x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Tommy Hilfiger TH 1842 35J

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Tommy Hilfiger TH 1842 35J
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Tommy Hilfiger TH 1842 35J
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Tommy Hilfiger TH 1842 35J
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175820467.jpg
Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger TH 1842 35J TH 1842 35J TH 1842 35J Beroemde Amerikaanse ontwerper Tommy Hilfiger begon z'n kleding- en modecarrière al in 1969. Inmiddels produceerde hij reeds talloze kledinglijnen en ontwikkelde z'n eigen lijn van brillen, ideaal voor een casual look. Het maakt niet uit welke vorm je verkiest, al Hilfiger's brillen hebben een moderne flair waarmee je nooit mis kan gaan. Ga voor een retro-vibe met een cat-eye montuur. Deze hippe trend dateert uit de jaren '50 maar is tegenwoordig terug enorm populair. Cat-eye brillen zijn spe... (1)
  • 00716736362649
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
  • Design
    • Sunglass shape: Butterfly / Cat eye
    • Zonnebril type: Heel frame
    • Kleur: Roze
    • Materiaal: Kunststof
  • 119.45 119.45 EUR 1
    1
    • Alensa.nl Alensa.nl
      8.664659121915747 (7)
      Beroemde Amerikaanse ontwerper Tommy Hilfiger begon z'n kleding- en modecarrière al in 1969. Inmiddels produceerde hij reeds talloze kled...119.45, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • HUGO BOSS Boss 1044 807
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182324591.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS Boss 1044 807 Boss 1044 807 Boss 1044 807 Vierkante brillen zijn één van de meest klassieke brilvormen! Deze trend houdt al jaren aan, en je kan een vierkante bril vinden in allerhande kleuren, materialen en stijlen. Dit wil zeggen dat je nooit keuze te weinig hebt onder de vierkante monturen, en dat je steeds wel iets leuks zal vinden. Vierkante brillen passen het beste bij mensen met diamantvormige, ovale of ronde gezichten. Neem snel een kijkje in ons aanbod en ontdek vierkante brillen die verfijnd, casual, trendy, minimalistisch,... (1)
      HUGO BOSS Boss 1044 807
      • 00716736125695
      1
    • Vogue VO2961 2019
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171834875.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/74394960.jpg
      Vogue Vogue VO2961 2019 VO2961 2019 VO2961 2019 Vogue Eyewear is een merk dat moderne fashion trends combineert met betaalbaarheid. Dus, maak een fashion statement met jouw brilkeuze dankzij Vogue. Vogue brillen hebben steeds een smaakvol ontwerp dat bij iedereen die graag in middelpunt van de belangstelling staat, zal passen. Deze brillen worden vaak gekozen door ware modefreaks met sterke persoonlijkheden. Druk jouw stijl uit met Vogue! Wij bieden een selectie aan brillen met een bruine montuur. Als jij een fan bent van bruin, neem dan e... (1)
      Vogue VO2961 2019
      • 08053672403558
      • 08053672403503
      1
    • Vogue VO5239 W44
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175686570.jpg
      Vogue Vogue VO5239 W44 VO5239 W44 VO5239 W44 Vogue Eyewear is een merk dat moderne fashion trends combineert met betaalbaarheid. Dus, maak een fashion statement met jouw brilkeuze dankzij Vogue. Vogue brillen hebben steeds een smaakvol ontwerp dat bij iedereen die graag in middelpunt van de belangstelling staat, zal passen. Deze brillen worden vaak gekozen door ware modefreaks met sterke persoonlijkheden. Druk jouw stijl uit met Vogue! Ga voor een retro-vibe met een cat-eye montuur. Deze hippe trend dateert uit de jaren '50 maar is tege... (1)
      Vogue VO5239 W44
      • 08053672967111
      1
    • Calvin Klein CK18721 001
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199581067.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein CK18721 001 CK18721 001 CK18721 001 Calvin Klein is een modemerk dat iedereen wel kent. C.K. produceert damesmode, herenmode, merkjeans, maar staat eerst en vooral bekend om z'n ondergoed. Dit Amerikaanse luxueuze modemerk is al jaren een grote speler in de mode-industrie. Calvin Klein produceert ook hoogwaardige en gesofisticeerde brillen. Hier kan je onze selectie aan originele Calvin Klein brillen ontdekken, dus wacht niet langer en haal vandaag jouw nieuwe C.K. bril in huis. Ronde monturen zijn speels, casual en tijdloos. E... (1)
      Calvin Klein CK18721 001
      • 00883901105254
      1
    • min
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 107.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 106.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 106.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 119.45
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 119.45
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 119.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 119.45
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 119.45
    • partner@vergelijk.nl