x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch MUZ5ZP1 Citruspers

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch MUZ5ZP1 Citruspers
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch MUZ5ZP1 Citruspers
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch MUZ5ZP1 Citruspers
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127905979.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158343055.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166017868.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225703693.jpg
Bosch Bosch MUZ5ZP1 Citruspers MUZ5ZP1 Citruspers MUZ5ZP1 Citruspers Met de Bosch MUZ5ZP1 Citruspers pers je ook citrusvruchten met jouw keukenmixer. Je zet de citruspers op de keukenmixer en zet de mixer aan. Vervolgens druk je de citrusvrucht op de kel en laat je de mixer de rest van het werk doen. Dit accessoire gebruik je op de Bosch MUM5 machines. (1)
  • 04242002635170
  • 4169157
  • MUZ5ZP1
4
  • Design
    • Kleur: Transparant, Oranje
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 22.99 33.00 EUR 4
    4
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Citruspers Om vers citroensap te maken Dankzij de speciale constructie van het vergiet komen er geen stenen in het sap Scheidingskegel me...22.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      BOSCH Citruspersopzet MUZ5ZP125.78, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.750186403074819 (1042)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Bosch MUZ5ZP1 Citruspers pers je ook citrusvruchten met jouw keukenmixer. Je zet de citruspers op de keukenmixer en zet de mixer a...29.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electromania Electromania
      7.663466666666667 (2)
      Citruspers, voor MUM533.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Royal Catering Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153546630.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211563163.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211563162.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211563164.jpg
      Royal Catering Royal Catering Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit Maak je eigen sappen en wijnen met de handmatige roestvrijstalen fruitpers De fruitpers RCWP-4.5L van de horecabehoefte van Royal Catering is ideaal wanneer met weinig inspanning grote hoeveelheden fruit geperst moeten worden. De sapcentrifuge wordt handmatig bediend en is geschikt voor appels, druiven, bessen en ander fruit. Dankzij de grote capaciteit ondanks de kleine afmetingen kan de fruitpers zowel voor professioneel gebruik als voor sap- en wijnproductie in particuliere huishoudens wor... (1)
      Royal Catering Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit
      • 04062859979049
      1
    • Techwood - Elektrische - Citruspers - persarm - zwart rvs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189921435.jpg
      Techwood Techwood - Elektrische - Citruspers - persarm - zwart rvs - Elektrische - Citruspers - persarm - zwart rvs - Elektrische - Citruspers - persarm - zwart rvs Techwood - Elektrische - Citruspers - persarm - zwart rvs (1)
      Techwood - Elektrische - Citruspers - persarm - zwart rvs
      • 03760115719392
      1
    • Novis Crystal Line Citruspers Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113501026.jpg
      Novis Novis Crystal Line Citruspers Rood Crystal Line Citruspers Rood Crystal Line Citruspers Rood Novis Sapcentrifuge Chrystalline - Rood (1)
      4.386446886446887 (2)
      Novis Crystal Line Citruspers Rood
      • 07640128130628
      • NO6210.02
      1
    • Santos Sapcentrifuge
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162506091.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133902295.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162506093.jpg
      Santos Santos Sapcentrifuge Sapcentrifuge Sapcentrifuge 600W motor RVS kom en messen Maximale uitgifte: 100Ltr / uur Autmatische pulp afvoer Extra grote doorvoerbuis Hoge 200mm uitloop ideaal voor kannen Model: 220-240V. 600W. Afmeting (mm): 450(h) x 260(b) x 470(d). (1)
      Santos Sapcentrifuge
      1
      deal
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 22.48
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 20.88
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 20.88
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 20.88
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 20.88
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 22.44
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 22.44
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 22.44
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 22.44
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 22.44
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 22.44
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 22.44
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 22.44
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 22.44
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 24.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 24.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 24.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 24.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 24.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 24.94
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 22.44
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 22.44
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 22.44
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 22.44
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 22.44
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 22.44
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 22.99
    • partner@vergelijk.nl