x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er colberts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Enjoy colbert

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in colbert categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Enjoy Colbert Uni Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203336947.jpg
      Enjoy Enjoy Colbert Uni Zwart Colbert Uni Zwart Colbert Uni Zwart Getailleerde colbert met schoudervulling. Dit colbert voor dames wordt gesloten met twee knopen aan de voorzijde. Dit colbert is in diverse kleuren beschikbaar. Productcode merk: 187884Colbert Uni Zwart (1)
      Enjoy Colbert Uni Zwart
      1
      most_sold
      49.99 EUR
    • Enjoy Colbert Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166505064.jpg
      Enjoy Enjoy Colbert Blauw Colbert Blauw Colbert Blauw Getailleerde colbert met schoudervulling. Dit colbert voor dames wordt gesloten met twee knopen aan de voorzijde. Dit colbert is in diverse kleuren beschikbaar. Productcode merk: 187884 Colbert Blauw (1)
      Enjoy Colbert Blauw
      1
      49.99 EUR
    • Enjoy Colbert Uni Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203336947.jpg
      Enjoy Enjoy Colbert Uni Zwart Colbert Uni Zwart Colbert Uni Zwart Getailleerde colbert met schoudervulling. Dit colbert voor dames wordt gesloten met twee knopen aan de voorzijde. Dit colbert is in diverse kleuren beschikbaar. Productcode merk: 187884Colbert Uni Zwart (1)
      Enjoy Colbert Uni Zwart
      1
      49.99 EUR
    • Enjoy Colbert Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166505064.jpg
      Enjoy Enjoy Colbert Blauw Colbert Blauw Colbert Blauw Getailleerde colbert met schoudervulling. Dit colbert voor dames wordt gesloten met twee knopen aan de voorzijde. Dit colbert is in diverse kleuren beschikbaar. Productcode merk: 187884 Colbert Blauw (1)
      Enjoy Colbert Blauw
      1
      49.99 EUR
    • Enjoy Colbert Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166505064.jpg
      Enjoy Enjoy Colbert Blauw Colbert Blauw Colbert Blauw Getailleerde colbert met schoudervulling. Dit colbert voor dames wordt gesloten met twee knopen aan de voorzijde. Dit colbert is in diverse kleuren beschikbaar. Productcode merk: 187884 Colbert Blauw (1)
      Enjoy Colbert Blauw
      1
      49.99 EUR
    • Enjoy Colbert Uni Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203336947.jpg
      Enjoy Enjoy Colbert Uni Zwart Colbert Uni Zwart Colbert Uni Zwart Getailleerde colbert met schoudervulling. Dit colbert voor dames wordt gesloten met twee knopen aan de voorzijde. Dit colbert is in diverse kleuren beschikbaar. Productcode merk: 187884Colbert Uni Zwart (1)
      Enjoy Colbert Uni Zwart
      1
      49.99 EUR
    • Enjoy Colbert Uni Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203336947.jpg
      Enjoy Enjoy Colbert Uni Zwart Colbert Uni Zwart Colbert Uni Zwart Getailleerde colbert met schoudervulling. Dit colbert voor dames wordt gesloten met twee knopen aan de voorzijde. Dit colbert is in diverse kleuren beschikbaar. Productcode merk: 187884Colbert Uni Zwart (1)
      Enjoy Colbert Uni Zwart
      1
      49.99 EUR
    • Enjoy Colbert Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166505064.jpg
      Enjoy Enjoy Colbert Blauw Colbert Blauw Colbert Blauw Getailleerde colbert met schoudervulling. Dit colbert voor dames wordt gesloten met twee knopen aan de voorzijde. Dit colbert is in diverse kleuren beschikbaar. Productcode merk: 187884 Colbert Blauw (1)
      Enjoy Colbert Blauw
      1
      49.99 EUR
    • Enjoy Colbert Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166505064.jpg
      Enjoy Enjoy Colbert Blauw Colbert Blauw Colbert Blauw Getailleerde colbert met schoudervulling. Dit colbert voor dames wordt gesloten met twee knopen aan de voorzijde. Dit colbert is in diverse kleuren beschikbaar. Productcode merk: 187884 Colbert Blauw (1)
      Enjoy Colbert Blauw
      1
      49.99 EUR
    • Enjoy Colbert Uni Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203336947.jpg
      Enjoy Enjoy Colbert Uni Zwart Colbert Uni Zwart Colbert Uni Zwart Getailleerde colbert met schoudervulling. Dit colbert voor dames wordt gesloten met twee knopen aan de voorzijde. Dit colbert is in diverse kleuren beschikbaar. Productcode merk: 187884Colbert Uni Zwart (1)
      Enjoy Colbert Uni Zwart
      1
      49.99 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • C&A DEFAULT
        • c_a
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • WE Fashion DEFAULT
        • we_fashion
      • Wol DEFAULT
        • wol
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Beige DEFAULT
        • beige
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
    • Merk (brand):
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • WE Fashion (we_fashion)
      • Drykorn (drykorn)
      • C&A (c_a)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Agu (agu)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Boboli (boboli)
      • BOSS X Russell Athletic (boss_x_russell_athletic)
      • British Indigo (british_indigo)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campbell (campbell)
      • Cast iron (cast_iron)
      • Castelli (castelli)
      • Cavallaro Napoli (cavallaro_napoli)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Columbia (columbia)
      • Corneliani (corneliani)
      • Craft (craft)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • Donkervoort (donkervoort)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Dutch Dandies (dutch_dandies)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enjoy (enjoy)
      • Geisha (geisha)
      • Genti (genti)
      • Haze&Finn (haze_finn)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • Mango (mango)
      • Marco Donati (marco_donati)
      • Matinique (matinique)
      • Name it (name_it)
      • Northwave (northwave)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opposuits (opposuits)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pme (pme)
      • Profuomo (profuomo)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Roy Robson (roy_robson)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Scotland Blue (scotland_blue)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Sportful (sportful)
      • State of Art (state_of_art)
      • Strellson (strellson)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The BLUEPRINT Premium (the_blueprint_premium)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tomasso (tomasso)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tricorp (tricorp)
      • Under Armour (under_armour)
      • Van Gils (van_gils)
      • Vanguard (vanguard)
      • Victim (victim)
      • Zi.ganali (zi_ganali)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €60 (budget)
      • €60 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Skinny (skinny)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Zijde (zijde)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Wollen (wol)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Kunststof (kunststof)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Sisal (sisal)
      • Stof (stof)
      • Stretch (stretch)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Col kraag (col_kraag)
      • Revers (revers)
    • Dessin (motief):
      • Effen (effen)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Visgraat (visgraat)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl