x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er brillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    LOEWE bril

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • LOEWE Brillenframe Dames Loewe VLWA07M5309YC
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174366573.jpg
      LOEWE LOEWE Brillenframe Dames Loewe VLWA07M5309YC Brillenframe Dames Loewe VLWA07M5309YC Brillenframe Dames Loewe VLWA07M5309YC Loewe VLWA07M5309YC brilmontuur, uniseks, bruin (Streaked Havana/Brown), 55 (1)
      LOEWE Brillenframe Dames Loewe VLWA07M5309YC
      • 00883663977342
      2
      60.95 EUR
    • LOEWE Glasses Frame Ladies Loewe Vlwa04m5309bk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200918984.jpg
      LOEWE LOEWE Glasses Frame Ladies Loewe Vlwa04m5309bk Glasses Frame Ladies Loewe Vlwa04m5309bk Glasses Frame Ladies Loewe Vlwa04m5309bk Loewe VLWA04M5309BK brilmontuur voor volwassenen, meerkleurig (bruin hoorn + parel+beige), 55 (1)
      LOEWE Glasses Frame Ladies Loewe Vlwa04m5309bk
      • 00883663977229
      2
      60.95 EUR
    • LOEWE Brillenframe Dames Loewe VLW961M53GB7Y
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173919509.jpg
      LOEWE LOEWE Brillenframe Dames Loewe VLW961M53GB7Y Brillenframe Dames Loewe VLW961M53GB7Y Brillenframe Dames Loewe VLW961M53GB7Y If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Ladies' Spectacle frame Loewe VLW961M53GB7Y and other Loewe products! The best quality at the best price is now within reach! Gender: Lady Material: Acetate Colour: Black (1)
      LOEWE Brillenframe Dames Loewe VLW961M53GB7Y
      • 00883663896889
      2
      60.95 EUR
    • LOEWE Unisex Glasses Frame Loewe Vlw483m530q81
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200931953.jpg
      LOEWE LOEWE Unisex Glasses Frame Loewe Vlw483m530q81 Unisex Glasses Frame Loewe Vlw483m530q81 Unisex Glasses Frame Loewe Vlw483m530q81 If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Unisex' Spectacle frame Loewe VLW483M530Q81 and other Loewe products! The best quality at the best price is now within reach! Gender: Unisex Material: Metal Colour: Black Legs: 140 mm (1)
      LOEWE Unisex Glasses Frame Loewe Vlw483m530q81
      • 00883663895479
      2
      60.95 EUR
    • LOEWE Glasses Frame Ladies Loewe Vlwa19m
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190209224.jpg
      LOEWE LOEWE Glasses Frame Ladies Loewe Vlwa19m Glasses Frame Ladies Loewe Vlwa19m Glasses Frame Ladies Loewe Vlwa19m Loewe unisex volwassene VLWA19M520954 brilmontuur, violet (Shiny Dark Burgundy), 55 (1)
      LOEWE Glasses Frame Ladies Loewe Vlwa19m
      • 00883663988560
      2
      68.10 EUR
    • LOEWE Brillenframe Dames Loewe VLW9575201GJ
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173219830.jpg
      LOEWE LOEWE Brillenframe Dames Loewe VLW9575201GJ Brillenframe Dames Loewe VLW9575201GJ Brillenframe Dames Loewe VLW9575201GJ If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Ladies' Spectacle frame Loewe VLW9575201GJ and other Loewe products! The best quality at the best price is now within reach! Gender: Lady Material: Acetate Colour: Red Legs: 135 mm (1)
      LOEWE Brillenframe Dames Loewe VLW9575201GJ
      • 00883663922847
      2
      60.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Carrera DEFAULT
        • carrera
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
    • Merk (brand):
      • Alpina (alpina)
      • AROZZI (arozzi)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Basic (basic)
      • Benson (benson)
      • BOSS (boss)
      • Brioni (brioni)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carrera (carrera)
      • Chloé (chloe_)
      • Croon (croon)
      • Cwi (cwi)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • eStore (estore)
      • Fendi (fendi)
      • Fossil (fossil)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Gunnar (gunnar)
      • Gunnar Optiks (gunnar_optiks)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Hama (hama)
      • Havaianas (havaianas)
      • HaverCo (haverco)
      • HEMA (hema)
      • Hg (hg)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Ibd (ibd)
      • Icon Eyewear (icon_eyewear)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • L.G.R (l_g_r)
      • Lacoste (lacoste)
      • Levi's (levi_s)
      • LOEWE (loewe)
      • LookOfar (lookofar)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Meller (meller)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mighty (mighty)
      • Missoni (missoni)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moses (moses)
      • Nike (nike)
      • Oakley (oakley)
      • Oliver peoples (oliver_peoples)
      • Orange85 (orange85)
      • Persol (persol)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Polaroid (polaroid)
      • Police (police)
      • Prada (prada)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Razer (razer)
      • Rodenstock (rodenstock)
      • Shadez (shadez)
      • Sinner (sinner)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Superdry (superdry)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Vdm (vdm)
      • Versace (versace)
      • Vogue (vogue)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 20 (budget)
      • € 20 - € 115 (price_2)
      • ≥ € 115 (price_3)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur materiaal (frame_materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Staal (staal)
      • Stainless steel (stainless_steel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl