x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er colberts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Cinque colbert

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in colbert categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Cinque Colbert 'CIDATINI'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154183560.jpg
      Cinque Cinque Colbert 'CIDATINI' Colbert 'CIDATINI' Colbert 'CIDATINI' Motief: Effen; Design: Revers kraag, Paspelzak, Opgezette zakken; Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Extra's: Op staal naden; Pasvorm: Regular fit; Pasvorm: Regular (1)
      Cinque Colbert 'CIDATINI'
      • 04061937550521
      • CIN0894002000006
      2
      107.93 EUR
    • Cinque Business-colbert 'CILENTO'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153818114.jpg
      Cinque Cinque Business-colbert 'CILENTO' Business-colbert 'CILENTO' Business-colbert 'CILENTO' Materiaal: Katoen; Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Knop sluiting, Revers kraag, Opzet-/flapzak; Extra's: Voelt zacht aan; Pasvorm: Regular fit; Pasvorm: Regular (1)
      Cinque Business-colbert 'CILENTO'
      • 04061937394675
      • CIN0830002000005
      1
      deal
      199.00 EUR
    • Cinque Colbert 'CIPULETTI'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154059497.jpg
      Cinque Cinque Colbert 'CIPULETTI' Colbert 'CIPULETTI' Colbert 'CIPULETTI' Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Opzet-/flapzak, Knop sluiting; Extra's: Op staal naden, Scheerwol; Pasvorm: Slim fit (1)
      Cinque Colbert 'CIPULETTI'
      • 04061937353351
      • CIN0554002000001
      1
      deal
      299.00 EUR
    • Cinque Colbert 'CIDATI'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153618979.jpg
      Cinque Cinque Colbert 'CIDATI' Colbert 'CIDATI' Colbert 'CIDATI' Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Knop sluiting, Opgezette zakken; Extra's: Op staal naden; Pasvorm: Regular fit (1)
      Cinque Colbert 'CIDATI'
      • 04061937494870
      • CIN0580004000001
      1
      deal
      199.00 EUR
    • Cinque Colbert 'CILENTO'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165132585.jpg
      Cinque Cinque Colbert 'CILENTO' Colbert 'CILENTO' Colbert 'CILENTO' Materiaal: Katoen; Voering: Licht gevoerd; Motief: Mélange; Design: Knop sluiting, Opzet-/flapzak, Borstzak, Revers kraag; Extra's: Buigzame grip, Op staal naden, Label patch/label flag; Pasvorm: Regular fit; Pasvorm: Regular (1)
      Cinque Colbert 'CILENTO'
      • 04061937543332
      • CIN0907001000004
      1
      199.00 EUR
    • Cinque Business-colbert 'CIDATA'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153817684.jpg
      Cinque Cinque Business-colbert 'CIDATA' Business-colbert 'CIDATA' Business-colbert 'CIDATA' Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Knop sluiting, Paspelzak, Revers kraag, Opzet-/flapzak; Extra's: Op staal naden, Gladde stof; Pasvorm: Regular fit; Pasvorm: Regular (1)
      Cinque Business-colbert 'CIDATA'
      • 04061937531001
      • CIN0895001000007
      1
      deal
      199.00 EUR
    • Cinque Colbert 'CIDATINI'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161119699.jpg
      Cinque Cinque Colbert 'CIDATINI' Colbert 'CIDATINI' Colbert 'CIDATINI' Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Effen; Design: Knop placket, Revers kraag, Opgezette zakken; Extra's: Buigzame grip, Op staal naden; Pasvorm: Regular fit; Pasvorm: Regular (1)
      Cinque Colbert 'CIDATINI'
      • 04061937644305
      • CIN0894001000001
      1
      deal
      199.00 EUR
    • Cinque Colbert 'CIDATI'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157593358.jpg
      Cinque Cinque Colbert 'CIDATI' Colbert 'CIDATI' Colbert 'CIDATI' Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Geruit; Design: Knop placket, Revers kraag, Opgezette zakken, Borstzak, Rug inkeep; Extra's: All-over patroon, Op staal naden; Pasvorm: Regular fit; Pasvorm: Regular (1)
      Cinque Colbert 'CIDATI'
      • 04061937512130
      • CIN0908001000003
      1
      deal
      229.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • C&A DEFAULT
        • c_a
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • WE Fashion DEFAULT
        • we_fashion
      • Wol DEFAULT
        • wol
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Beige DEFAULT
        • beige
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • WE Fashion (we_fashion)
      • Drykorn (drykorn)
      • C&A (c_a)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Babista (babista)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • British Indigo (british_indigo)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CARL GROSS (carl_gross)
      • Cast iron (cast_iron)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Cinque (cinque)
      • Cipo & Baxx (cipo_baxx)
      • Class international (class_international)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • Digel (digel)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Esprit (esprit)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Garcia (garcia)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • HKT by HACKETT (hkt_by_hackett)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • JOOP! (joop_)
      • Khujo (khujo)
      • Lerros (lerros)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Man's World City Business (man_s_world_city_business)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Matinique (matinique)
      • Mexx (mexx)
      • Name it (name_it)
      • New in Town (new_in_town)
      • No-excess (no_excess)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pme (pme)
      • Produkt (produkt)
      • Profuomo (profuomo)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reiss (reiss)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected (selected)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Strellson (strellson)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Van Gils (van_gils)
      • Vanguard (vanguard)
      • Wilvorst (wilvorst)
      • Zi.ganali (zi_ganali)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €60 (budget)
      • €60 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Skinny (skinny)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Linnen (linnen)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Wollen (wol)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Kunststof (kunststof)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Revers (revers)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl