x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Spelsberg TK PS 2518-11 Installatiebehuizing 254 x 180 x 111 Polystereen (EPS) Grijs-wit (RAL 7035) 1 stuk(s)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Spelsberg TK PS 2518-11 Installatiebehuizing 254 x 180 x 111 Polystereen (EPS) Grijs-wit (RAL 7035) 1 stuk(s)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Spelsberg TK PS 2518-11 Installatiebehuizing 254 x 180 x 111 Polystereen (EPS) Grijs-wit (RAL 7035) 1 stuk(s)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Spelsberg TK PS 2518-11 Installatiebehuizing 254 x 180 x 111 Polystereen (EPS) Grijs-wit (RAL 7035) 1 stuk(s)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154435421.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221238434.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190923532.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217518394.jpg?ts=1
Spelsberg Spelsberg TK PS 2518-11 Installatiebehuizing 254 x 180 x 111 Polystereen (EPS) Grijs-wit (RAL 7035) 1 stuk(s) TK PS 2518-11 Installatiebehuizing 254 x 180 x 111 Polystereen (EPS) Grijs-wit (RAL 7035) 1 stuk(s) TK PS 2518-11 Installatiebehuizing 254 x 180 x 111 Polystereen (EPS) Grijs-wit (RAL 7035) 1 stuk(s) Spelsberg installatiekast leeg, grijs, (hxbxd) 180x254x111mm, inbouwdiepte 97mm, uitvoering deksel gesloten, behuizing kunststof, geschikt voor buitengebruik, RAL-nummer 7035, beschermingsgraad (IP) IP66, opbouw (1)
  • 04013902150267
4
  • 34.44 38.91 EUR 4
    4
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Spelsberg TK PS 2518-11 Installatiebehuizing 254 x 180 x 111 Polystereen (EPS) Grijs-wit (RAL 7035) 1 stuk(s)34.44, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Conrad Conrad
      7.960228383338968 (1170)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      PS 2518-11 met gladde zijkanten
      35.44, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Installatievakwinkel.nl Installatievakwinkel.nl
      Spelsberg installatiekast leeg, grijs, (hxbxd) 180x254x111mm, inbouwdiepte 97mm, uitvoering deksel gesloten, behuizing kunststof, geschik...
      36.06, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Behuizing Afmetingen verpakking: 38,7 x 36,8 x 28,6 cm., Gewicht: 1.32 Pond, Fabrikant: Spelsberg38.91, 1-2mnd (offer_sdt_2_months)
      1
  • 0 0
    • Rittal KEL 9204.600 Installatiebehuizing 400 x 400 x 200 Zwart 1 stuk(s)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218249626.jpg?ts=1
      Rittal Rittal KEL 9204.600 Installatiebehuizing 400 x 400 x 200 Zwart 1 stuk(s) KEL 9204.600 Installatiebehuizing 400 x 400 x 200 Zwart 1 stuk(s) KEL 9204.600 Installatiebehuizing 400 x 400 x 200 Zwart 1 stuk(s) Behuizing 400x400x200 mm KEL 9204.600 (1)
      Rittal KEL 9204.600 Installatiebehuizing 400 x 400 x 200 Zwart 1 stuk(s)
      • 04028177138308
      1
    • Spelsberg AK 14 L-g Installatiebehuizing 300 x 315 x 147 Polycarbonaat Grijs 1 stuk(s)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235886442.jpg?ts=1
      Spelsberg Spelsberg AK 14 L-g Installatiebehuizing 300 x 315 x 147 Polycarbonaat Grijs 1 stuk(s) AK 14 L-g Installatiebehuizing 300 x 315 x 147 Polycarbonaat Grijs 1 stuk(s) AK 14 L-g Installatiebehuizing 300 x 315 x 147 Polycarbonaat Grijs 1 stuk(s) Spelsberg 73341001 (1)
      Spelsberg AK 14 L-g Installatiebehuizing 300 x 315 x 147 Polycarbonaat Grijs 1 stuk(s)
      • 04013902575633
      2
    • Fromm & Starck Serverkast - 19 inch - 6 U - vergrendelbaar - tot 60 kg - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211392930.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211392935.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211392955.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199117174.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211376619.jpg?ts=1
      Fromm & Starck Fromm & Starck Serverkast - 19 inch - 6 U - vergrendelbaar - tot 60 kg - Zwart Serverkast - 19 inch - 6 U - vergrendelbaar - tot 60 kg - Zwart Serverkast - 19 inch - 6 U - vergrendelbaar - tot 60 kg - Zwart Ruim gestandaardiseerd rek van 19 inch met een binnenhoogte van 6 HE Overzichtelijk deur van gehard veiligheidsglas voor bewaking van de server Veilig stabiel cilinderslot met twee sleutels Belastbaar kastbehuizing van robuust staal voor een draagvermogen van maximaal 60 kg Eenvoudig serverkast kan op de grond worden geplaatst of aan de muur worden gemonteerd (1)
      Fromm & Starck Serverkast - 19 inch - 6 U - vergrendelbaar - tot 60 kg - Zwart
      • 04062859014603
      2
    • Fromm & Starck Serverkast - 19 inch - 9 U - vergrendelbaar - tot 60 kg - Zwart - verwijderbare achterkant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199117180.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211388744.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211388743.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211388741.jpg?ts=1
      Fromm & Starck Fromm & Starck Serverkast - 19 inch - 9 U - vergrendelbaar - tot 60 kg - Zwart - verwijderbare achterkant Serverkast - 19 inch - 9 U - vergrendelbaar - tot 60 kg - Zwart - verwijderbare achterkant Serverkast - 19 inch - 9 U - vergrendelbaar - tot 60 kg - Zwart - verwijderbare achterkant De afsluitbare 19 inch Serverkast voor uw netwerk Of het nu op kantoor, op school, in de fabriek of in het thuiskantoor is: de hoogwaardige Serverkast STAR_DC.19.9.S_02 van Fromm & Starck, de experts in kantoorinrichting, is het onmisbare rek voor de veilige opslag van uw gestandaardiseerde 19 inch netwerkapparatuur met een hoogte tot 9 U. ruim - gestandaardiseerd 19 inch rack met een binnenhoogte van 9 U clear - deur gemaakt van gehard veiligheidsglas voor het bewaken van de server veilig - ... (1)
      Fromm & Starck Serverkast - 19 inch - 9 U - vergrendelbaar - tot 60 kg - Zwart - verwijderbare achterkant
      • 04062859014634
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 33.70
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 27.07
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 27.07
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 27.07
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 27.07
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 27.07
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 27.07
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 27.07
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 40.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 40.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 27.07
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 27.07
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 27.07
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 27.07
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 27.07
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 27.07
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 27.07
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 34.30
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 33.56
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 33.56
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 33.56
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 33.56
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 33.56
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 33.56
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 33.56
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 34.50
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 34.56
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 34.56
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 34.56
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 34.56
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 34.56
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 34.56
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 34.56
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 34.56
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 34.56
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 35.44
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 35.44
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 35.44
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 35.44
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 35.44
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 35.06
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 35.06
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 35.06
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 34.44
    • partner@vergelijk.nl