x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er BDSM zweepjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Blaze BDSM zweepje

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in BDSM zweepje categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Blaze paddle
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181254235.jpg
      Blaze Blaze paddle paddle paddle Met deze Blaze paddle deel jij de orders uit en laat je zien wie de baas is. Aan het handvat hangt een lus waarmee je de paddle op kunt hangen of om je pols kunt wikkelen voor extra gebruiksvriendelijkheid. Dit product van Blaze is een absolute musthave voor BDSM liefhebbers en is verkrijgbaar in de kleuren zwart en paars. MateriaalNeopreen / PU LatexvrijJa (1)
      Blaze paddle
      • 08719632670582
      5
      14.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zweep DEFAULT
        • zweep
      • Bad Kitty DEFAULT
        • bad_kitty
      • Easytoys Fetish Collection DEFAULT
        • easytoys_fetish_collection
      • Fetish Fantasy DEFAULT
        • fetish_fantasy
    • Merk (brand):
      • Bad Kitty (bad_kitty)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Attraction (attraction)
      • Bad Romance (bad_romance)
      • Blaze (blaze)
      • Doc Johnson (doc_johnson)
      • Dreamtoys-Blaze (dreamtoys_blaze)
      • ElectraStim (electrastim)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Guilty Pleasure (guilty_pleasure)
      • Happy Lola (happy_lola)
      • Hotlips (hotlips)
      • Kink by Doc Johnson (kink_by_doc_johnson)
      • Master Series (master_series)
      • Noir (noir)
      • OBSESSIVE Inspire your desire (obsessive_inspire_your_desire)
      • Orange is the new black (orange_is_the_new_black)
      • Ouch! (ouch_)
      • Pipedream (pipedream)
      • Prisms Erotic Glass (prisms_erotic_glass)
      • Rimba (rimba)
      • Scandal (scandal)
      • Sex & Mischief (sex_mischief)
      • Shots (shots)
      • Shots - Ouch! (shots_ouch_)
      • Skulls and Bones (skulls_and_bones)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Strict (strict)
      • Strict Leather (strict_leather)
      • Tantus (tantus)
      • The Latex Collection (the_latex_collection)
      • Tonga - Guilty Pleasure (tonga_guilty_pleasure)
      • Vegan Fetish (vegan_fetish)
      • Whipped (whipped)
      • Widmann (widmann)
      • XOXO (xoxo)
      • Zado (zado)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 19 (budget)
      • € 19 - € 25 (price_2)
      • € 25 - € 37 (price_3)
      • ≥ € 37 (price_4)
    • Type zweep (sextoy_type):
      • Inclusief dildo (dildo)
      • Peddel (peddel)
      • Zweep (zweep)
    • Materiaal (materiaal):
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Vinyl (vinyl)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl