x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er herenonderbroeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Buffalo boxershort

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in herenonderbroek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 23
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105759095.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172832244.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Modieuze retrohipster in heupmodel. In set van 4, unikleur of gestreept. Met klein BUFFALO-logo links. Van 95% katoen, 5% Elastan. (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962109166
      1
      most_sold
      28.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106308898.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120946649.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Boxer, BUFFALO, katoen-stretchkwaliteit, set van 3 (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962416141
      1
      deal
      28.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143595497.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Hipsters, BUFFALO (set van 3) (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962416325
      1
      deal
      28.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106308668.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Modieuze retrohipster in heupmodel. In set van 4, unikleur of gestreept. Met klein BUFFALO-logo links. Van 95% katoen, 5% Elastan. (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962079346
      1
      28.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106308941.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142712222.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Modieuze retrohipster in laag heupmodel. Unikleurig, met contrasterende band en BUFFALO-opschrift rondom. Katoen-stretch van 95% katoen, 5% Elastan. (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962064700
      1
      28.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105758804.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168972315.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Normale pasvorm. Set van 4: unikleurig of gestreept. Voordeelset van 8: unikleurig + gestreept. Met klein BUFFALO-logo aan de linkerkant. Van 95% katoen, 5% Elastan. (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962078905
      1
      28.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106309757.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168973185.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Met interessante details: colourblocking voor, aan de achterkant met BUFFALO-opschrift bovenaan. Van 90% katoen, 10% Elastan (Lycra). (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893823104095
      1
      28.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105758816.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140833304.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Modieuze retroboxer met normale pasvorm.In unikleur, met contrasterende band en BUFFALO-opschrift rondom. Katoen-stretch van 95% katoen, 5% Elastan. (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962064809
      1
      28.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105774262.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168973207.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Normale pasvorm. Set van 4: unikleurig of gestreept. Voordeelset van 8: unikleurig + gestreept. Met klein BUFFALO-logo aan de linkerkant. Van 95% katoen, 5% Elastan. (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962112739
      1
      49.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106457647.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Modieuze retrohipster in heupmodel. In voordeelset van 8, unikleur en gestreept samen. Met klein BUFFALO-logo links. Van 95% katoen, 5% Elastan. (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962079391
      • 04893962079407
      1
      56.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176404190.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Hipsters, BUFFALO (set van 3) (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962101313
      • 04893962101306
      1
      deal
      30.45 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106308941.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140839555.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Modieuze retroboxer met normale pasvorm.In unikleur, met contrasterende band en BUFFALO-opschrift rondom. Katoen-stretch van 95% katoen, 5% Elastan. (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962064557
      1
      28.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105759773.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168973210.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Normale pasvorm. Set van 4: unikleurig of gestreept. Voordeelset van 8: unikleurig + gestreept. Met klein BUFFALO-logo aan de linkerkant. Van 95% katoen, 5% Elastan. (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962079001
      1
      49.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106308940.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/97507219.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Boxer, BUFFALO, katoen-stretchkwaliteit, set van 3 (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962101184
      1
      deal
      28.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130215918.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168972337.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Van BUFFALO. Lange boxer in set van 3. Coole look met contrasterend multicolour-logo-opschrift op de weefband. Katoen-stretch van 92% katoen, 8% Elastan (Lycra®). Boxer met langere pijpen. (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962293346
      • 460962220
      1
      31.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106308777.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120946629.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Boxer, BUFFALO, katoen-stretchkwaliteit, set van 3 (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962416202
      1
      deal
      28.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106308981.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176317884.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Met interessante details: colourblocking voor, aan de achterkant met BUFFALO-opschrift bovenaan. Van 90% katoen, 10% Elastan (Lycra). (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893823104149
      1
      28.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106308864.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/97507225.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Boxer, BUFFALO, katoen-stretchkwaliteit, set van 3 (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962101245
      1
      deal
      28.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106308888.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Hipsters, BUFFALO (set van 3) (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962416264
      1
      deal
      28.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106308986.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Hipsters, BUFFALO (set van 3) (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962066858
      1
      deal
      28.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106308903.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Modieuze retroboxer met normale pasvorm.In unikleur, met contrasterende band en BUFFALO-opschrift rondom. Katoen-stretch van 95% katoen, 5% Elastan. (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962064601
      1
      28.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105767169.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Modieuze retrohipster in heupmodel. In voordeelset van 8, unikleur en gestreept samen. Met klein BUFFALO-logo links. Van 95% katoen, 5% Elastan. (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962112555
      • 04893962112548
      1
      49.94 EUR
    • Buffalo Boxershorts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106308713.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169915264.jpg
      Buffalo Buffalo Boxershorts Boxershorts Boxershorts Modieuze retrohipster in heupmodel. In set van 4, unikleur of gestreept. Met klein BUFFALO-logo links. Van 95% katoen, 5% Elastan. (1)
      Buffalo Boxershorts
      • 04893962079292
      1
      28.94 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Ten Cate DEFAULT
        • ten_cate
      • Sloggi DEFAULT
        • sloggi
    • Merk (brand):
      • Schiesser (schiesser)
      • Puma (puma)
      • Le jogger (le_jogger)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Buffalo (buffalo)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Diesel (diesel)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bench (bench)
      • D.E.A.L International (d_e_a_l_international)
      • Deal (deal)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • A-dam Underwear (a_dam_underwear)
      • Aclima (aclima)
      • Adam (adam)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • Ajax (ajax)
      • Alan red (alan_red)
      • America Today (america_today)
      • Apollo (apollo)
      • Arena (arena)
      • Authentic Underwear (authentic_underwear)
      • Avento (avento)
      • Babista (babista)
      • Baci (baci)
      • Bamboo (bamboo)
      • Bamboo Basics (bamboo_basics)
      • Beeren (beeren)
      • Black Level (black_level)
      • Blakläder (blakla_der)
      • BOSS (boss)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bugatti (bugatti)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cavello (cavello)
      • Ceceba (ceceba)
      • Champion (champion)
      • Chasin' (chasin_)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Clipper (clipper)
      • Clipper Exclusive (clipper_exclusive)
      • COMAZO (comazo)
      • Comfyballs (comfyballs)
      • Compressport (compressport)
      • Conta (conta)
      • Cr7 (cr7)
      • Cr7 Cristiano Ronaldo (cr7_cristiano_ronaldo)
      • Craft (craft)
      • Cristiano Ronaldo (cristiano_ronaldo)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Devold (devold)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dim (dim)
      • Doreanse (doreanse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Engel Sports (engel_sports)
      • Envy (envy)
      • Erima (erima)
      • Esge (esge)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • Fastrider (fastrider)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • FILA (fila)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Garage (garage)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Hanro (hanro)
      • Happy socks (happy_socks)
      • Haze&Finn (haze_finn)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hom (hom)
      • Houdini (houdini)
      • Hydas (hydas)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Jbs (jbs)
      • Joha (joha)
      • King's Club (king_s_club)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kookaburra (kookaburra)
      • Lacoste (lacoste)
      • Levi's (levi_s)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Matinique (matinique)
      • Mey (mey)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Mudgear (mudgear)
      • Name it (name_it)
      • NEK (nek)
      • Nike (nike)
      • Noir Handmade (noir_handmade)
      • Northern Playground (northern_playground)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Olaf Benz (olaf_benz)
      • Ortovox (ortovox)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • PFM Underwear (pfm_underwear)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Prolimit (prolimit)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • RITUALS (rituals)
      • Rj (rj)
      • Rj bodywear (rj_bodywear)
      • Rogelli (rogelli)
      • Ronhill (ronhill)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sapph (sapph)
      • Sassa (sassa)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Shiwi (shiwi)
      • Skiny (skiny)
      • Slater (slater)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Stedman (stedman)
      • Stoic (stoic)
      • Strellson (strellson)
      • Suitable (suitable)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Svenjoyment Underwear (svenjoyment_underwear)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Thermowave (thermowave)
      • Thieme (thieme)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tricorp (tricorp)
      • Trigema (trigema)
      • Tufte Wear (tufte_wear)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vingino (vingino)
      • Vinnie-G (vinnie_g)
      • We fashion (we_fashion)
      • Westfalia (westfalia)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wäschepur (wa_schepur)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Zaccini (zaccini)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €17 (budget)
      • €17 - €22 (low)
      • €22 - €31 (medium)
      • €31 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 7XL (7xl)
    • Type ondergoed (type_ondergoed):
      • Boxershort (boxershort)
      • Slip (slip)
      • String (string)
    • Aantal stuks (aantal_delen):
      • 1 Stuks (aantal_delen_1.0)
      • 2 Stuks (aantal_delen_2.0)
      • 3 Stuks (aantal_delen_3.0)
      • 4 Stuks (aantal_delen_4.0)
      • 5 Stuks (aantal_delen_5.0)
      • 6 Stuks (aantal_delen_6.0)
      • 7 Stuks (aantal_delen_7.0)
      • 10 Stuks (aantal_delen_10.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Polyester (polyester)
      • Kunststof (kunststof)
      • Polyamide (polyamide)
      • Viscose (viscose)
      • Stretch (stretch)
      • Nylon (nylon)
      • Microfiber (microfiber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Fiber (fiber)
      • Hennep (hennep)
      • Hout (hout)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Merino (merino)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Spandex (spandex)
      • Textiel (textiel)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl