x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er BDSM zweepjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tonga - Guilty Pleasure BDSM zweepje

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in BDSM zweepje categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Tonga - Guilty Pleasure Dubbele Crop
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183992516.jpg
      Tonga - Guilty Pleasure Tonga - Guilty Pleasure Dubbele Crop Dubbele Crop Dubbele Crop De kietelende veren van deze duo zweep zijn rood en zwart gekleurd. Met deze veren kan je partner optimaal gekieteld worden. Aan de andere kant van de flexibele steel zit een fijne zweep. Met dit product haal je dus een dubbele ervaring in huis. KleurRood / Zwart MateriaalVeren / PVC / PU (1)
      Tonga - Guilty Pleasure Dubbele Crop
      • 08719189308570
      5
      13.80 EUR
    • Tonga - Guilty Pleasure Gp Xoxo Paddle Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184037734.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181254106.jpg
      Tonga - Guilty Pleasure Tonga - Guilty Pleasure Gp Xoxo Paddle Black Gp Xoxo Paddle Black Gp Xoxo Paddle Black Tonga - Guilty Pleasure Love Toys Sm Bondage Zwepen Paddles Zwart (1)
      Tonga - Guilty Pleasure Gp Xoxo Paddle Black
      • 08719189308525
      1
      19.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zweep DEFAULT
        • zweep
      • Bad Kitty DEFAULT
        • bad_kitty
      • Easytoys Fetish Collection DEFAULT
        • easytoys_fetish_collection
      • Fetish Fantasy DEFAULT
        • fetish_fantasy
    • Merk (brand):
      • Bad Kitty (bad_kitty)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Bad Romance (bad_romance)
      • Blaze (blaze)
      • Calexotics (calexotics)
      • Doc Johnson (doc_johnson)
      • Dreamtoys-Blaze (dreamtoys_blaze)
      • ElectraStim (electrastim)
      • Fetish Collection (fetish_collection)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Guilty Pleasure (guilty_pleasure)
      • Happy Lola (happy_lola)
      • Hotlips (hotlips)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Kink by Doc Johnson (kink_by_doc_johnson)
      • Late X (late_x)
      • Master Series (master_series)
      • Maze (maze)
      • Noir (noir)
      • Orange is the new black (orange_is_the_new_black)
      • Ouch! (ouch_)
      • Pipedream (pipedream)
      • Prisms Erotic Glass (prisms_erotic_glass)
      • Rimba (rimba)
      • Scandal (scandal)
      • Sex (sex)
      • Sex & Mischief (sex_mischief)
      • Shots (shots)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Skulls and Bones (skulls_and_bones)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Strict (strict)
      • Strict Leather (strict_leather)
      • Tantus (tantus)
      • Tonga - Guilty Pleasure (tonga_guilty_pleasure)
      • Vegan Fetish (vegan_fetish)
      • Whipped (whipped)
      • Widmann (widmann)
      • XOXO (xoxo)
      • Zado (zado)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 18 (budget)
      • € 18 - € 23 (price_2)
      • € 23 - € 34 (price_3)
      • ≥ € 34 (price_4)
    • Type zweep (sextoy_type):
      • Inclusief dildo (dildo)
      • Peddel (peddel)
      • Zweep (zweep)
    • Materiaal (materiaal):
      • Glas (glas)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl