x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er colberts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Craft colbert

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in colbert categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Craft Core Soul Full Zip Jacket Men | Maat: 3XL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205705742.jpg
      Craft Craft Core Soul Full Zip Jacket Men | Maat: 3XL Core Soul Full Zip Jacket Men | Maat: 3XL Core Soul Full Zip Jacket Men | Maat: 3XL Deze Core Soul Hood Sweatshirt van het toonaangevende merk Craft heeft alles wat een sweatshirt maar kan hebben. Het shirt is gemaakt van 48% katoen, 47% po... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Craft Core Soul Full Zip Jacket Men | Maat: 3XL
      • 07318573448284
      3
      deal
      69.95 EUR
    • Craft Fietsjack Craft Men Lithe Pump Black-M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182401818.jpg
      Craft Craft Fietsjack Craft Men Lithe Pump Black-M Fietsjack Craft Men Lithe Pump Black-M Fietsjack Craft Men Lithe Pump Black-M Het Lithe fietsjack van kwaliteitsmerk Craft is een lichtgewicht fietsjack om over uw fietskleding te dragen bij fris en nat weer. Het gebruikte materiaal i... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Craft Fietsjack Craft Men Lithe Pump Black-M
      • 07318572827127
      1
      deal
      89.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • C&A DEFAULT
        • c_a
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • WE Fashion DEFAULT
        • we_fashion
      • Wol DEFAULT
        • wol
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Beige DEFAULT
        • beige
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
    • Merk (brand):
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • WE Fashion (we_fashion)
      • Drykorn (drykorn)
      • C&A (c_a)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Agu (agu)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Boboli (boboli)
      • BOSS (boss)
      • BOSS X Russell Athletic (boss_x_russell_athletic)
      • British Indigo (british_indigo)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campbell (campbell)
      • Castelli (castelli)
      • Cavallaro Napoli (cavallaro_napoli)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Columbia (columbia)
      • Corneliani (corneliani)
      • Craft (craft)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • Donkervoort (donkervoort)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Dutch Dandies (dutch_dandies)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enjoy (enjoy)
      • Geisha (geisha)
      • Genti (genti)
      • Haze&Finn (haze_finn)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • Mango (mango)
      • Marco Donati (marco_donati)
      • Matinique (matinique)
      • Name it (name_it)
      • Northwave (northwave)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pme (pme)
      • Profuomo (profuomo)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Roy Robson (roy_robson)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Scotland Blue (scotland_blue)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Sportful (sportful)
      • State of Art (state_of_art)
      • Strellson (strellson)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The BLUEPRINT Premium (the_blueprint_premium)
      • Tomasso (tomasso)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tricorp (tricorp)
      • Under Armour (under_armour)
      • Van Gils (van_gils)
      • Vanguard (vanguard)
      • Victim (victim)
      • Zi.ganali (zi_ganali)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €60 (budget)
      • €60 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Skinny (skinny)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Zijde (zijde)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Wollen (wol)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Kunststof (kunststof)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Sisal (sisal)
      • Stof (stof)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Revers (revers)
    • Dessin (motief):
      • Effen (effen)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Visgraat (visgraat)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl