x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Jabra Stealth UC Bluetooth Headset

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Jabra Stealth UC Bluetooth Headset
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Jabra Stealth UC Bluetooth Headset
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Jabra Stealth UC Bluetooth Headset
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245058376.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/252588873.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210620329.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146363225.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212494335.jpg?ts=1
Jabra Jabra Stealth UC Bluetooth Headset Stealth UC Bluetooth Headset Stealth UC Bluetooth Headset Jabra Stealth UC (2)
  • 05706991018127
  • 05706991018158
  • 5578-230-109
2
good_buy
  • Design
    • Positie speakers hoofdtelefoon: In-ear
    • Kleur: Multi, Zwart, Grijs, Zilver
  • Algemene kenmerken
    • Bereik in meters: 30
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.14 kg
    • Gewicht product: 8 g
  • Accu/Batterij
    • Batterij levensduur (uur): 2 Uur
  • 103.75 108.00 EUR 2
    2
    • Dectdirect.nl Dectdirect.nl
      Jabra Stealth UC103.75, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.835387827487315 (1053)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Jabra Stealth UC Bluetooth Headset voer je handsfree telefoongesprekken en geef je spraakopdrachten aan je smartphone. Je bedient ...108.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Sena 20S EVO Headset Duo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174864569.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172575714.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235546883.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166454826.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166454824.jpg?ts=1
      Sena Sena 20S EVO Headset Duo 20S EVO Headset Duo 20S EVO Headset Duo EEN ONTWIKKELDE ERVARING. DE VOLGENDE GENERATIE IS HIER. JE FAVORIETE EENHEID HEEFT GEWOON EEN FACELIFT. Nieuw en verbeterd ontwerp. De 20S EVO is de volgende generatie van de originele 20S, met een bijgewerkt ontwerp en verbeterde intercomfunctionaliteit en stabiliteit om bij te blijven met je rit. De 20S EVO is ontworpen met een vaste haaienvinantenne in tegenstelling tot zijn voorganger met de klep antenne. Dit slanke nieuwe antenneontwerp verbetert de intercomstabiliteit en stelt zelfs de intercomafstand veilig, terwijl updates van de hardware zorgen voor een nog robuustere algemene prestatiesupdates. DE FUNCTIONALITEIT DIE JE KENT EN LIEFDE. Top of the line-functieset. Dezelfde functieset die de 20S de wereld & rsquo, s maakte (1)
      Sena 20S EVO Headset Duo
      • 08809277261044
      • 08809277264533
      • 00885465004028
      • SE-66-020
      3
    • Interphone LINK Single
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112138624.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225322189.jpg?ts=1
      Interphone Interphone LINK Single LINK Single LINK Single Interphone Link is de ideale intercominstallatie voor de communicatie tussen de twee piloten tot 300 meter Geschikt voor wie houdt van reizen in de stad of doet voor weekenduitstapjes blijven in contact met de andere pilootjes, doordat de emoties van de ervaring of nuttige informatie voor de route blijven De link is compatibel met alle soorten helm en maakt het mogelijk om oproepen aan te nemen, de aanbevelingen van het navigatiesysteem via de Bluetooth-verbinding Met een autonomie van meer dan 15 uur kun je altijd op zijn energie tellen Waterproof Ip67 (1)
      Interphone LINK Single
      • 08018080314018
      • INTERPHOLINK
      4
    • Cardo Scala Rider Freecom 1 Plus Duo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181128811.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151771342.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237356345.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237356342.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210069203.jpg?ts=1
      Cardo Cardo Scala Rider Freecom 1 Plus Duo Scala Rider Freecom 1 Plus Duo Scala Rider Freecom 1 Plus Duo Werelds meest geavanceerde Bluetooth-communicatiesysteem voor solo- of rijder-naar-passagiersgebruik Volledig waterdicht/stofdicht, parallelle audiostreaming, zelfinstellend volume op basis van omgevingsgeluid iOS- en Android Cardo Connect-app voor volledige bediening op afstand en volledige bediening van apparaatinstellingen/presets Universele pasvorm: compatibel met alle helmmerken en modellen. Voor gebruik met een halfhelm is de Cardo Half Helmet Kit vereist Meeslepend geluid: luidsprekers van 40 mm in combinatie met een geavanceerde processor (1)
      Cardo Scala Rider Freecom 1 Plus Duo
      • 00828831842770
      • FRC1P101
      2
    • Jabra Talk 15
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144603561.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208567137.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225717320.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123431765.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237304386.jpg?ts=1
      Jabra Jabra Talk 15 Talk 15 Talk 15 Jabra Talk 15 Bluetooth Headset (Black) - 100-92200900-60 (1)
      Jabra Talk 15
      • 05707055044915
      • 5772793
      • 100-92200900-60
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 91.50
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 85.70
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 91.50
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 91.50
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 91.50
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 91.50
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 91.50
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 91.50
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 91.50
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 91.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 91.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 91.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 91.50
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 87.78
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 91.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 91.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 91.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 91.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 91.50
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 91.50
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 91.50
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 91.50
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 91.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 91.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 91.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 91.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 91.50
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 91.50
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 91.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 91.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 85.70
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 85.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 85.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 85.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 85.70
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 85.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 85.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 85.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 85.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 85.70
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 91.50
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 91.50
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 91.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 91.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 91.50
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 90.75
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 90.75
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 90.75
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 90.75
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 90.75
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 88.75
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 88.75
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 88.75
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 95.45
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 90.75
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 90.75
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 90.75
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 97.75
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 97.75
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 103.75
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 103.75
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 103.75
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 103.75
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 103.75
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 88.75
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 88.75
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 88.75
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 97.75
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 97.75
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 97.75
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 97.75
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 97.75
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 97.75
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 97.75
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 97.75
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 97.75
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 97.75
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 97.75
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 97.75
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 97.75
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 97.75
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 97.75
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 103.75
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 103.75
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 103.75
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 103.75
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 103.75
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 103.75
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 103.75
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 88.75
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 88.75
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 88.75
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 88.75
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 88.75
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 88.75
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 88.75
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 88.75
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 88.75
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 88.75
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 88.75
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 88.75
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 88.75
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 88.75
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 88.75
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 88.75
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 103.75
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 103.75
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 103.75
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 103.75
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 103.75
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 97.75
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 97.75
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 97.75
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 97.75
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 100.43
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 100.43
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 100.43
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 100.43
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 100.43
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 100.43
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 100.43
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 100.43
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 102.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 102.00
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 100.43
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 100.43
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 103.75
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 103.75
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 103.75
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 103.75
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 103.75
    • partner@vergelijk.nl