x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kenwood JE290 Citruspers Wit 1L

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kenwood JE290 Citruspers Wit 1L
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kenwood JE290 Citruspers Wit 1L
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kenwood JE290 Citruspers Wit 1L
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213161614.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223680167.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102875496.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102443916.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/87303331.jpg
Kenwood Kenwood JE290 Citruspers Wit 1L JE290 Citruspers Wit 1L JE290 Citruspers Wit 1L De Kenwood Citruspers JE290 is geschikt voor het persen van alle soorten citrusvruchten, zoals sinaasappelen, citroenen, grapefruits en limoenen. Het reservoir heeft een inhoud van één liter en heeft een schenktuit en handgreep.... (1)
  • 05011423145280
  • JE290
  • 0W22610007
2
  • Algemene kenmerken
    • Soort Sapcentrifuge: Citruspersen
    • Capaciteit liter: 1 L
  • Design
    • Kleur: Wit, Roze
  • Technische details
    • Kom materiaal: Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 21.2 cm
    • Diepte: 16 cm
    • Gewicht: 1 kg
    • Hoogte: 21.9 cm
  • 32.44 43.75 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Met zijn elegante design slaat de Ju290 citruspers een goed figuur in de keuken en is het een uitstekende hulp voor elk type citrusvrucht...32.44, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      De Kenwood Citruspers JE290 is geschikt voor het persen van alle soorten citrusvruchten, zoals sinaasappelen, citroenen, grapefruits en l...43.75, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Royal Catering Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153546630.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211563163.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211563162.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211563164.jpg
      Royal Catering Royal Catering Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit Maak je eigen sappen en wijnen met de handmatige roestvrijstalen fruitpers De fruitpers RCWP-4.5L van de horecabehoefte van Royal Catering is ideaal wanneer met weinig inspanning grote hoeveelheden fruit geperst moeten worden. De sapcentrifuge wordt handmatig bediend en is geschikt voor appels, druiven, bessen en ander fruit. Dankzij de grote capaciteit ondanks de kleine afmetingen kan de fruitpers zowel voor professioneel gebruik als voor sap- en wijnproductie in particuliere huishoudens wor... (1)
      Royal Catering Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit
      • 04062859979049
      1
    • Techwood - Elektrische - Citruspers - persarm - zwart rvs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189921435.jpg
      Techwood Techwood - Elektrische - Citruspers - persarm - zwart rvs - Elektrische - Citruspers - persarm - zwart rvs - Elektrische - Citruspers - persarm - zwart rvs Techwood - Elektrische - Citruspers - persarm - zwart rvs (1)
      Techwood - Elektrische - Citruspers - persarm - zwart rvs
      • 03760115719392
      1
    • Novis Crystal Line Citruspers Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113501026.jpg
      Novis Novis Crystal Line Citruspers Rood Crystal Line Citruspers Rood Crystal Line Citruspers Rood Novis Sapcentrifuge Chrystalline - Rood (1)
      4.386446886446887 (2)
      Novis Crystal Line Citruspers Rood
      • 07640128130628
      • NO6210.02
      1
    • Santos Sapcentrifuge
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162506091.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133902295.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162506093.jpg
      Santos Santos Sapcentrifuge Sapcentrifuge Sapcentrifuge 600W motor RVS kom en messen Maximale uitgifte: 100Ltr / uur Autmatische pulp afvoer Extra grote doorvoerbuis Hoge 200mm uitloop ideaal voor kannen Model: 220-240V. 600W. Afmeting (mm): 450(h) x 260(b) x 470(d). (1)
      Santos Sapcentrifuge
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 37.95
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 31.40
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 31.40
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 31.40
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 31.40
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 37.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 37.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 37.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 37.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 37.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 37.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 37.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 37.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 37.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 37.95
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 37.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 32.44
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 32.44
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 32.44
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 32.44
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 32.44
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 32.44
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 32.44
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 32.44
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 32.44
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 32.44
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 32.44
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 32.44
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 32.44
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 32.44
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 32.44
    • partner@vergelijk.nl