x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er brillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Givenchy bril

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Givenchy GV 7197/S 086/HA Glasdiameter: 53
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187877854.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207277370.jpg
      Givenchy Givenchy GV 7197/S 086/HA Glasdiameter: 53 GV 7197/S 086/HA Glasdiameter: 53 GV 7197/S 086/HA Glasdiameter: 53 Givenchy is een luxueus Frans modemerk en parfumhuis dat een klassevolle, hoogwaardige lijn brillen heeft uitgebracht. Givenchy is het merk voor jou als je op zoek bent naar een gesofisticeerde, nette en stijlvolle bril. Hun producten worden gemaakt uit de beste materialen en zijn ideaal voor modekenners. Wij bieden jou de keuze uit allerhande originele Givenchy modellen, gaande van klassiek naar meer hedendaags. Ontdek jouw favoriet hier nu! Ronde monturen zijn speels, casual en tijdloos. Ee... (1)
      Givenchy GV 7197/S 086/HA Glasdiameter: 53
      • 00716736390857
      1
      117.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Carrera DEFAULT
        • carrera
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
    • Merk (brand):
      • Alpina (alpina)
      • AROZZI (arozzi)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Basic (basic)
      • Benson (benson)
      • BOSS (boss)
      • Brioni (brioni)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carrera (carrera)
      • Chloé (chloe_)
      • Croon (croon)
      • Cwi (cwi)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Fendi (fendi)
      • Fossil (fossil)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Gunnar (gunnar)
      • Gunnar Optiks (gunnar_optiks)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Hama (hama)
      • Havaianas (havaianas)
      • HaverCo (haverco)
      • HEMA (hema)
      • Hg (hg)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Ibd (ibd)
      • Icon Eyewear (icon_eyewear)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • L.G.R (l_g_r)
      • Lacoste (lacoste)
      • Levi's (levi_s)
      • LOEWE (loewe)
      • LookOfar (lookofar)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Meller (meller)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mighty (mighty)
      • Missoni (missoni)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moses (moses)
      • Nike (nike)
      • Oakley (oakley)
      • Oliver peoples (oliver_peoples)
      • Orange85 (orange85)
      • Persol (persol)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Polaroid (polaroid)
      • Police (police)
      • Prada (prada)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Razer (razer)
      • Rodenstock (rodenstock)
      • Shadez (shadez)
      • Sinner (sinner)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Superdry (superdry)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Vdm (vdm)
      • Versace (versace)
      • Vogue (vogue)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 20 (budget)
      • € 20 - € 115 (price_2)
      • ≥ € 115 (price_3)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur materiaal (frame_materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Staal (staal)
      • Stainless steel (stainless_steel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl