x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Keter Pakketbrievenbus Antracietkleurig

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Keter Pakketbrievenbus Antracietkleurig
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Keter Pakketbrievenbus Antracietkleurig
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Keter Pakketbrievenbus Antracietkleurig
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231448126.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227278244.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227278245.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227278247.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227278248.jpg?ts=1
Keter Keter Pakketbrievenbus Antracietkleurig Pakketbrievenbus Antracietkleurig Pakketbrievenbus Antracietkleurig Keter Afsluitbare Parcel Box - 53x62x112cm - Antraciet (1)
  • 07290112632852
1
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 184.95 184.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Keter Afsluitbare Parcel Box - 53x62x112cm - Antraciet184.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Profirst Mail PM 760 Brievenbus RVS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221780899.jpg?ts=1
      Profirst Profirst Mail PM 760 Brievenbus RVS Mail PM 760 Brievenbus RVS Mail PM 760 Brievenbus RVS Profirst Mail PM 760 Brievenbus De Profirst PM 760 van hoogwaardig RVS is een stijlvolle wandbbrievenbus met kijkvenster en naambordhouder. De inwop is voorzien van een waterafvoerende beschermflap om uw post droog en schoon te houden. De brievenbus is afgesloten met een cilinderslot, er worden 2 sleutels bijgeleverd. Technische details Buitenafmetingen in mm (HxBxD): 325x220x100 mm Gewicht: 1,2 kg Inworp in mm (HxB): 35x215 mm Vergrendeling: cilinderslot Inclusief 2 sleutels Verpakkingsinhoud: 4 afstand halter 4 dubbele 4 schroeven 2 cilinder sleutels Bevestiging: De constructie van de brievenbus zorgt voor een gemakkelijke bevestiging aan de muur 4 gaten in de achterwand Inclusief bevestigingsmateriaal Tip: Dankzij de geïntegreerde naambordhouder schuif je eenvoudig je eigen naambordje in de daarvoor bestemde ruimte, waar het perfect beschermd is tegen vocht. Door het kijkvenster kun je direct zien of je post hebt ontvangen zonder de brievenbus te openen. (1)
      Profirst Mail PM 760 Brievenbus RVS
      • 09006072201605
      1
    • Profirst Mail PM 310 Brievenbus Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221780798.jpg?ts=1
      Profirst Profirst Mail PM 310 Brievenbus Wit Mail PM 310 Brievenbus Wit Mail PM 310 Brievenbus Wit Profirst Mail PM 310 brievenbus wit De ruime brievenbus in wit van Profirst met een decoratief reliëf aan de voorzijde is gemaakt van verzinkt gepoedercoat plaatstaal. De Mail PM 310 wordt afgesloten met een cilinderslot, er worden 2 sleutels bijgeleverd. De brede postsleuf is voorzien van een waterafvoerende weerbestendige klep om uw post droog en schoon te houden. Op de voorklep bevindt zich een kijkvenster met geïntegreerde naambordjeshouder. De wandbrievenbus is snel en eenvoudig te bevestigen door middel van de 4 boorgaten in de achterwand en het meegeleverde montagemateriaal. Technische details: Externe afmetingen (HxBxD): 400x365x115 mm Gewicht: 3kg Inworp (BxH): 355x30 mm Slot: cilinderslot inclusief 2 sleutels Verpakkingsinhoud: 4 deuvels 4 schroeven 2 cilinder sleutels Montage: De constructie van de brievenbus zorgt voor een gemakkelijke bevestiging aan de muur 4 gaten in de achterwand inclusief bevestigingsmateriaal Tip:Met de naambordjeshouder schuif je eenvoudig je eigen (1)
      Profirst Mail PM 310 Brievenbus Wit
      • 09006072093781
      1
    • Profirst Mail PM 330 Briefkasten Zwart Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221780903.jpg?ts=1
      Profirst Profirst Mail PM 330 Briefkasten Zwart Grijs Mail PM 330 Briefkasten Zwart Grijs Mail PM 330 Briefkasten Zwart Grijs Profirst Mail PM 330 brievenbusset De Profirst Mail PM 330 brievenbusset, zwart-grijs,is gemaakt van gepoedercoat plaatstaal en bestaat uit 2 delen: de ruime brievenbus met cilinderslot en de bijpassende ronde krantenrol. De schuine klep laat regen weglopen en beschermt uwpost tegen vuil en vocht. Op de deur zit een geïntegreerde houder voor het personaliseren van je naamplaatje. Technische details: Externe afmetingen in mm (HxBxD): 415x365x115 mm Gewicht: 4,1 kg Inworp in mm (BxH): 355x35 deuropening naar beneden Vergrendeling: cilinderslot Inclusief 2 sleutels Verpakkingsinhoud: 4 afstandhouders 4 deuvels 4 schroeven 2 cilinder sleutels Montage: De constructie van de brievenbus zorgt voor een gemakkelijke bevestiging aan de muur 4 gaten in de achterwand Inclusief bevestigingsmateriaal Tip: Tijdschriften kunnen worden opgerold (zonder te knikken) en apart opgeborgen in de krantenrol waar ze droog en schoon blijven. Met de naambordjeshouder schuit u eenvoudig uw eigen naambordje in (1)
      Profirst Mail PM 330 Briefkasten Zwart Grijs
      • 09006072093927
      1
    • Profirst Mail PM 750 Brievenbus RVS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221780953.jpg?ts=1
      Profirst Profirst Mail PM 750 Brievenbus RVS Mail PM 750 Brievenbus RVS Mail PM 750 Brievenbus RVS Profirst Mail PM 750 brievenbus van roestvrij staal met geïntegreerde krantenrol, naamlabelhouder en kijkvenster De Mail PM 750 van hoogwaardig roestvrij staal, met geïntegreerde krantenvak, past door zijn eenvoudige ontwerp bij elke gevel. De brede postgleuf is voorzien van een waterafvoerende weerbestendige klep om uw post schoon en droog te houden. De brievenbus is afgesloten met een cilinderslot, er worden 2 sleutels bijgeleverd. Dankzij het kijkvenster kunt u zien ofu post heeft ontvangen zonder de brievenbus te openen. Technische details: Externe afmetingen in mm (HxBxD): 305x335x100 mm Gewicht: 1,6 kg Gleuf voor A4-formaat Slot: cilinderslot Inclusief 2 sleutels Verpakkingsinhoud: 4 afstandhouders 4 deuvels 4 schroeven 2 cilinder sleutels Montage: De constructie van de brievenbus zorgt voor een gemakkelijke bevestiging aan de muur 4 gaten in de achterwand Inclusief bevestigingsmateriaal Tip:tijdschriften kunnen worden opgerold (zonder te knikken) en apart opgeborgen in de kra (1)
      Profirst Mail PM 750 Brievenbus RVS
      • 09006072201599
      1
    • min
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 127.35
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 127.35
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 127.35
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 127.35
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 127.35
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 127.35
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 127.35
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 127.35
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 127.35
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 127.35
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 184.08
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 184.08
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 184.08
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 184.08
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 184.07
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 184.07
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 184.07
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 127.35
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 127.35
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 127.35
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 127.35
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 127.35
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 127.35
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 127.35
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 127.35
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 127.35
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 127.35
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 183.97
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 183.97
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 183.97
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 127.35
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 127.35
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 120.15
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 120.15
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 183.97
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 183.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 120.15
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 120.15
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 120.15
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 120.15
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 120.15
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 112.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 112.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 112.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 112.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 120.15
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 120.15
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 115.20
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 115.20
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 115.20
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 190.87
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 190.87
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 159.47
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 159.47
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 159.47
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 159.47
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 115.20
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 115.20
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 159.47
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 159.47
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 159.47
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 159.47
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 159.47
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 159.87
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 137.29
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 137.29
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 115.20
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 115.20
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 115.20
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 115.20
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 137.33
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 137.33
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 137.33
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 137.33
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 137.34
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 137.34
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 137.34
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 137.34
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 115.20
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 115.20
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 115.20
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 115.20
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 115.20
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 115.20
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 115.20
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 137.33
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 137.33
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 137.33
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 137.33
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 137.33
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 137.33
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 137.33
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 137.33
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 137.33
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 137.33
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 137.28
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 137.28
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 137.28
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 137.28
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 137.28
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 142.09
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 142.09
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 142.09
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 142.09
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 142.09
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 142.09
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 142.09
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 142.09
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 142.09
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 169.13
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 169.12
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 169.12
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 169.12
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 169.12
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 169.12
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 169.12
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 169.14
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 169.14
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 169.14
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 169.14
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 169.14
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 187.75
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 187.75
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 184.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 184.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 184.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 184.95
    • partner@vergelijk.nl