglow (glamglow)
      • Gosh (gosh)
      • Green People (green_people)
      • Grown alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • Harmonie (harmonie)
      • Hawkins & Brimble (hawkins_brimble)
      • Heel (heel)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Heliotrop (heliotrop)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Holisan (holisan)
      • House 99 (house_99)
      • Indeed Laboratories (indeed_laboratories)
      • Indeed Labs (indeed_labs)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Ingrid millet (ingrid_millet)
      • IOMA (ioma)
      • IPXL (ipxl)
      • IsaDora (isadora)
      • ISOBEAUTY (isobeauty)
      • Jacadi (jacadi)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jan Marini (jan_marini)
      • Jean D'Arcel (jean_d_arcel)
      • Jeanne Piaubert (jeanne_piaubert)
      • Jo Malone (jo_malone)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • JOIK (joik)
      • JorgObé (jorgobe_)
      • Juvena (juvena)
      • Kenzo (kenzo)
      • KENZOKI (kenzoki)
      • Klapp (klapp)
      • Korres (korres)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Mer (la_mer)
      • La Prairie (la_prairie)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lab Series (lab_series)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LOEWE (loewe)
      • Louis widmer (louis_widmer)
      • Lucovit (lucovit)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Lumene (lumene)
      • Löwengrip Care & Color (lo_wengrip_care_color)
      • M.A.C (m_a_c)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • Madara (madara)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Marbert (marbert)
      • Marc Inbane (marc_inbane)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Mary Cohr (mary_cohr)
      • Matis (matis)
      • Mavala (mavala)
      • Melvita (melvita)
      • MisterBling AB (misterbling_ab)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Moroccan Natural (moroccan_natural)
      • Mud&More (mud_more)
      • Murad (murad)
      • Naif (naif)
      • Naturapharma (naturapharma)
      • NESCENS (nescens)
      • Neutral (neutral)
      • Nonique (nonique)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nuxe (nuxe)
      • NYX (nyx)
      • Olay (olay)
      • Olaz (olaz)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • Orange planet (orange_planet)
      • Organic (organic)
      • Origins (origins)
      • Orlane (orlane)
      • Patchology (patchology)
      • Payot (payot)
      • Percy Nobleman (percy_nobleman)
      • Perris (perris)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • PHB (phb)
      • PHENOME (phenome)
      • Philosophy (philosophy)
      • Planter'S (planter_s)
      • Proraso (proraso)
      • QIRINESS (qiriness)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Redken (redken)
      • Ren (ren)
      • Rene Furterer (rene_furterer)
      • Reviderm (reviderm)
      • RITUALS COSMETICS (rituals_cosmetics)
      • Roc (roc)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Santaverde (santaverde)
      • SBT cell identical care (sbt_cell_identical_care)
      • Scaramouche & Fandango (scaramouche_fandango)
      • Sea-line (sea_line)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Smashbox (smashbox)
      • STARSKIN (starskin)
      • Stendhal (stendhal)
      • SYS (sys)
      • Tabac (tabac)
      • Talika (talika)
      • Taylor of Old Bond Street (taylor_of_old_bond_street)
      • Teaology (teaology)
      • Thalgo (thalgo)
      • The Great British Grooming Co. (the_great_british_grooming_co_)
      • The Konjac Sponge (the_konjac_sponge)
      • The Scottish Fine Soaps Company (the_scottish_fine_soaps_company)
      • theBalm (thebalm)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Toni (toni)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Uriage (uriage)
      • Veld´s (veld_s)
      • Venus (venus)
      • Vita (vita)
      • W7 (w7)
      • Weleda (weleda)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zarqa (zarqa)
      • Zoya Goes Pretty (zoya_goes_pretty)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €40 (low)
      • €40 - €70 (medium)
      • > €70 (high)
    • Type dagcreme (Type dagcreme):
      • Tinted cream (tinted_cream)
    • Anti-Wrinkle (anti_rimpel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Huidtype (huidtype):
      • Alle huidtypes (alle_huidtypes)
      • Droge huid (droge_huid)
      • Gecombineerde huid (gecombineerde_huid)
      • Gevoelige huid (gevoelige_huid)
      • Littekenweefsel (littekenweefsel)
      • Normale huid (normale_huid)
      • Oneffen huid (oneffen_huid)
      • Rijpe huid (rijpe_huid)
      • Vette huid (vette_huid)
    • Alcohol vrij (alcohol_vrij):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatologisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 20 - 35 (20_35)
      • 30 - 45 (30_45)
      • 30+ (30_)
      • 35+ (35_)
      • 40 - 60 (40_60)
      • 40+ (40_)
      • 50+ (50_)
      • 55+ (55_)
      • 60+ (60_)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl