x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er brillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vdm bril

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Vdm Kinderzonnebril Junior Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161020631.jpg
      Vdm Vdm Kinderzonnebril Junior Blauw Kinderzonnebril Junior Blauw Kinderzonnebril Junior Blauw Vdm Kinderzonnebril Junior Blauw (1)
      Vdm Kinderzonnebril Junior Blauw
      • 08713228853472
      2
      12.90 EUR
    • Vdm Zonnebril Stippen Meisjes Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163048863.jpg
      Vdm Vdm Zonnebril Stippen Meisjes Rood Zonnebril Stippen Meisjes Rood Zonnebril Stippen Meisjes Rood Vdm Zonnebril Stippen Meisjes Rood (1)
      Vdm Zonnebril Stippen Meisjes Rood
      • 08719817403950
      1
      9.90 EUR
    • Vdm Zonnebril Heren Cat. 3 Zilver Met Groene Lens
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165449649.jpg
      Vdm Vdm Zonnebril Heren Cat. 3 Zilver Met Groene Lens Zonnebril Heren Cat. 3 Zilver Met Groene Lens Zonnebril Heren Cat. 3 Zilver Met Groene Lens Vdm Zonnebril Heren Cat. 3 Zilver Met Groene Lens (1)
      Vdm Zonnebril Heren Cat. 3 Zilver Met Groene Lens
      • 08719817404063
      1
      10.45 EUR
    • Vdm Zonnebril Unisex Zwart/zilver Uv400
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190327020.jpg
      Vdm Vdm Zonnebril Unisex Zwart/zilver Uv400 Zonnebril Unisex Zwart/zilver Uv400 Zonnebril Unisex Zwart/zilver Uv400 Vdm Zonnebril Unisex Zwart/zilver Uv400 (1)
      Vdm Zonnebril Unisex Zwart/zilver Uv400
      • 08713228851584
      1
      18.95 EUR
    • Vdm Zonnebril Dames Cat. 3 Grijs/roze Met Grijze Lens (a 60753)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207421354.jpg
      Vdm Vdm Zonnebril Dames Cat. 3 Grijs/roze Met Grijze Lens (a 60753) Zonnebril Dames Cat. 3 Grijs/roze Met Grijze Lens (a 60753) Zonnebril Dames Cat. 3 Grijs/roze Met Grijze Lens (a 60753) Vdm Zonnebril Dames Cat. 3 Grijs/roze Met Grijze Lens (a 60753) (1)
      Vdm Zonnebril Dames Cat. 3 Grijs/roze Met Grijze Lens (a 60753)
      • 08719817403127
      1
      11.90 EUR
    • Vdm Zonnebril Stippen Meisjes Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163022643.jpg
      Vdm Vdm Zonnebril Stippen Meisjes Zwart Zonnebril Stippen Meisjes Zwart Zonnebril Stippen Meisjes Zwart Vdm Zonnebril Stippen Meisjes Zwart (1)
      Vdm Zonnebril Stippen Meisjes Zwart
      • 08719817403943
      1
      9.90 EUR
    • Vdm Zonnebril Stippen Meisjes Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163045274.jpg
      Vdm Vdm Zonnebril Stippen Meisjes Roze Zonnebril Stippen Meisjes Roze Zonnebril Stippen Meisjes Roze Vdm Zonnebril Stippen Meisjes Roze (1)
      Vdm Zonnebril Stippen Meisjes Roze
      • 08719817403905
      1
      9.90 EUR
    • Vdm Kinderzonnebril Junior Zwart/zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161017623.jpg
      Vdm Vdm Kinderzonnebril Junior Zwart/zilver Kinderzonnebril Junior Zwart/zilver Kinderzonnebril Junior Zwart/zilver Vdm Kinderzonnebril Junior Zwart/zilver (1)
      Vdm Kinderzonnebril Junior Zwart/zilver
      • 08719817403769
      1
      12.90 EUR
    • Vdm Zonnebril Heren Cat 3. Zwart/groen (a20208)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163081552.jpg
      Vdm Vdm Zonnebril Heren Cat 3. Zwart/groen (a20208) Zonnebril Heren Cat 3. Zwart/groen (a20208) Zonnebril Heren Cat 3. Zwart/groen (a20208) Vdm Zonnebril Heren Cat 3. Zwart/groen (a20208) (1)
      Vdm Zonnebril Heren Cat 3. Zwart/groen (a20208)
      • 08719817404568
      1
      9.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Carrera DEFAULT
        • carrera
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
    • Merk (brand):
      • Alpina (alpina)
      • AROZZI (arozzi)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Basic (basic)
      • Benson (benson)
      • BOSS (boss)
      • Brioni (brioni)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carrera (carrera)
      • Chloé (chloe_)
      • Croon (croon)
      • Cwi (cwi)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Fendi (fendi)
      • Fossil (fossil)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Gunnar (gunnar)
      • Gunnar Optiks (gunnar_optiks)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Hama (hama)
      • Havaianas (havaianas)
      • HaverCo (haverco)
      • HEMA (hema)
      • Hg (hg)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Ibd (ibd)
      • Icon Eyewear (icon_eyewear)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • L.G.R (l_g_r)
      • Lacoste (lacoste)
      • Levi's (levi_s)
      • LOEWE (loewe)
      • LookOfar (lookofar)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Meller (meller)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mighty (mighty)
      • Missoni (missoni)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moses (moses)
      • Nike (nike)
      • Oakley (oakley)
      • Oliver peoples (oliver_peoples)
      • Orange85 (orange85)
      • Persol (persol)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Polaroid (polaroid)
      • Police (police)
      • Prada (prada)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Razer (razer)
      • Rodenstock (rodenstock)
      • Shadez (shadez)
      • Sinner (sinner)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Superdry (superdry)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Vdm (vdm)
      • Versace (versace)
      • Vogue (vogue)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 20 (budget)
      • € 20 - € 115 (price_2)
      • ≥ € 115 (price_3)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur materiaal (frame_materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Staal (staal)
      • Stainless steel (stainless_steel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl