x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er brillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    diesel brillen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    Diesel bril kopen

    • diesel brillen

      Tegenwoordig kent bijna iedereen dit Italiaanse modemerk. Diesel staat vooral bekend om de grote affiniteit met jeans, maar ook de brillen van Diesel beginnen steeds vaker te verschijnen in het straatbeeld. Op een knappe manier weet Diesel zakelijk met jeugdig te combineren, wat een frisse casual uitstraling oplevert. In het aanbod van Diesel zul je een grote verscheidenheid ontdekken, waarbij elk montuur weer een eigen persoonlijkheid weerspiegelt. De felle kleuraccenten zorgen ervoor dat de monturen iets meer eruit springen, waardoor de ontwerpen net dat extra beetje eigenheid meekrijgen.

       

      Welke Diesel bril matcht met jouw persoonlijkheid? In de etalage van Vergelijk.nl kan je alle verschillende ontwerpen keuren en vergelijken. Hierdoor wordt het makkelijker om jouw mooiste model te vinden.

    0 - 1
    • Diesel Unisex Glasses Frame Diesel Dl5042-049-54
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175713583.jpg
      Diesel Diesel Unisex Glasses Frame Diesel Dl5042-049-54 Unisex Glasses Frame Diesel Dl5042-049-54 Unisex Glasses Frame Diesel Dl5042-049-54 Modernste framevormgeving en veel aandacht voor detail. Bescherm je ogen tegen verblinding met de geïntegreerde technologie. Hoogwaardig materiaal speciaal geselecteerd door het merk Grootte van de bril: 54-16-140 Originele etui, poetsdoek (1)
      Diesel Unisex Glasses Frame Diesel Dl5042-049-54
      • 00664689575602
      2
      33.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Carrera DEFAULT
        • carrera
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
    • Merk (brand):
      • Alpina (alpina)
      • AROZZI (arozzi)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Basic (basic)
      • Benson (benson)
      • BOSS (boss)
      • Brioni (brioni)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carrera (carrera)
      • Chloé (chloe_)
      • Croon (croon)
      • Cwi (cwi)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Fendi (fendi)
      • Fossil (fossil)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Gunnar (gunnar)
      • Gunnar Optiks (gunnar_optiks)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Hama (hama)
      • Havaianas (havaianas)
      • HaverCo (haverco)
      • HEMA (hema)
      • Hg (hg)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Ibd (ibd)
      • Icon Eyewear (icon_eyewear)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • L.G.R (l_g_r)
      • Lacoste (lacoste)
      • Levi's (levi_s)
      • LOEWE (loewe)
      • LookOfar (lookofar)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Meller (meller)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mighty (mighty)
      • Missoni (missoni)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moses (moses)
      • Nike (nike)
      • Oakley (oakley)
      • Oliver peoples (oliver_peoples)
      • Orange85 (orange85)
      • Persol (persol)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Polaroid (polaroid)
      • Police (police)
      • Prada (prada)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Razer (razer)
      • Rodenstock (rodenstock)
      • Shadez (shadez)
      • Sinner (sinner)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Superdry (superdry)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Vdm (vdm)
      • Versace (versace)
      • Vogue (vogue)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 20 (budget)
      • € 20 - € 115 (price_2)
      • ≥ € 115 (price_3)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur materiaal (frame_materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Stainless steel (stainless_steel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl