x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er broodtrommels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Moses broodtrommel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in broodtrommel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Moses broodtrommel Krabbelkäfer 900 ml rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141205204.jpg
      Moses Moses broodtrommel Krabbelkäfer 900 ml rood broodtrommel Krabbelkäfer 900 ml rood broodtrommel Krabbelkäfer 900 ml rood Moses broodtrommel Tijd om naar school te gaan? Neem dan wel een goed gevulde broodtrommel mee! Met deze vrolijk gekleurde broodtrommel van Moses wordt elke lunch een groot plezier! Specificaties: Kleur: rood Materiaal: kunststof Geslacht: junior Afmetingen: 16 x 11 x 5 cm (L x B x D) Inhoud: 900 ml Geschikt voor kinderen vanaf 12 maanden. De broodtrommel is vaatwasserbestendig. (1)
      Moses broodtrommel Krabbelkäfer 900 ml rood
      • 04033477160782
      1
      most_sold
      16.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Mepal DEFAULT
        • mepal
      • Wesco DEFAULT
        • wesco
      • Brabantia DEFAULT
        • brabantia
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Mepal (mepal)
      • Wesco (wesco)
      • Brabantia (brabantia)
      • LEGO (lego)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Aladdin (aladdin)
      • Alessi (alessi)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bobble (bobble)
      • Buurman en Buurman (buurman_en_buurman)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Disney (disney)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dresz (dresz)
      • GEFU (gefu)
      • Gusta (gusta)
      • Hailo (hailo)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • K3 (k3)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Koziol (koziol)
      • Looney Tunes (looney_tunes)
      • Moses (moses)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Oxo (oxo)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Petit Monkey (petit_monkey)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Room copenhagen (room_copenhagen)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Rubytec (rubytec)
      • SIGG (sigg)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sistema (sistema)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Stanley (stanley)
      • Stanley PMI (stanley_pmi)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Thermos (thermos)
      • Trebs (trebs)
      • Typhoon (typhoon)
      • Universal (universal)
      • WMF (wmf)
      • Xenos (xenos)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • < 0.8 L (capaciteit_liter_0.8)
      • 0.8 L - 1.2 L (capaciteit_liter_0.8_1.2)
      • 1.2 L - 1.5 L (capaciteit_liter_1.2_1.5)
      • ≥ 1.5 L (capaciteit_liter_1.5)
    • Magnetronbestendig (geschikt_voor_magnetron):
      • Magnetronbestendig (ja)
    • Vaatwasserbestendig (vaatwasserbestendig):
      • Vaatwassrbestendig (ja)
      • Niet Vaatwasserbestendig (nee)
    • Vriezerbestendig (vriezerbestendig):
      • Vriezerbestendig (ja)
      • Niet Vriezerbestendig (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl