x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er colberts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Scotland Blue colbert

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in colbert categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Scotland Blue 20301AN12 Wollen jas - Maat 48 - Heren
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172095397.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173085261.jpg
      Scotland Blue Scotland Blue 20301AN12 Wollen jas - Maat 48 - Heren 20301AN12 Wollen jas - Maat 48 - Heren 20301AN12 Wollen jas - Maat 48 - Heren Born with Appetite 20301AN12 Wollen jas - Maat 48 - Heren (1)
      Scotland Blue 20301AN12 Wollen jas - Maat 48 - Heren
      • 08720008220683
      1
      most_sold
      103.92 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • WE Fashion DEFAULT
        • we_fashion
      • Wol DEFAULT
        • wol
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Beige DEFAULT
        • beige
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Nude (nude)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • WE Fashion (we_fashion)
      • Drykorn (drykorn)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • 5.11 Tactical (5_11_tactical)
      • 101 Inc (101_inc)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • AB Lifestyle (ab_lifestyle)
      • ADIA (adia)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • Ai-Girl (ai_girl)
      • Airforce (airforce)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • Ambika (ambika)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • Amsterdenim (amsterdenim)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Anuy (anuy)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Artelli (artelli)
      • Asics (asics)
      • Assent (assent)
      • Australian (australian)
      • AVENGERS (avengers)
      • Avento (avento)
      • Awdis (awdis)
      • B&C (b_c)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Babyface (babyface)
      • Ballin (ballin)
      • BAMBOOM (bamboom)
      • Banned (banned)
      • Barbour (barbour)
      • Basil (basil)
      • Bc (bc)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Beaumont (beaumont)
      • Beebielove (beebielove)
      • Bella (bella)
      • Bellaire (bellaire)
      • Belstaff (belstaff)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Bering (bering)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Bioworld Europe (bioworld_europe)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • BLK (blk)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Boboli (boboli)
      • Bogner (bogner)
      • Born with Appetite (born_with_appetite)
      • Bos (bos)
      • BOSS X Russell Athletic (boss_x_russell_athletic)
      • BRAMS PARIS (brams_paris)
      • Brandit (brandit)
      • British Indigo (british_indigo)
      • Brixton (brixton)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brunotti (brunotti)
      • Brunotti Kids (brunotti_kids)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burberry (burberry)
      • Burton (burton)
      • Butcher of Blue (butcher_of_blue)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Campbell (campbell)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Cassis (cassis)
      • Cast iron (cast_iron)
      • Castelli (castelli)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cavallaro Napoli (cavallaro_napoli)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CeLaVi (celavi)
      • Cerva (cerva)
      • Champion (champion)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Chasin' (chasin_)
      • Chief (chief)
      • Cipo & Baxx (cipo_baxx)
      • Clique (clique)
      • Closed (closed)
      • CMP (cmp)
      • Co'Couture (co_couture)
      • Colmar (colmar)
      • Color Kids (color_kids)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Coolcat (coolcat)
      • Coolibar (coolibar)
      • Corneliani (corneliani)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crush Denim (crush_denim)
      • Dainese (dainese)
      • Dancing Days (dancing_days)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dassy (dassy)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deeluxe (deeluxe)
      • Derbe (derbe)
      • Diadora (diadora)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Dnr (dnr)
      • Donkervoort (donkervoort)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Dubarry (dubarry)
      • Ducksday (ducksday)
      • Ducky Beau (ducky_beau)
      • Duke (duke)
      • Dutch Dandies (dutch_dandies)
      • Dutch Dream Denim (dutch_dream_denim)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elvine (elvine)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enjoy (enjoy)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Faith (faith)
      • Falcon (falcon)
      • Feetje (feetje)
      • Ferrari (ferrari)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • FHB (fhb)
      • Fixoni (fixoni)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fontana 2.0 (fontana_2_0)
      • Fostex (fostex)
      • Fransa (fransa)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fresk (fresk)
      • G-Maxx (g_maxx)
      • G-Star (g_star)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Gate One (gate_one)
      • Gaudi (gaudi)
      • Geisha (geisha)
      • Generic (generic)
      • Genti (genti)
      • Geographical Norway (geographical_norway)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gibson (gibson)
      • Gino santi (gino_santi)
      • Giordano (giordano)
      • Givenchy (givenchy)
      • Givova (givova)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • Gsus (gsus)
      • GUESS (guess)
      • Hackett (hackett)
      • Hailys (hailys)
      • Hannah (hannah)
      • HappyRainyDays (happyrainydays)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Hatley (hatley)
      • Haze&Finn (haze_finn)
      • Head (head)
      • Head Ski (head_ski)
      • Hell Bunny (hell_bunny)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herock (herock)
      • Herschel (herschel)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Highlander (highlander)
      • HUF (huf)
      • Hunter (hunter)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • Hv Society (hv_society)
      • Ibana (ibana)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Igor (igor)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • In Gold We Trust (in_gold_we_trust)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Invicta (invicta)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jako (jako)
      • James & nicholson (james_nicholson)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Jartazi (jartazi)
      • Jawbreaker (jawbreaker)
      • Jazlyn (jazlyn)
      • JDY (jdy)
      • Josh V (josh_v)
      • JOTT (jott)
      • Just junkies (just_junkies)
      • K-way (k_way)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kappa (kappa)
      • Kariban (kariban)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Karrimor (karrimor)
      • Kempa (kempa)
      • Khujo (khujo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Killtec (killtec)
      • King louie (king_louie)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Kjus (kjus)
      • Kocca (kocca)
      • Koeka (koeka)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • Krakatau (krakatau)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • Kultivate (kultivate)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le Chic (le_chic)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Lee (lee)
      • Lee cooper (lee_cooper)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lemon Beret (lemon_beret)
      • Lemon & soda (lemon_soda)
      • Lerros (lerros)
      • Levete Room (levete_room)
      • Levi's (levi_s)
      • LEVV (levv)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Lofff (lofff)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • Lollys Laundry (lollys_laundry)
      • LOOXS (looxs)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MA.STRUM (ma_strum)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Maium (maium)
      • Malelions (malelions)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Donati (marco_donati)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Marvel Comics (marvel_comics)
      • Mascot (mascot)
      • Matinique (matinique)
      • Matterhorn (matterhorn)
      • Maupiti (maupiti)
      • Mayoral (mayoral)
      • Mbym (mbym)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • Me (me)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Milestone (milestone)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Minions (minions)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Minymo (minymo)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Molo (molo)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Moscow (moscow)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • MUD Jeans (mud_jeans)
      • Mustang (mustang)
      • My Brand (my_brand)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • Nickelson (nickelson)
      • Nijntje (nijntje)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nobell (nobell)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • NORDBERG (nordberg)
      • North sails (north_sails)
      • Northwave (northwave)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • Nowadays (nowadays)
      • Numph (numph)
      • NZA (nza)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • OFF THE PITCH (off_the_pitch)
      • Oilily (oilily)
      • OMBRE (ombre)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Paprika (paprika)
      • Parajumpers (parajumpers)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • People of Shibuya (people_of_shibuya)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Peuterey (peuterey)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pilot (pilot)
      • Pinewood (pinewood)
      • PINOKIO (pinokio)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pme (pme)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Printer (printer)
      • Produkt (produkt)
      • Profuomo (profuomo)
      • Projob (projob)
      • Prologic (prologic)
      • Promiss (promiss)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Punk Rave (punk_rave)
      • Purewhite (purewhite)
      • Pussy deluxe (pussy_deluxe)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quapi (quapi)
      • Quest (quest)
      • Quick (quick)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Rains (rains)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralka (ralka)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rawlings (rawlings)
      • Recall (recall)
      • Redpoint (redpoint)
      • Redskins (redskins)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • Reset (reset)
      • Result (result)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Rino & Pelle (rino_pelle)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • River Woods (river_woods)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Roy Robson (roy_robson)
      • Rukka (rukka)
      • Rumbl (rumbl)
      • Russell athletic (russell_athletic)
      • RVCA (rvca)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Safeworker (safeworker)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salomon (salomon)
      • Samoon (samoon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • SANTINO (santino)
      • Sasta (sasta)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scippis (scippis)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Scotland Blue (scotland_blue)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Sevenoneseven (sevenoneseven)
      • Sidi (sidi)
      • SikSilk (siksilk)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • SOCCX (soccx)
      • SOL's (sol_s)
      • Sols (sols)
      • Someone (someone)
      • SOULCAL (soulcal)
      • Southpole (southpole)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spiral (spiral)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Stand (stand)
      • Stand Studio (stand_studio)
      • Star Wars (star_wars)
      • Starling (starling)
      • Starter (starter)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • State of Art (state_of_art)
      • Stephen Joseph (stephen_joseph)
      • Stine Goya (stine_goya)
      • Stone Island (stone_island)
      • Stoy (stoy)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Størvik (st_rvik)
      • Sun68 (sun68)
      • Sundek (sundek)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Superrebel (superrebel)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • Tenson (tenson)
      • Terratrend (terratrend)
      • Terrax (terrax)
      • The BLUEPRINT Premium (the_blueprint_premium)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thomas & Friends (thomas_friends)
      • Tiffosi (tiffosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tomasso (tomasso)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tramontana (tramontana)
      • Transformers (transformers)
      • Tresanti (tresanti)
      • Trespass (trespass)
      • Tricky Tracks (tricky_tracks)
      • Tricorp (tricorp)
      • Tumble n dry (tumble_n_dry)
      • Twinlife (twinlife)
      • Twister (twister)
      • TwoDay (twoday)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Ugg (ugg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unsigned (unsigned)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Van Gils (van_gils)
      • Vanessa bruno (vanessa_bruno)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace (versace)
      • Victim (victim)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Vixxsin (vixxsin)
      • Volcom (volcom)
      • Voodoo Vixen (voodoo_vixen)
      • WAM Denim (wam_denim)
      • Warren Webber (warren_webber)
      • Westfalia (westfalia)
      • Whistler (whistler)
      • Willex (willex)
      • Woody (woody)
      • Woolrich (woolrich)
      • Wowow (wowow)
      • Wrangler (wrangler)
      • Ydence (ydence)
      • Yes Zee (yes_zee)
      • Yesta (yesta)
      • Yoek (yoek)
      • Z8 (z8)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zeeman (zeeman)
      • Zhenzi (zhenzi)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zoe Karssen (zoe_karssen)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €60 (budget)
      • €60 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Skinny (skinny)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Zijde (zijde)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Wollen (wol)
      • Acetat (acetat)
      • Acryl (acryl)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Nubuck (nubuck)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Samengesteld (samengesteld)
      • Sisal (sisal)
      • Stof (stof)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Geruit (geruit)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Ingrain (ingrain)
      • Krijtstreepje (krijtstreepje)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Tweekleurig (tweekleurig)
      • Visgraat (visgraat)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl