x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Asus SDRW-08U5S-U/SIL/G/AS USB 2.0 External 8X DVD Writer

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Asus SDRW-08U5S-U/SIL/G/AS USB 2.0 External 8X DVD Writer
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Asus SDRW-08U5S-U/SIL/G/AS USB 2.0 External 8X DVD Writer
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Asus SDRW-08U5S-U/SIL/G/AS USB 2.0 External 8X DVD Writer
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210447447.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222585434.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101106443.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172332725.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236986565.jpg?ts=1
Asus Asus SDRW-08U5S-U/SIL/G/AS USB 2.0 External 8X DVD Writer SDRW-08U5S-U/SIL/G/AS USB 2.0 External 8X DVD Writer SDRW-08U5S-U/SIL/G/AS USB 2.0 External 8X DVD Writer Drive Bay Extern (slimline)Optisch-stationtype DVD-branderVerbinding (extern) USB 2.0Optische Drive Extra's SlimlineDVD Leessnelheid 8xDVD Schrijfsnelheid (SL) 8xDVD Schrijfsnelheid (DL) 6xDVD Herschrijfsnelheid 8xCD Leessnelheid 24xCD Schrijfsnelheid 24xCD Herschrijfsnelheid 24xKleur Zilver (1)
  • 00050927246272
  • 00886227407453
  • 05712505748619
  • 04716659407454
  • 90DD0112-M29000
  • 3614681
  • SDRW-08U5S-U/SIL/G/AS
  • 90DD0112-M20000
2
  • Technische details
    • Intern: Nee
    • Soort optische drive: DVD Super Multi
    • Ondersteunde schijven: DVD+RW, CD-R, DVD-RAM, DVD, CD
    • Soort aansluiting: USB 2.0
  • Optische drive
    • Dvd+rw schrijfsnelheid: 8 CD-speed
    • Cd-leessnelheid: 24 CD-speed
    • cd-schrijfsnelheid: 24 CD-speed
    • Cd-herschrijfsnelheid: 24 CD-speed
    • Cd-r leessnelheid: 24 CD-speed
    • Cd-r schrijfsnelheid: 24 CD-speed
    • Cd-rw leessnelheid: 24 CD-speed
    • Cd-rw schrijfsnelheid: 24 CD-speed
    • Dvd+r dubbellaags leessnelheid: 8 CD-speed
    • Dvd+r dubbellaags schrijfsnelheid: 6 CD-speed
    • Dvd+r leessnelheid: 8 CD-speed
    • Dvd+r schrijfsnelheid: 8 CD-speed
    • Dvd-ram leessnelheid: 5 CD-speed
    • Dvd-ram schrijfsnelheid: 5 CD-speed
    • Dvd+rw leessnelheid: 8 CD-speed
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • Algemene kenmerken
    • Dvd gemiddelde random access time: 200 ms
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur bij opslag: -30 - 60 °C
    • Temperatuur, in bedrijf: 5 - 40 °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 135.5 mm
    • Diepte product: 140 mm
    • Hoogte: 12.9 mm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
  • Opnamemodi
    • Disc-at-once (DAO): Ja
    • Packet schrijfing: Ja
    • Sequentieel schrijven: Ja
    • Session-at-once (SAO): Ja
    • Track-at-once (TAO): Ja
    • Willekeurig schrijven: Ja
  • Schijf
    • Toegangstijd: 200 ms
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Windows XP, Windows 8, Windows 7
    • Mac-compatibiliteit: Ja
  • Storage
    • Recording disc types: CD
  • Overig
    • Montage: Vertical/Horizontal
  • 54.95 55.50 EUR 2
    2
    • Hardware-expert.nl Hardware-expert.nl
      7.2 (1)
      Drive Bay Extern (slimline)Optisch-stationtype DVD-branderVerbinding (extern) USB 2.0Optische Drive Extra's SlimlineDVD Leessnelheid 8xDV...54.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      ASUS 90DD0112-M20000 - Externe DVD brander55.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Pioneer | Writer | Intern | Blu-ray | SATA | BDR-212DBK | Bulk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176549270.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191150664.jpg?ts=1
      Pioneer Pioneer | Writer | Intern | Blu-ray | SATA | BDR-212DBK | Bulk | Writer | Intern | Blu-ray | SATA | BDR-212DBK | Bulk | Writer | Intern | Blu-ray | SATA | BDR-212DBK | Bulk Pioneer | Writer | Intern | Blu-ray | SATA | BDR-212DBK | Bulk (1)
      Pioneer | Writer | Intern | Blu-ray | SATA | BDR-212DBK | Bulk
      • 08849384282174
      • 00884938428217
      2
    • LG GH24NSD5 DVD-Writer SATA Bulk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148843089.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237328344.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147115529.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225699786.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212313095.jpg?ts=1
      LG LG GH24NSD5 DVD-Writer SATA Bulk GH24NSD5 DVD-Writer SATA Bulk GH24NSD5 DVD-Writer SATA Bulk Opti Hitachi LG DVD±RW Writer 24speed Sata Black (1)
      LG GH24NSD5 DVD-Writer SATA Bulk
      • 08809484671513
      • GH24NSD5ARAA10B
      2
    • LG Interne DVD-schrijver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146025518.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159595634.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237379199.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147125213.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99641365.jpg?ts=1
      LG LG Interne DVD-schrijver Interne DVD-schrijver Interne DVD-schrijver HLDS GH24NSD6 DVD-Writer Internal SATA black (1)
      LG Interne DVD-schrijver
      • 08809484671650
      • GH24NSD6
      1
    • Pioneer BDR-212EBK optisch schijfstation Intern Zwart Blu-Ray DVD Combo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161011827.jpg?ts=1
      Pioneer Pioneer BDR-212EBK optisch schijfstation Intern Zwart Blu-Ray DVD Combo BDR-212EBK optisch schijfstation Intern Zwart Blu-Ray DVD Combo BDR-212EBK optisch schijfstation Intern Zwart Blu-Ray DVD Combo Pioneer BDR-212EBK optisch schijfstation Intern Zwart Blu-Ray DVD Combo (1)
      Pioneer BDR-212EBK optisch schijfstation Intern Zwart Blu-Ray DVD Combo
      • 00884938445412
      2
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 53.99
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 53.99
      • Thu Mar 03 00:00:00 CET 2022 53.99
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 58.69
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 58.69
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 58.69
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 58.69
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 58.69
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 54.42
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 54.42
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 54.42
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 54.42
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 54.42
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 54.42
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 44.69
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 44.69
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 44.69
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 44.69
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 44.69
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 44.69
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 44.69
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 44.69
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 44.69
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 44.69
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 44.69
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 51.38
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 51.38
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 51.38
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 51.38
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 51.38
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 51.38
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 51.38
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 51.38
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 51.38
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 51.38
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 51.38
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 51.38
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 51.38
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 51.38
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 51.38
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 51.38
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 54.95
    • partner@vergelijk.nl