x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er campingstoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Camp Gear campingstoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in campingstoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Camp Gear Stoel - Opvouwbaar - Compact - Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199274100.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157158133.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157159166.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132599115.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132599117.jpg
      Camp Gear Camp Gear Stoel - Opvouwbaar - Compact - Blauw Stoel - Opvouwbaar - Compact - Blauw Stoel - Opvouwbaar - Compact - Blauw Ga je binnenkort kamperen, een dagje naar het strand of op visvakantie? De Camp Gear Compact Vouwstoel biedt jou een zitplaats tegen een leuke prijs. De stoel heeft een stalen frame, is voorzien van een sterke zitting en is gemakkelijk in- en uitklapbaar. (1)
      Camp Gear Stoel - Opvouwbaar - Compact - Blauw
      • 08712013671888
      1
      23.90 EUR
    • Camp Gear Stoel - Opvouwbaar - Compact - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199340667.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158505054.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132599273.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132599289.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116343462.jpg
      Camp Gear Camp Gear Stoel - Opvouwbaar - Compact - Zwart Stoel - Opvouwbaar - Compact - Zwart Stoel - Opvouwbaar - Compact - Zwart Ga je binnenkort kamperen, een dagje naar het strand of op visvakantie? De Camp Gear Compact Vouwstoel biedt jou een zitplaats tegen een leuke prijs. De stoel heeft een stalen frame, is voorzien van een sterke zitting en is gemakkelijk in- en uitklapbaar. (1)
      Camp Gear Stoel - Opvouwbaar - Compact - Zwart
      • 08712013672014
      • 08712013671925
      1
      20.90 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met armleuning DEFAULT
        • met_armleuning
      • Crespo DEFAULT
        • crespo
      • Dukdalf DEFAULT
        • dukdalf
      • Eurotrail DEFAULT
        • eurotrail
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Crespo (crespo)
      • Dukdalf (dukdalf)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Westfield (westfield)
      • Lafuma (lafuma)
      • Abbey (abbey)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ambiance (ambiance)
      • Arditex (arditex)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Beliani (beliani)
      • Best Camp (best_camp)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo-trail (bo_trail)
      • Brunner (brunner)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • CamPart Travel (campart_travel)
      • Campz (campz)
      • Coleman (coleman)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Décoris (de_coris)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eno (eno)
      • Exped (exped)
      • Gardalux (gardalux)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Gerimport (gerimport)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Grosfillex (grosfillex)
      • Helinox (helinox)
      • High Peak (high_peak)
      • Highlander (highlander)
      • Horka (horka)
      • Human Comfort (human_comfort)
      • Intex (intex)
      • JILONG (jilong)
      • Kare design (kare_design)
      • Lafuma Mobilier (lafuma_mobilier)
      • Madison (madison)
      • Marvel (marvel)
      • Nampook (nampook)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nigor (nigor)
      • Nordisk (nordisk)
      • Nortik (nortik)
      • O'daddy (o_daddy)
      • Outwell (outwell)
      • Perel (perel)
      • Primus (primus)
      • Pro+ (pro_)
      • Proplus (proplus)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Red Mountain (red_mountain)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Relags (relags)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Robens (robens)
      • Salewa (salewa)
      • Sport (sport)
      • Summit (summit)
      • TecTake (tectake)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Travellife (travellife)
      • Trespass (trespass)
      • Trono (trono)
      • Uquip (uquip)
      • Vango (vango)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Walkstool (walkstool)
      • XD Design (xd_design)
      • Yello (yello)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €60 (low)
      • €60 - €85 (medium)
      • > €85 (high)
    • Stoel eigenschappen (stoel_eigenschappen):
      • Vouwbaar (vouwbaar)
      • Opblaasbaar (opblaasbaar)
      • Met armleuning (met_armleuning)
      • Met bekerhouder (met_bekerhouder)
      • Verstelbaar (verstelbaar)
    • Maximum gewicht (maximum_gewicht):
      • < 100 kg (maximum_gewicht_1)
      • 100 kg - 120 kg (maximum_gewicht_2)
      • 120 kg - 130 kg (maximum_gewicht_3)
      • ≥ 130 kg (maximum_gewicht_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 30 cm (laag)
      • 30 cm - 50 cm (normaal)
      • 50cm - 60 cm (gemiddeld)
      • > 60 cm (groot)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 50 cm (laag)
      • 50 cm - 70 cm (normaal)
      • 70 cm - 100 (gemiddeld)
      • > 100 cm (groot)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Fiber (fiber)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl