x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Domo DO9016J Fruitpers

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Domo DO9016J Fruitpers
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Domo DO9016J Fruitpers
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Domo DO9016J Fruitpers
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133137354.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94248162.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142108115.jpg
Domo Domo DO9016J Fruitpers DO9016J Fruitpers DO9016J Fruitpers citruspers - 30 W - 1000 ml - 2 perskegels - regelbare pulpzeef - links/rechts roterend (1)
  • 05411397006073
  • DO9016J
  • 1733743
6
  • Functies & -programma's
    • Aantal snelheden: 1
  • Algemene kenmerken
    • Capaciteit liter: 1 L
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Wit, Roze
  • 23.90 33.90 EUR 6
    6
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Afmetingen: 20 x 17 x 17 cm, Junior Line sappers, inhoud: 1 l, start/stop-automatiek, rotatie links/rechts, verstelbare vruchtvleesopvang...23.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Artencraft.nl Artencraft.nl
      7.83314915565864 (135)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Domo DO9016J Fruitpers26.33, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electromania Electromania
      7.663466666666667 (2)
      citruspers - 30 W - 1000 ml - 2 perskegels - regelbare pulpzeef - links/rechts roterend27.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      In een handomdraai pers je een liter sinaasappelsap met deze vruchtenpers DO9016J van DOMO. Zo zorg je eenvoudig voor je welverdiende por...28.62, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Etrias Etrias
      5.0 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Citruspers Junior Line Domo DO9016J online. Bekijk alle Overige Keukenapparatuur van het merk Huismerk bij Etrias.33.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Kookexpert.nl Kookexpert.nl
      Deze prachtige citruspers van Domo is gemaakt van kunststof en heeft een inhoud van 1 liter. Hij start en stop automatisch met draaien en...33.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Cilio 491036 citruspers/sapmaker Elektrische tomatenpers Zilver 100 W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149447926.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223302955.jpg
      Cilio Cilio 491036 citruspers/sapmaker Elektrische tomatenpers Zilver 100 W 491036 citruspers/sapmaker Elektrische tomatenpers Zilver 100 W 491036 citruspers/sapmaker Elektrische tomatenpers Zilver 100 W Elektrisch Met 2 perskegels Vitaminen met één druk op de knop., Fabrikant: Cilio (1)
      Cilio 491036 citruspers/sapmaker Elektrische tomatenpers Zilver 100 W
      • 04017166491036
      • 491036
      2
    • Olympia Sinaasappelpers Olympia, gietijzer, duurzame kwaliteit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160731451.jpg
      Olympia Olympia Sinaasappelpers Olympia, gietijzer, duurzame kwaliteit Sinaasappelpers Olympia, gietijzer, duurzame kwaliteit Sinaasappelpers Olympia, gietijzer, duurzame kwaliteit Heavy duty hefboom bediend Materiaal Gietijzer, Gewicht: 10.0 Kilogram, Fabrikant: Olympia (2)
      Olympia Sinaasappelpers Olympia, gietijzer, duurzame kwaliteit
      • 05050984221613
      2
    • Princess Appelsienpers - Appelsien Perser - Appelsien Perser Elektrisch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200928826.jpg
      Princess Princess Appelsienpers - Appelsien Perser - Appelsien Perser Elektrisch Appelsienpers - Appelsien Perser - Appelsien Perser Elektrisch Appelsienpers - Appelsien Perser - Appelsien Perser Elektrisch Appelsienpers - Appelsien Perser - Appelsien Perser Elektrisch (1)
      Princess Appelsienpers - Appelsien Perser - Appelsien Perser Elektrisch
      • 08720618110176
      1
    • Kilner Juicer Jar citruspers set ø 13 cm 500 ml glas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127908464.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95167773.jpg
      Kilner Kilner Juicer Jar citruspers set ø 13 cm 500 ml glas Juicer Jar citruspers set ø 13 cm 500 ml glas Juicer Jar citruspers set ø 13 cm 500 ml glas 2-in-1 sinaasappel- en citroensappers van glas: citrusvruchten rechtstreeks in het glas uitpersen en luchtdicht bewaren †voor langdurige frisheid. Het opzetstuk met siliconenring kan veilig op het beugelsluitglas worden gestoken †zo loopt niets erbij. Efficiënt en schoon persen rechtstreeks in het glas †de ideale combinatie voor het persen en bewaren van sinaasappel- en citroensappen. Ook optimaal ter voorbereiding van vers geperst sinaasappelsap, limonade en andere frisdranken. Van tra... (1)
      Kilner Juicer Jar citruspers set ø 13 cm 500 ml glas
      • 05010853233833
      • 0025.842
      2
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 27.00
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Thu Mar 03 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 27.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 27.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 26.33
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 27.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 27.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 27.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 27.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 27.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 27.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 27.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 23.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 26.33
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 27.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 28.58
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 28.62
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 28.62
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 23.90
    • partner@vergelijk.nl