x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er herenonderbroeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Super.natural boxershort

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in herenonderbroek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Super.natural Base 175 Mid Boxer Heren, ash melange S 2019 Base Layer korte onderbroeken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145582358.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144937322.jpg
      Super.natural Super.natural Base 175 Mid Boxer Heren, ash melange S 2019 Base Layer korte onderbroeken Base 175 Mid Boxer Heren, ash melange S 2019 Base Layer korte onderbroeken Base 175 Mid Boxer Heren, ash melange S 2019 Base Layer korte onderbroeken De Mid Base Boxer is niet alleen een heel normale boxershort. Ongeacht bij welke temperaturen en voor elke gelegenheid, met de super.natural boxershort kun je de voordelen van merino-ondergoed op je eigen lichaam ervaren. De elastische band, de aangename platte naden en een inzetstuk zorgen voor een perfecte pasvorm en voldoende bewegingsvrijheid tijdens het sporten. Dankzij de innovatieve supernatuurlijke vezels houdt de ademende boxershort uit Contact Stretch Jersey op koude dagen warm en z... (1)
      Super.natural Base 175 Mid Boxer Heren, ash melange S 2019 Base Layer korte onderbroeken
      • 06941454834794
      2
      39.99 EUR
    • Super.natural Base 175 Mid Boxer Heren, jet black S 2019 Base Layer korte onderbroeken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118509338.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118582111.jpg
      Super.natural Super.natural Base 175 Mid Boxer Heren, jet black S 2019 Base Layer korte onderbroeken Base 175 Mid Boxer Heren, jet black S 2019 Base Layer korte onderbroeken Base 175 Mid Boxer Heren, jet black S 2019 Base Layer korte onderbroeken De Mid Base Boxer is niet alleen een heel normale boxershort. Ongeacht bij welke temperaturen en voor elke gelegenheid, met de super.natural boxershort kun je de voordelen van merino-ondergoed op je eigen lichaam ervaren. De elastische band, de aangename platte naden en een inzetstuk zorgen voor een perfecte pasvorm en voldoende bewegingsvrijheid tijdens het sporten. Dankzij de innovatieve supernatuurlijke vezels houdt de ademende boxershort uit Contact Stretch Jersey op koude dagen warm en z... (1)
      Super.natural Base 175 Mid Boxer Heren, jet black S 2019 Base Layer korte onderbroeken
      • 06934258905326
      2
      30.33 EUR
    • Super.natural Base 175 Mid Boxer Heren, vallarta blue/navy blazer XXL 2019 Base Layer korte onderbroeken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128952395.jpg
      Super.natural Super.natural Base 175 Mid Boxer Heren, vallarta blue/navy blazer XXL 2019 Base Layer korte onderbroeken Base 175 Mid Boxer Heren, vallarta blue/navy blazer XXL 2019 Base Layer korte onderbroeken Base 175 Mid Boxer Heren, vallarta blue/navy blazer XXL 2019 Base Layer korte onderbroeken Type: boxershort; Compressie: nee; Thermische functie: ja; Voering zitoppervlak: nee; Bijzonderheden: antibacterieel, ademend, sneldrogend, zweetabsorberend; Type materiaal: merino wol, kunstvezels; Materiaal: 48 % wol, 48 % polyester, 4 % elasthaan; Hoe valt het?: Grootte valt normaal uit; Pasvorm: nauwsluitend; Aanvullende gegevens: elastische Contact Stretch Jersey, 175 g/m², brede, flexibele heupband met super.natural logo, geïntegreerde hoekplaat voor een perfecte pasvorm (1)
      Super.natural Base 175 Mid Boxer Heren, vallarta blue/navy blazer XXL 2019 Base Layer korte onderbroeken
      • 06934258971277
      1
      deal
      33.98 EUR
    • Super.natural Base 175 Mid Boxer Heren, vallarta blue/navy blazer L 2019 Base Layer korte onderbroeken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128952395.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131552196.jpg
      Super.natural Super.natural Base 175 Mid Boxer Heren, vallarta blue/navy blazer L 2019 Base Layer korte onderbroeken Base 175 Mid Boxer Heren, vallarta blue/navy blazer L 2019 Base Layer korte onderbroeken Base 175 Mid Boxer Heren, vallarta blue/navy blazer L 2019 Base Layer korte onderbroeken Type: boxershort; Compressie: nee; Thermische functie: ja; Voering zitoppervlak: nee; Bijzonderheden: antibacterieel, ademend, sneldrogend, zweetabsorberend; Type materiaal: merino wol, kunstvezels; Materiaal: 48 % wol, 48 % polyester, 4 % elasthaan; Hoe valt het?: Grootte valt normaal uit; Pasvorm: nauwsluitend; Aanvullende gegevens: elastische Contact Stretch Jersey, 175 g/m², brede, flexibele heupband met super.natural logo, geïntegreerde hoekplaat voor een perfecte pasvorm (1)
      Super.natural Base 175 Mid Boxer Heren, vallarta blue/navy blazer L 2019 Base Layer korte onderbroeken
      • 06934258971253
      1
      deal
      33.98 EUR
    • Super.natural Base 175 Mid Boxer Heren, ash melange XXL 2019 Base Layer korte onderbroeken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144937322.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145582358.jpg
      Super.natural Super.natural Base 175 Mid Boxer Heren, ash melange XXL 2019 Base Layer korte onderbroeken Base 175 Mid Boxer Heren, ash melange XXL 2019 Base Layer korte onderbroeken Base 175 Mid Boxer Heren, ash melange XXL 2019 Base Layer korte onderbroeken Type: boxershort; Compressie: nee; Thermische functie: ja; Voering zitoppervlak: nee; Bijzonderheden: antibacterieel, ademend, sneldrogend, zweetabsorberend; Type materiaal: merino wol, kunstvezels; Materiaal: 48 % wol, 48 % polyester, 4 % elasthaan; Hoe valt het?: Grootte valt normaal uit; Pasvorm: nauwsluitend; Aanvullende gegevens: elastische Contact Stretch Jersey, 175 g/m², brede, flexibele heupband met super.natural logo, geïntegreerde hoekplaat voor een perfecte pasvorm (1)
      Super.natural Base 175 Mid Boxer Heren, ash melange XXL 2019 Base Layer korte onderbroeken
      • 06941454834831
      1
      44.98 EUR
    • Super.natural Base 175 Mid Boxer Heren, ash melange/navy blazer XXL 2019 Base Layer korte onderbroeken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132421903.jpg
      Super.natural Super.natural Base 175 Mid Boxer Heren, ash melange/navy blazer XXL 2019 Base Layer korte onderbroeken Base 175 Mid Boxer Heren, ash melange/navy blazer XXL 2019 Base Layer korte onderbroeken Base 175 Mid Boxer Heren, ash melange/navy blazer XXL 2019 Base Layer korte onderbroeken Type: boxershort; Compressie: nee; Thermische functie: ja; Voering zitoppervlak: nee; Bijzonderheden: antibacterieel, ademend, sneldrogend, zweetabsorberend; Type materiaal: merino wol, kunstvezels; Materiaal: 48 % wol, 48 % polyester, 4 % elasthaan; Hoe valt het?: Grootte valt normaal uit; Pasvorm: nauwsluitend; Aanvullende gegevens: elastische Contact Stretch Jersey, 175 g/m², brede, flexibele heupband met super.natural logo, geïntegreerde hoekplaat voor een perfecte pasvorm (1)
      Super.natural Base 175 Mid Boxer Heren, ash melange/navy blazer XXL 2019 Base Layer korte onderbroeken
      • 06934258971178
      1
      deal
      33.98 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Ten Cate DEFAULT
        • ten_cate
      • Sloggi DEFAULT
        • sloggi
    • Merk (brand):
      • Schiesser (schiesser)
      • Puma (puma)
      • Le jogger (le_jogger)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Buffalo (buffalo)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Diesel (diesel)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bench (bench)
      • D.E.A.L International (d_e_a_l_international)
      • Deal (deal)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Adam (adam)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • Alan red (alan_red)
      • America Today (america_today)
      • Ara (ara)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Authentic Underwear (authentic_underwear)
      • Babista (babista)
      • Bamboo Basics (bamboo_basics)
      • Beeren (beeren)
      • Bergans (bergans)
      • Blend (blend)
      • Bolas (bolas)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • C&A (c_a)
      • Capt'n Sharky (capt_n_sharky)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cavello (cavello)
      • Ceceba (ceceba)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Clipper (clipper)
      • Clipper Exclusive (clipper_exclusive)
      • Conta (conta)
      • Craft (craft)
      • Devold (devold)
      • Doreanse (doreanse)
      • Eminence (eminence)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Falke (falke)
      • Fastrider (fastrider)
      • Fischer (fischer)
      • G Gregory (g_gregory)
      • Garage (garage)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Gore (gore)
      • Gregory (gregory)
      • Hanro (hanro)
      • Happy Size (happy_size)
      • Happy socks (happy_socks)
      • Haze & Finn (haze_finn)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Hermko (hermko)
      • Hollister (hollister)
      • Hom (hom)
      • Houdini (houdini)
      • Hydas (hydas)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Jockey (jockey)
      • JOOP! (joop_)
      • Kappa (kappa)
      • Klingel (klingel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Lacoste (lacoste)
      • Levi's (levi_s)
      • Livergy (livergy)
      • Maloja (maloja)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Men Plus (men_plus)
      • Mey (mey)
      • Name it (name_it)
      • NEK (nek)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pfeilring (pfeilring)
      • POC (poc)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rj (rj)
      • Rj bodywear (rj_bodywear)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shiwi (shiwi)
      • Slater (slater)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Stance (stance)
      • Suitable (suitable)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Suprima (suprima)
      • Svenjoyment Underwear (svenjoyment_underwear)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Latex Collection (the_latex_collection)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trigema (trigema)
      • Tufte Wear (tufte_wear)
      • Turi Landhaus (turi_landhaus)
      • Unabux (unabux)
      • Under Armour (under_armour)
      • Ursula Christ (ursula_christ)
      • UYN (uyn)
      • Vingino (vingino)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wavebreaker (wavebreaker)
      • We fashion (we_fashion)
      • WED'ZE (wed_ze)
      • Whkmp'S Own (whkmp_s_own)
      • Woolpower (woolpower)
      • Zaccini (zaccini)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €17 (budget)
      • €17 - €22 (low)
      • €22 - €31 (medium)
      • €31 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
    • Aantal delen (aantal_delen):
      • 1 Stuks (aantal_delen_1.0)
      • 2 Stuks (aantal_delen_2.0)
      • 3 Stuks (aantal_delen_3.0)
      • 4 Stuks (aantal_delen_4.0)
      • 5 Stuks (aantal_delen_5.0)
      • 6 Stuks (aantal_delen_6.0)
      • 7 Stuks (aantal_delen_7.0)
    • Kleur product (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Koraal (koraal)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multi (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Print (print)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Polyester (polyester)
      • Kunststof (kunststof)
      • Polyamide (polyamide)
      • Anders (anders)
      • Viscose (viscose)
      • Stretch (stretch)
      • Nylon (nylon)
      • Microfiber (microfiber)
      • Wol (wol)
      • Fiber (fiber)
      • Hout (hout)
      • Merino (merino)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl