x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er colberts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Charles Colby colbert

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in colbert categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Charles Colby Business-colbert 'Diren'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149897225.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185658334.jpg
      Charles Colby Charles Colby Business-colbert 'Diren' Business-colbert 'Diren' Business-colbert 'Diren' Een comfortabel en goed zittend pak is de belangrijkste partner voor openbare gelegenheden. Of het nu gaat om een zakenreis of een feest, een prettig zittend pak is goud waard. Met hoogwaardige wol en (1)
      Charles Colby Business-colbert 'Diren'
      • 04056916394920
      • C03314-0001
      1
      most_sold
      177.95 EUR
    • Charles Colby Colbert 'Sir Gore'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163350776.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185668322.jpg
      Charles Colby Charles Colby Colbert 'Sir Gore' Colbert 'Sir Gore' Colbert 'Sir Gore' Charles Colby Colbert SIR GORE van structuurfluweel (1)
      Charles Colby Colbert 'Sir Gore'
      • 04056916526437
      • 04056916526475
      • C25114-0014
      • C25114-0012
      1
      147.95 EUR
    • Charles Colby Colbert DUKE ZACHARY met groot ruitmotief
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185679860.jpg
      Charles Colby Charles Colby Colbert DUKE ZACHARY met groot ruitmotief Colbert DUKE ZACHARY met groot ruitmotief Colbert DUKE ZACHARY met groot ruitmotief Charles Colby Colbert DUKE ZACHARY met groot ruitmotief (1)
      Charles Colby Colbert DUKE ZACHARY met groot ruitmotief
      • 04056916438716
      1
      187.95 EUR
    • Charles Colby Colbert ' Sir Albert '
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152633679.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185670984.jpg
      Charles Colby Charles Colby Colbert ' Sir Albert ' Colbert ' Sir Albert ' Colbert ' Sir Albert ' Charles Colby Colbert SIR ALBERT driekleurige jacquard (1)
      Charles Colby Colbert ' Sir Albert '
      • 04056916480968
      • C17801-0001
      1
      187.95 EUR
    • Charles Colby Colbert 'Sir Stanley'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152138021.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198780240.jpg
      Charles Colby Charles Colby Colbert 'Sir Stanley' Colbert 'Sir Stanley' Colbert 'Sir Stanley' Charles Colby Colbert SIR STANLEY van elastische jersey (1)
      Charles Colby Colbert 'Sir Stanley'
      • 04056916490080
      • C20004-0001
      1
      147.95 EUR
    • Charles Colby Colbert 'Sir Stephen'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155044685.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185669756.jpg
      Charles Colby Charles Colby Colbert 'Sir Stephen' Colbert 'Sir Stephen' Colbert 'Sir Stephen' Charles Colby Colbert SIR STEPHEN flexibel met freenamic-techniek (1)
      Charles Colby Colbert 'Sir Stephen'
      • 04056916488087
      • 04056916488100
      • C18822-0006
      • C18822-0005
      1
      153.95 EUR
    • Charles Colby Gilet 'Duke Richard'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149894981.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185673982.jpg
      Charles Colby Charles Colby Gilet 'Duke Richard' Gilet 'Duke Richard' Gilet 'Duke Richard' Gilet Duke RICHARD met contrasterende voor- en achterzijde is bij uitstek geschikt voor feestelijke gelegenheden. Aan de voorkant heeft het gilet een opvallende tweedlook met een borstzak, de (1)
      Charles Colby Gilet 'Duke Richard'
      • 04056916404483
      • 04056916404520
      • C06204-0001
      1
      66.94 EUR
    • Charles Colby Colbert 'Duke Ernest'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149900682.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185665284.jpg
      Charles Colby Charles Colby Colbert 'Duke Ernest' Colbert 'Duke Ernest' Colbert 'Duke Ernest' Charles Colby Colbert DUKE ERNEST met drie binnenzakken (1)
      Charles Colby Colbert 'Duke Ernest'
      • 04056916438938
      • C10514-0001
      1
      157.95 EUR
    • Charles Colby Colbert 'Duke Weston'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149900712.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185664039.jpg
      Charles Colby Charles Colby Colbert 'Duke Weston' Colbert 'Duke Weston' Colbert 'Duke Weston' Charles Colby Cordcolbert DUKE WESTON Colbert bij een pak van fijncord (1)
      Charles Colby Colbert 'Duke Weston'
      • 04056916444144
      • C13014-0001
      1
      147.95 EUR
    • Charles Colby Jerseycolbert SIR BELHAWKE comfortabel stretch effect
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201710062.jpg
      Charles Colby Charles Colby Jerseycolbert SIR BELHAWKE comfortabel stretch effect Jerseycolbert SIR BELHAWKE comfortabel stretch effect Jerseycolbert SIR BELHAWKE comfortabel stretch effect Charles Colby Jerseycolbert SIR BELHAWKE comfortabel stretch effect (1)
      Charles Colby Jerseycolbert SIR BELHAWKE comfortabel stretch effect
      • 04056916595242
      1
      163.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • C&A DEFAULT
        • c_a
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • WE Fashion DEFAULT
        • we_fashion
      • Wol DEFAULT
        • wol
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Beige DEFAULT
        • beige
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
    • Merk (brand):
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • WE Fashion (we_fashion)
      • Drykorn (drykorn)
      • C&A (c_a)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Agu (agu)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Boboli (boboli)
      • BOSS (boss)
      • BOSS X Russell Athletic (boss_x_russell_athletic)
      • British Indigo (british_indigo)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campbell (campbell)
      • Castelli (castelli)
      • Cavallaro Napoli (cavallaro_napoli)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Columbia (columbia)
      • Corneliani (corneliani)
      • Craft (craft)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • Donkervoort (donkervoort)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Dutch Dandies (dutch_dandies)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enjoy (enjoy)
      • Geisha (geisha)
      • Genti (genti)
      • Haze&Finn (haze_finn)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • Mango (mango)
      • Matinique (matinique)
      • Name it (name_it)
      • Northwave (northwave)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opposuits (opposuits)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pme (pme)
      • Profuomo (profuomo)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Roy Robson (roy_robson)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Scotland Blue (scotland_blue)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Sportful (sportful)
      • State of Art (state_of_art)
      • Strellson (strellson)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The BLUEPRINT Premium (the_blueprint_premium)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tomasso (tomasso)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tricorp (tricorp)
      • Under Armour (under_armour)
      • Van Gils (van_gils)
      • Vanguard (vanguard)
      • Victim (victim)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €60 (budget)
      • €60 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Skinny (skinny)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Zijde (zijde)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Wollen (wol)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Kunststof (kunststof)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Sisal (sisal)
      • Stof (stof)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Revers (revers)
    • Dessin (motief):
      • Effen (effen)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Visgraat (visgraat)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl