x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er brillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Alpina bril

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Alpina Twist Five HM+ Glasses, zwart 2021 Sportbrillen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199209808.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182711587.jpg
      Alpina Alpina Twist Five HM+ Glasses, zwart 2021 Sportbrillen Twist Five HM+ Glasses, zwart 2021 Sportbrillen Twist Five HM+ Glasses, zwart 2021 Sportbrillen Vierkante brillen zijn één van de meest klassieke brilvormen! Deze trend houdt al jaren aan, en je kan een vierkante bril vinden in allerhande kleuren, materialen en stijlen. Dit wil zeggen dat je nooit keuze te weinig hebt onder de vierkante monturen, en dat je steeds wel iets leuks zal vinden. Vierkante brillen passen het beste bij mensen met diamantvormige, ovale of ronde gezichten. Neem snel een kijkje in ons aanbod en ontdek vierkante brillen die verfijnd, casual, trendy, minimalistisch,... (1)
      Alpina Twist Five HM+ Glasses, zwart 2021 Sportbrillen
      • 04003692302120
      3
      deal
      104.98 EUR
    • Alpina Flexxy Bril Kinderen, violet 2021 Kinderzonnebrillen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199333411.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185731676.jpg
      Alpina Alpina Flexxy Bril Kinderen, violet 2021 Kinderzonnebrillen Flexxy Bril Kinderen, violet 2021 Kinderzonnebrillen Flexxy Bril Kinderen, violet 2021 Kinderzonnebrillen Ovalen monturen vormen een leuk compromis tussen rechthoekige en ronde brillen. Hun traditioneel ontwerp verzacht harde en hoekige gezichtskenmerken, waardoor deze monturen de perfecte keuze zijn voor diegenen met rechthoekige, vierkante of driehoekige gezichten. Wij bieden een ruime keuze aan ovale brillen, in allerhande kleuren en van allerhande originele merken. Kies er nu eentje! Deze brillen zijn uitgerust met flexibele brilscharnieren, wat perfect is voor mensen die vaak hun bril afneme... (1)
      Alpina Flexxy Bril Kinderen, violet 2021 Kinderzonnebrillen
      • 04003692301260
      2
      24.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Carrera DEFAULT
        • carrera
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
    • Merk (brand):
      • Alpina (alpina)
      • AROZZI (arozzi)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Basic (basic)
      • Benson (benson)
      • BOSS (boss)
      • Brioni (brioni)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carrera (carrera)
      • Chloé (chloe_)
      • Croon (croon)
      • Cwi (cwi)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Dior (dior)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Fendi (fendi)
      • Fossil (fossil)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Gunnar (gunnar)
      • Gunnar Optiks (gunnar_optiks)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Hama (hama)
      • Havaianas (havaianas)
      • HaverCo (haverco)
      • HEMA (hema)
      • Hg (hg)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Ibd (ibd)
      • Icon Eyewear (icon_eyewear)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • L.G.R (l_g_r)
      • Lacoste (lacoste)
      • Levi's (levi_s)
      • LOEWE (loewe)
      • LookOfar (lookofar)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Meller (meller)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mighty (mighty)
      • Missoni (missoni)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moses (moses)
      • Nike (nike)
      • Oakley (oakley)
      • Oliver peoples (oliver_peoples)
      • Paladone (paladone)
      • Persol (persol)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Polaroid (polaroid)
      • Police (police)
      • Prada (prada)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Rodenstock (rodenstock)
      • Shadez (shadez)
      • Sinner (sinner)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Superdry (superdry)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Vdm (vdm)
      • Versace (versace)
      • Vogue (vogue)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 20 (budget)
      • € 20 - € 120 (price_2)
      • ≥ € 120 (price_3)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur materiaal (frame_materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Staal (staal)
      • Stainless steel (stainless_steel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl