x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bureaus verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Schildmeyer bureau

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bureau categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Schildmeyer Bureau Korpio
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145547863.jpg
      Schildmeyer Schildmeyer Bureau Korpio Bureau Korpio Bureau Korpio Van SCHILDMEYER. Bureau »Korpio« In de volgende kleuren te bestellen: * Romp/front: wildeikenkl./basaltgrijs * Romp/front: wildeikenkl./wit * Uitvoering wildeikenkl. met voelbare (1)
      Schildmeyer Bureau Korpio
      • 04027181088432
      1
      201.94 EUR
    • Schildmeyer Bureau Korpio
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145547806.jpg
      Schildmeyer Schildmeyer Bureau Korpio Bureau Korpio Bureau Korpio Van SCHILDMEYER. Bureau »Korpio« In de volgende kleuren te bestellen: * Romp/front: wildeikenkl./basaltgrijs * Romp/front: wildeikenkl./wit * Uitvoering wildeikenkl. met voelbare (1)
      Schildmeyer Bureau Korpio
      • 04027181088425
      1
      201.94 EUR
    • Schildmeyer bureau »Harkon«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103726121.jpg
      Schildmeyer Schildmeyer bureau »Harkon« bureau »Harkon« bureau »Harkon« SCHILDMEYER bureau »Harkon« (1)
      Schildmeyer bureau »Harkon«
      • 04027181100141
      1
      441.94 EUR
    • Schildmeyer bureau »Harkon«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103726122.jpg
      Schildmeyer Schildmeyer bureau »Harkon« bureau »Harkon« bureau »Harkon« SCHILDMEYER bureau »Harkon« (1)
      Schildmeyer bureau »Harkon«
      • 04027181100134
      1
      441.94 EUR
    • Schildmeyer bureau »Harkon«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103726127.jpg
      Schildmeyer Schildmeyer bureau »Harkon« bureau »Harkon« bureau »Harkon« In de volgende kleuren te bestellen: * Romp/front: eikenkleur. * Romp/front: panama-eikenkleur * Kleur grepen: antiek-mat staal * Front en romp met structuurDetails: * FSC®-gecertificeerd * (1)
      Schildmeyer bureau »Harkon«
      • 04027181100745
      1
      171.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • vtwonen DEFAULT
        • vtwonen
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Woood (woood)
      • OTTO (otto)
      • VidaXL (vidaxl)
      • MOOS (moos)
      • 4SO (4so)
      • Alterego (alterego)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bluelounge (bluelounge)
      • Bolia (bolia)
      • Borchardt Möbel (borchardt_mo_bel)
      • Braxton (braxton)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By-Boo (by_boo)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Décoris (de_coris)
      • Ergotron (ergotron)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • Flexa (flexa)
      • Flexworld (flexworld)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Functionals (functionals)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hama (hama)
      • Handed By (handed_by)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • HK Living (hk_living)
      • Hmw (hmw)
      • Home affaire (home_affaire)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Inosign (inosign)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Jahnke (jahnke)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Label51 (label51)
      • Lapalma (lapalma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Loof (loof)
      • Lüttenhütt (lu_ttenhu_tt)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Madison (madison)
      • Maja Möbel (maja_mo_bel)
      • Meubella (meubella)
      • Muuto (muuto)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nancy HomeStore (nancy_homestore)
      • New Routz (new_routz)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Parisot (parisot)
      • Phoenix (phoenix)
      • Pinolino (pinolino)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Plant&More (plant_more)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PT Living (pt_living)
      • Puik (puik)
      • Rauch (rauch)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Serax (serax)
      • Silenta (silenta)
      • Sit (sit)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Steens (steens)
      • String (string)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Tecnos (tecnos)
      • Tenzo (tenzo)
      • Thonet (thonet)
      • Torna (torna)
      • Trendteam (trendteam)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vipack (vipack)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Werkwaardig (werkwaardig)
      • Wimex (wimex)
      • Woodman (woodman)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zack (zack)
      • Zuiver (zuiver)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €225 (budget)
      • €225 - €400 (low)
      • €400 - €575 (medium)
      • €575 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Zilver (zilver)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 45 cm (hoogte_cm_1)
      • 45 cm - 55 cm (hoogte_cm_2)
      • 55 cm - 75 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 75 cm (hoogte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • 55 cm (diepte_in_cm_55.0)
      • 59 cm (diepte_in_cm_59.0)
      • 60 cm (diepte_in_cm_60.0)
      • 62 cm (diepte_in_cm_62.0)
      • 67 cm (diepte_in_cm_67.0)
      • 80 cm (diepte_in_cm_80.0)
      • 90 cm (diepte_in_cm_90.0)
      • 101 cm (diepte_in_cm_101.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl