x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er BDSM zweepjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Noir BDSM zweepje

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in BDSM zweepje categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Noir - Lederen Zweepje - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204871248.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204871247.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204873932.jpg
      Noir Noir - Lederen Zweepje - Zwart - Lederen Zweepje - Zwart - Lederen Zweepje - Zwart Blush - Veganleren crop Noir - Zwart (1)
      Noir - Lederen Zweepje - Zwart
      • 00819835024835
      5
      23.16 EUR
    • Noir - Siliconen Ball Gag Met Luchtgaten - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201976612.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201985762.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204873897.jpg
      Noir Noir - Siliconen Ball Gag Met Luchtgaten - Zwart - Siliconen Ball Gag Met Luchtgaten - Zwart - Siliconen Ball Gag Met Luchtgaten - Zwart Neem de controle over en leg je partner het zwijgen op met deze Noir ball gag! De gag heeft luchtgaten, waardoor je vrij kan ademen. Dit maakt hem het perfecte speeltje voor zowel beginners als meer ervaren bondage-liefhebbers. Het materiaal is van lichaamsveilig siliconen voor een comfortabel gevoel. De band is ruim verstelbaar van 42 cm tot 51 cm, zodat hij altijd perfect past. De band is gemaakt van veganistisch leder en de sluitingen zijn van nikkelvrij metaal. (1)
      Noir - Siliconen Ball Gag Met Luchtgaten - Zwart
      • 00819835024774
      5
      19.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zweep DEFAULT
        • zweep
      • Bad Kitty DEFAULT
        • bad_kitty
      • Easytoys Fetish Collection DEFAULT
        • easytoys_fetish_collection
      • Fetish Fantasy DEFAULT
        • fetish_fantasy
    • Merk (brand):
      • Bad Kitty (bad_kitty)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Attraction (attraction)
      • Bad Romance (bad_romance)
      • Blaze (blaze)
      • Doc Johnson (doc_johnson)
      • Dreamtoys-Blaze (dreamtoys_blaze)
      • EasyToys (easytoys)
      • ElectraStim (electrastim)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Guilty Pleasure (guilty_pleasure)
      • Happy Lola (happy_lola)
      • Hotlips (hotlips)
      • Kink by Doc Johnson (kink_by_doc_johnson)
      • Master Series (master_series)
      • Noir (noir)
      • Orange is the new black (orange_is_the_new_black)
      • Ouch! (ouch_)
      • Pipedream (pipedream)
      • Prisms Erotic Glass (prisms_erotic_glass)
      • Rimba (rimba)
      • Scandal (scandal)
      • Sex & Mischief (sex_mischief)
      • Shots (shots)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Skulls and Bones (skulls_and_bones)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Strict (strict)
      • Strict Leather (strict_leather)
      • Tantus (tantus)
      • The Latex Collection (the_latex_collection)
      • Tonga - Guilty Pleasure (tonga_guilty_pleasure)
      • Vegan Fetish (vegan_fetish)
      • Whipped (whipped)
      • Widmann (widmann)
      • XOXO (xoxo)
      • Zado (zado)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 19 (budget)
      • € 19 - € 24 (price_2)
      • € 24 - € 37 (price_3)
      • ≥ € 37 (price_4)
    • Type zweep (sextoy_type):
      • Inclusief dildo (dildo)
      • Peddel (peddel)
      • Zweep (zweep)
    • Materiaal (materiaal):
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Vinyl (vinyl)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl