x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er crosstrainers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sole crosstrainer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in crosstrainer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Sole Crosstrainer - Sole Fitness E25
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149272738.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155398523.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155398526.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155398525.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155398529.jpg
      Sole Sole Crosstrainer - Sole Fitness E25 Crosstrainer - Sole Fitness E25 Crosstrainer - Sole Fitness E25 Crosstrainer - Sole Fitness E25 (1)
      Sole Crosstrainer - Sole Fitness E25
      • 05404019907742
      • BS2738
      1
      1595.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Kettler DEFAULT
        • kettler
      • Proform DEFAULT
        • proform
      • Tunturi DEFAULT
        • tunturi
    • Merk (brand):
      • Kettler (kettler)
      • Tunturi (tunturi)
      • VirtuFit (virtufit)
      • Proform (proform)
      • NordicTrack (nordictrack)
      • BH Fitness (bh_fitness)
      • Bowflex (bowflex)
      • Capital Sports (capital_sports)
      • Care fitness (care_fitness)
      • Christopeit Sport (christopeit_sport)
      • FINNLO (finnlo)
      • Flow Fitness (flow_fitness)
      • Focus fitness (focus_fitness)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Hammer (hammer)
      • Horizon Fitness (horizon_fitness)
      • Inspire (inspire)
      • inSPORTline (insportline)
      • Keiser (keiser)
      • Nautilus (nautilus)
      • Octane (octane)
      • Reebok (reebok)
      • Schwinn (schwinn)
      • Sole (sole)
      • Sole Fitness (sole_fitness)
      • Spirit Fitness (spirit_fitness)
      • Sportplus (sportplus)
      • Stamm Bodyfit (stamm_bodyfit)
      • TecTake (tectake)
      • Toorx (toorx)
      • vidaXL (vidaxl)
      • WahooFitness (wahoofitness)
      • Xterra (xterra)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 570 (budget)
      • € 570 - € 940 (price_2)
      • € 940 - € 1500 (price_3)
      • ≥ € 1500 (price_4)
    • Thuis of professioneel gebruik (aanbevolen_gebruik):
      • Binnen (binnen)
      • Professioneel (professioneel)
      • Thuisgebruik (thuisgebruik)
    • Opties voor sportartikelen (Opties_voor_sportartikelen):
      • Adjustable pedals (adjustable_pedals)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Built-in fan (built_in_fan)
      • Hartslag Monitor (hartslag_monitor)
    • Display Weergave (display_modes):
      • Afstand (afstand)
      • Calorieen (calorieen)
      • Hartslag (hartslag)
      • Helling (helling)
      • Slagen per minuut (rpm) (slagen_per_minuut_rpm_)
      • Snelheid (snelheid)
      • Tijd (tijd)
    • Aantal weerstandniveaus (aantal_weerstandniveaus):
      • < 16 (aantal_weerstandniveaus_1)
      • 16 - 20 (aantal_weerstandniveaus_2)
      • 20 - 32 (aantal_weerstandniveaus_3)
      • ≥ 32 (aantal_weerstandniveaus_4)
    • Type weerstand (type_weerstand):
      • Electromagnetische (electromagnetische)
      • Inductie (inductie)
      • lucht/magnetisch (lucht_magnetisch)
      • Luchtweerstand (luchtweerstand)
      • Magnetisch (magnetisch)
    • Aantal programma's (aantal_programma_s):
      • 0 tot 5 (less)
      • 5 tot 12 (medium)
      • Meer dan 12 (most)
    • Maximum gewicht (maximum_gewicht):
      • < 130 kg (maximum_gewicht_1)
      • 130 kg - 140 kg (maximum_gewicht_2)
      • 140 kg - 150 kg (maximum_gewicht_3)
      • ≥ 150 kg (maximum_gewicht_4)
    • Plaatsing vliegwiel (plaatsing_vliegwiel):
      • Achteraan (achteraan)
      • Vooraan (vooraan)
    • Geschikt voor (geschikt_voor_systeem):
      • Android (android)
      • iOS (ios)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Staal (staal)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 115 cm (hoogte_cm_1)
      • 115 cm - 160 cm (hoogte_cm_2)
      • 160 cm - 170 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 170 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 56 cm (breedte_cm_1)
      • 56 cm - 63 cm (breedte_cm_2)
      • 63 cm - 70 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 70 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl