x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sapcentrifuges verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tefal slowjuicer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sapcentrifuge categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Tefal ZP603D Direct Serve
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84512227.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84512226.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84512229.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84512225.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84512230.jpg?ts=1
      Tefal Tefal ZP603D Direct Serve ZP603D Direct Serve ZP603D Direct Serve Tefal Juicer Direct Serve citruspers (1)
      Tefal ZP603D Direct Serve
      • 03045386375929
      • ZP603D
      • 844241
      • 4003754
      • 000000000000225196
      • 3766855
      3
      deal
      65.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Bosch DEFAULT
        • bosch
      • Smeg DEFAULT
        • smeg
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Slowjuicers DEFAULT
        • slowjuicers
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Philips (philips)
      • Princess (princess)
      • Smeg (smeg)
      • Bosch (bosch)
      • Braun (braun)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • ADE (ade)
      • AdHoc (adhoc)
      • Adler (adler)
      • Aigostar (aigostar)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • Angel (angel)
      • Angel Juicer (angel_juicer)
      • Aps (aps)
      • Ardes (ardes)
      • Ariete (ariete)
      • Azura (azura)
      • Bartscher (bartscher)
      • Beko (beko)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bergner (bergner)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Bestron (bestron)
      • BioChef (biochef)
      • Biotics (biotics)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bomann (bomann)
      • Botti (botti)
      • Bourgini (bourgini)
      • Brabantia (brabantia)
      • Brandt (brandt)
      • Buccan (buccan)
      • Byzoo (byzoo)
      • Caso (caso)
      • Cecotec (cecotec)
      • Chef'n (chef_n)
      • Cilio (cilio)
      • Clatronic (clatronic)
      • COMELEC (comelec)
      • Concept (concept)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cstore (cstore)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Dunlop (dunlop)
      • Electrolux (electrolux)
      • Eleganza (eleganza)
      • Elta (elta)
      • Esperanza (esperanza)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Etna (etna)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Fagor (fagor)
      • Fakir (fakir)
      • Fiskars (fiskars)
      • Fritel (fritel)
      • Fusionbrands (fusionbrands)
      • G3 Ferrari (g3_ferrari)
      • Gastroback (gastroback)
      • GEFU (gefu)
      • Gers Equipment (gers_equipment)
      • GoldMaster (goldmaster)
      • Greenstar (greenstar)
      • Grundig (grundig)
      • Guzzini (guzzini)
      • Güde (gu_de)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Haeger (haeger)
      • Hamilton Beach (hamilton_beach)
      • HAY (hay)
      • Hendi (hendi)
      • Herenthal (herenthal)
      • Hi (hi)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Hurom (hurom)
      • Imetec (imetec)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Jata (jata)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • kela (kela)
      • Kenwood (kenwood)
      • Kilner (kilner)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Kiwi (kiwi)
      • Klarstein (klarstein)
      • KOENIC (koenic)
      • Kookpunt (kookpunt)
      • Korona (korona)
      • Krups (krups)
      • Kuvings (kuvings)
      • König (ko_nig)
      • Lacor (lacor)
      • Lagrange (lagrange)
      • Leifheit (leifheit)
      • Leopold-Vienna (leopold_vienna)
      • Livoo (livoo)
      • Lurch (lurch)
      • M-Line by Enrico (m_line_by_enrico)
      • Magic Bullet (magic_bullet)
      • Magimix (magimix)
      • Magisso (magisso)
      • Magnani (magnani)
      • Mastrad (mastrad)
      • Matstone (matstone)
      • Maxima (maxima)
      • Medion (medion)
      • Mesko (mesko)
      • Moa (moa)
      • Moha (moha)
      • Montana (montana)
      • Monzana (monzana)
      • Moulinex (moulinex)
      • MPM (mpm)
      • Multi (multi)
      • Nedis (nedis)
      • Ninja (ninja)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Olympia (olympia)
      • Omega (omega)
      • Orange85 (orange85)
      • Oxo (oxo)
      • Panasonic (panasonic)
      • ProfiCook (proficook)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Robot Coupe (robot_coupe)
      • Rommelsbacher (rommelsbacher)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royal Swiss Switzerland (royal_swiss_switzerland)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sage (sage)
      • Sana (sana)
      • SANA BY OMEGA (sana_by_omega)
      • Santos (santos)
      • Sencor (sencor)
      • Severin (severin)
      • Silvercrest (silvercrest)
      • Slowstar (slowstar)
      • Sogo (sogo)
      • Solac (solac)
      • Solis (solis)
      • Steba (steba)
      • Techwood (techwood)
      • Tefal (tefal)
      • Tomado (tomado)
      • Trebs (trebs)
      • Tribest (tribest)
      • Tristar (tristar)
      • TurboTronic (turbotronic)
      • Turmix (turmix)
      • Ufesa (ufesa)
      • Unold (unold)
      • Urban Home (urban_home)
      • Usorteret (usorteret)
      • Versapers (versapers)
      • Voccelli (voccelli)
      • Waring (waring)
      • Wartmann (wartmann)
      • Westfalia (westfalia)
      • WESTINGHOUSE (westinghouse)
      • Westmark (westmark)
      • Wiesenfield (wiesenfield)
      • WMF (wmf)
      • Zack (zack)
      • Zeegma (zeegma)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €45 (budget)
      • €45 - €100 (low)
      • €100 - €250 (medium)
      • > €250 (high)
    • Soort Sapcentrifuge (soort_sapcentrifuge):
      • Citruspersen (citruspersen)
      • Sapcentrifuges (sapcentrifuges)
      • Slowjuicers (slowjuicers)
    • Aantal snelheden (aantal_snelheden):
      • 0 (aantal_snelheden_0.0)
      • 1 (aantal_snelheden_1.0)
      • 2 (aantal_snelheden_2.0)
      • 3 (aantal_snelheden_3.0)
      • 5 (aantal_snelheden_5.0)
      • 82 (aantal_snelheden_82.0)
    • Inhoud (Liters) (capaciteit_liter):
      • < 0.65 L (capaciteit_liter_1)
      • 0.65 L - 1.3 L (capaciteit_liter_2)
      • 1.3 L - 6 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 6 L (capaciteit_liter_4)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 115 Watt (vermogen_1)
      • 115 Watt - 170 Watt (vermogen_2)
      • 170 Watt - 400 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 400 Watt (vermogen_4)
    • Pulpcontainer (pulpcontainer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-druppelfunctie (anti_druppelfunctie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Rood (rood)
      • Geel (geel)
      • Crème (creme)
      • Oranje (oranje)
      • Groen (groen)
      • Roze (roze)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl