x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bureaustoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    TecTake bureaustoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bureaustoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • TecTake Luxe design racing Bureaustoel - Rood/zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164088049.jpg
      TecTake TecTake Luxe design racing Bureaustoel - Rood/zwart Luxe design racing Bureaustoel - Rood/zwart Luxe design racing Bureaustoel - Rood/zwart Tectake Luxe design racing Bureaustoel - Rood/zwart (1)
      TecTake Luxe design racing Bureaustoel - Rood/zwart
      • 04260182875940
      1
      98.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ahrend DEFAULT
        • ahrend
      • Herman Miller DEFAULT
        • herman_miller
      • Vitra DEFAULT
        • vitra
    • Budget (price):
      • < € 85 (budget)
      • € 85 - € 145 (price_2)
      • € 145 - € 255 (price_3)
      • ≥ € 255 (price_4)
    • Merk (brand):
      • 24Designs (24designs)
      • Acaza (acaza)
      • Aerocool (aerocool)
      • Ahrend (ahrend)
      • AK Racing (ak_racing)
      • Alora (alora)
      • Alterego (alterego)
      • Amstyle (amstyle)
      • AROZZI (arozzi)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • BIMOS (bimos)
      • Blokker (blokker)
      • Bondy living (bondy_living)
      • BRUDER (bruder)
      • Burostoel.eu (burostoel_eu)
      • ByLiving (byliving)
      • Casaria (casaria)
      • Comfort (comfort)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Corsair (corsair)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • Dauphin (dauphin)
      • Deltaco (deltaco)
      • Desq (desq)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Direct Computer Supplies (direct_computer_supplies)
      • DON ONE (don_one)
      • Drift (drift)
      • Duo Collection (duo_collection)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • DXRacer (dxracer)
      • E-ville (e_ville)
      • Eezylife (eezylife)
      • Equip (equip)
      • Essence (essence)
      • Euroseats (euroseats)
      • Feel Furniture (feel_furniture)
      • Fellowes (fellowes)
      • Floortex (floortex)
      • FOURZE (fourze)
      • Fromm & Starck (fromm_starck)
      • Fyn (fyn)
      • GAMERSWEAR (gamerswear)
      • Gear4U (gear4u)
      • Genesis (genesis)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Gispen (gispen)
      • Goossens (goossens)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • HAY (hay)
      • Hembridge (hembridge)
      • Herman Miller (herman_miller)
      • Hi (hi)
      • Hioshop (hioshop)
      • Hjh OFFICE (hjh_office)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Homexperts (homexperts)
      • Hori (hori)
      • Houe (houe)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Inosign (inosign)
      • Interstuhl (interstuhl)
      • Ivol (ivol)
      • J-Line (j_line)
      • Jt (jt)
      • Kangaro (kangaro)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kensington (kensington)
      • Kokoon (kokoon)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • Köhl (ko_hl)
      • L33T (l33t)
      • LaForma (laforma)
      • LC-Power (lc_power)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lizzely Garden & Living (lizzely_garden_living)
      • Loods 1 (loods_1)
      • MCA (mca)
      • Medion (medion)
      • Monzana (monzana)
      • MOOS (moos)
      • Muna (muna)
      • Muuto (muuto)
      • My Home (my_home)
      • MyBuero (mybuero)
      • Nacon (nacon)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nedis (nedis)
      • Next Level Racing (next_level_racing)
      • NGS (ngs)
      • Nitro (nitro)
      • Noblechairs (noblechairs)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic (nordic)
      • Nordic Gaming (nordic_gaming)
      • Nordic Office (nordic_office)
      • Novus (novus)
      • Officecity (officecity)
      • PaperFlow (paperflow)
      • Pergamy (pergamy)
      • Physa (physa)
      • Pit-Art (pit_art)
      • Playseat (playseat)
      • Prosedia (prosedia)
      • Qware (qware)
      • Ranqer (ranqer)
      • Razer (razer)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rillstab (rillstab)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Room05 (room05)
      • SalesFever (salesfever)
      • Sandberg (sandberg)
      • Schaffenburg (schaffenburg)
      • Sedus (sedus)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Sky Style (sky_style)
      • Solliden (solliden)
      • Songmics (songmics)
      • Speedlink (speedlink)
      • Staples (staples)
      • TecTake (tectake)
      • Topstar (topstar)
      • Trust (trust)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • VCM (vcm)
      • Vdd (vdd)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vinsetto (vinsetto)
      • Vitra (vitra)
      • Viverne (viverne)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • VXL (vxl)
      • Wehkamp Home (wehkamp_home)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wheel Stand Pro (wheel_stand_pro)
      • White Shark (white_shark)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • X Rocker (x_rocker)
      • Zuiver (zuiver)
    • Soort stoel (soort_stoel):
      • Gaming stoel (gaming_stoel)
      • Kantoorstoel (kantoorstoel)
      • Regisseursstoel (regisseursstoel)
    • Maximaal gewicht (capaciteit) (maximum_gewicht):
      • < 110 kg (maximum_gewicht_1)
      • 110 kg - 120 kg (maximum_gewicht_2)
      • 120 kg (maximum_gewicht_3)
      • ≥ 120 kg (maximum_gewicht_4)
    • Kleur (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leatherette (leatherette)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
    • Meubel materiaal vulling (bank_materiaal_vulling):
      • Polyether (polyether)
      • Schuim (schuim)
      • Stof (stof)
      • Traag schuim (traag_schuim)
      • Veren (veren)
    • Verstelbare stoel (verstelbare_stoel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Zithoogte cm (zithoogte_cm):
      • < 44 cm (zithoogte_cm_1)
      • 44 cm - 48 cm (zithoogte_cm_2)
      • 48 cm - 55 cm (zithoogte_cm_3)
      • ≥ 55 cm (zithoogte_cm_4)
    • Zitdiepte (zitdiepte):
      • 42 cm (zitdiepte_42.0)
      • 51 cm (zitdiepte_51.0)
      • 52 cm (zitdiepte_52.0)
      • 58 cm (zitdiepte_58.0)
    • Ergonomisch design (ergonomisch_design):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 90 cm (hoogte_cm_1)
      • 90 cm - 110 cm (hoogte_cm_2)
      • 110 cm - 120 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 120 cm (hoogte_cm_4)
    • Gewicht (gewicht_kg):
      • < 9 kg (gewicht_kg_1)
      • 9 kg - 14 kg (gewicht_kg_2)
      • 14 kg - 17 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 17 kg (gewicht_kg_4)
    • Winkelen in plaats (location):
    • Geslacht (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Inclusief armleuning (inclusief_armleuning):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Hoofdsteun (hoofdsteun):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl