x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er campingstoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Travellife campingstoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in campingstoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Travellife San marino
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153385586.jpg
      Travellife Travellife San marino San marino San marino Met deze vrolijke San Marino Campingstoel van Travellife zit je altijd en overal goed! Dankzij het robuuste aluminium frame en de stabiele poten staat de stoel ook op onverharde ondergrond stevig en zit je comfortabel. De bekleding is van luchtdoorlatend en weerbestendig textileen: deze stof verkleurt niet door de zon en is na een regenbui in een mum van tijd weer droog. De slechts 2,9 kilogram wegende stoel heeft een draagvermogen van 100kg en is na gebruik compact in te klappen. (1)
      Travellife San marino
      • 08712757465460
      5
      44.95 EUR
    • Travellife San marino
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180051957.jpg
      Travellife Travellife San marino San marino San marino Met deze vrolijke San Marino Campingstoel van Travellife zit je altijd en overal goed! Dankzij het robuuste aluminium frame en de stabiele poten staat de stoel ook op onverharde ondergrond stevig en zit je comfortabel. De bekleding is van luchtdoorlatend en weerbestendig textileen: deze stof verkleurt niet door de zon en is na een regenbui in een mum van tijd weer droog. De slechts 2,9 kilogram wegende stoel heeft een draagvermogen van 100kg en is na gebruik compact in te klappen. (1)
      Travellife San marino
      • 08712757465477
      5
      44.95 EUR
    • Travellife San marino
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153385593.jpg
      Travellife Travellife San marino San marino San marino Met deze vrolijke San Marino Campingstoel van Travellife zit je altijd en overal goed! Dankzij het robuuste aluminium frame en de stabiele poten staat de stoel ook op onverharde ondergrond stevig en zit je comfortabel. De bekleding is van luchtdoorlatend en weerbestendig textileen: deze stof verkleurt niet door de zon en is na een regenbui in een mum van tijd weer droog. De slechts 2,9 kilogram wegende stoel heeft een draagvermogen van 100kg en is na gebruik compact in te klappen. (1)
      Travellife San marino
      • 08712757465453
      5
      44.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met armleuning DEFAULT
        • met_armleuning
      • Crespo DEFAULT
        • crespo
      • Dukdalf DEFAULT
        • dukdalf
      • Eurotrail DEFAULT
        • eurotrail
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Crespo (crespo)
      • Dukdalf (dukdalf)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Westfield (westfield)
      • Lafuma (lafuma)
      • Abbey (abbey)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Alite (alite)
      • Ambiance (ambiance)
      • Arditex (arditex)
      • Bardani (bardani)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Beliani (beliani)
      • Best Camp (best_camp)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Brunner (brunner)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • CamPart Travel (campart_travel)
      • Campz (campz)
      • Coleman (coleman)
      • Ct (ct)
      • Disney (disney)
      • Décoris (de_coris)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eno (eno)
      • Eureka (eureka)
      • Exped (exped)
      • Gardalux (gardalux)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Gerimport (gerimport)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Grosfillex (grosfillex)
      • Helinox (helinox)
      • Hi (hi)
      • High Peak (high_peak)
      • Highlander (highlander)
      • Horka (horka)
      • Human Comfort (human_comfort)
      • Intex (intex)
      • Isabella (isabella)
      • Jemini (jemini)
      • JILONG (jilong)
      • Kare design (kare_design)
      • Lafuma Mobilier (lafuma_mobilier)
      • Madison (madison)
      • Marvel (marvel)
      • Monzana (monzana)
      • Nampook (nampook)
      • Nemo (nemo)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nigor (nigor)
      • O'daddy (o_daddy)
      • Outwell (outwell)
      • Perel (perel)
      • Primus (primus)
      • Pro+ (pro_)
      • Proplus (proplus)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Red Mountain (red_mountain)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Relags (relags)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Robens (robens)
      • Salewa (salewa)
      • Spatz (spatz)
      • Sport (sport)
      • Talon (talon)
      • TecTake (tectake)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Travellife (travellife)
      • Trespass (trespass)
      • Trono (trono)
      • Uquip (uquip)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Walkstool (walkstool)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Yello (yello)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €60 (low)
      • €60 - €85 (medium)
      • > €85 (high)
    • Stoel eigenschappen (stoel_eigenschappen):
      • Vouwbaar (vouwbaar)
      • Opblaasbaar (opblaasbaar)
      • Met armleuning (met_armleuning)
      • Met bekerhouder (met_bekerhouder)
      • Verstelbaar (verstelbaar)
    • Maximum gewicht (maximum_gewicht):
      • < 100 kg (maximum_gewicht_1)
      • 100 kg - 110 kg (maximum_gewicht_2)
      • 110 kg - 120 kg (maximum_gewicht_3)
      • ≥ 120 kg (maximum_gewicht_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 30 cm (laag)
      • 30 cm - 50 cm (normaal)
      • 50cm - 60 cm (gemiddeld)
      • > 60 cm (groot)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 50 cm (laag)
      • 50 cm - 70 cm (normaal)
      • 70 cm - 100 (gemiddeld)
      • > 100 cm (groot)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Fiber (fiber)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl