x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er brillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Levi's bril

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Levi's zonnebril 5012/CS cat.3 ovaal acrylaat bruin/blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178456673.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189663745.jpg
      Levi's Levi's zonnebril 5012/CS cat.3 ovaal acrylaat bruin/blauw zonnebril 5012/CS cat.3 ovaal acrylaat bruin/blauw zonnebril 5012/CS cat.3 ovaal acrylaat bruin/blauw Levi's Zonnebril 5012/cs Cat.3 Ovaal Acrylaat Bruin/blauw (2)
      Levi's zonnebril 5012/CS cat.3 ovaal acrylaat bruin/blauw
      • 00716736301938
      3
      good_buy
      83.60 EUR
    • Levi's zonnebril 5012/CS cat.3 ovaal acrylaat zwart/grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178462656.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190916486.jpg
      Levi's Levi's zonnebril 5012/CS cat.3 ovaal acrylaat zwart/grijs zonnebril 5012/CS cat.3 ovaal acrylaat zwart/grijs zonnebril 5012/CS cat.3 ovaal acrylaat zwart/grijs Levi's5012/CS zonnebril Levi's tilt stijl naar een hoger niveau dankzij deze damesbril met clip-on lenzen. De lenzen klik je op de bril, afhankelijk van het licht waarin je je bevindt. De tijdloze esthetiek van het merk komt samen met het innovatieve acrylaat frame. Acrylaat is een lichtgewicht duurzaam materiaal en milieuvriendelijk.De bril heeft exclusieve details, zoals de klinknagels op de voorkant van het montuur en het metalen logo op de slapen. Deze zonnebril is ideaal om mee te nemen ... (1)
      Levi's zonnebril 5012/CS cat.3 ovaal acrylaat zwart/grijs
      • 00716736301952
      3
      83.60 EUR
    • Levi's zonnebril 5013/CS cat.3 wayfarer acrylaat bruin/kaki
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167804335.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189720221.jpg
      Levi's Levi's zonnebril 5013/CS cat.3 wayfarer acrylaat bruin/kaki zonnebril 5013/CS cat.3 wayfarer acrylaat bruin/kaki zonnebril 5013/CS cat.3 wayfarer acrylaat bruin/kaki Levi's Zonnebril 5013/cs Cat.3 Wayfarer Acrylaat Bruin/kaki (1)
      Levi's zonnebril 5013/CS cat.3 wayfarer acrylaat bruin/kaki
      • 00716736306162
      2
      74.90 EUR
    • Levi's LV 1015/S 807/IR Glasdiameter: 55
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176307937.jpg
      Levi's Levi's LV 1015/S 807/IR Glasdiameter: 55 LV 1015/S 807/IR Glasdiameter: 55 LV 1015/S 807/IR Glasdiameter: 55 Hou je van Levi's jeans? Wij ook! En waarom zou je jouw favoriete jeans niet matchen met een coole bril van hetzelfde merk? Ontdek een breed gamma aan stijlen, kleuren, ontwerpen en modellen ontworpen door dit tijdloos merk. Wij bieden de beste brillen van Levi's dus ontdek jouw lievelingsmodel hier. Ga voor een retro-vibe met een cat-eye montuur. Deze hippe trend dateert uit de jaren '50 maar is tegenwoordig terug enorm populair. Cat-eye brillen zijn speels en vol van persoonlijkheid. Dit ty... (1)
      Levi's LV 1015/S 807/IR Glasdiameter: 55
      • 00716736381855
      2
      64.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Carrera DEFAULT
        • carrera
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
    • Merk (brand):
      • Alpina (alpina)
      • AROZZI (arozzi)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Basic (basic)
      • Benson (benson)
      • BOSS (boss)
      • Brioni (brioni)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carrera (carrera)
      • Chloé (chloe_)
      • Croon (croon)
      • Cwi (cwi)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • eStore (estore)
      • Fendi (fendi)
      • Fossil (fossil)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Gunnar (gunnar)
      • Gunnar Optiks (gunnar_optiks)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Hama (hama)
      • Havaianas (havaianas)
      • HaverCo (haverco)
      • HEMA (hema)
      • Hg (hg)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Ibd (ibd)
      • Icon Eyewear (icon_eyewear)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • L.G.R (l_g_r)
      • Lacoste (lacoste)
      • Levi's (levi_s)
      • LOEWE (loewe)
      • LookOfar (lookofar)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Meller (meller)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mighty (mighty)
      • Missoni (missoni)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moses (moses)
      • Nike (nike)
      • Oakley (oakley)
      • Oliver peoples (oliver_peoples)
      • Orange85 (orange85)
      • Persol (persol)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Polaroid (polaroid)
      • Police (police)
      • Prada (prada)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Razer (razer)
      • Rodenstock (rodenstock)
      • Shadez (shadez)
      • Sinner (sinner)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Superdry (superdry)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Vdm (vdm)
      • Versace (versace)
      • Vogue (vogue)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 20 (budget)
      • € 20 - € 115 (price_2)
      • ≥ € 115 (price_3)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur materiaal (frame_materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Staal (staal)
      • Stainless steel (stainless_steel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl