x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er herenonderbroeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Adidas boxershort

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in herenonderbroek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Adidas Sportbroek 'Own the Run'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146972385.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144318105.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137916370.jpg
      Adidas Adidas Sportbroek 'Own the Run' Sportbroek 'Own the Run' Sportbroek 'Own the Run' Type: Short; Seizoen: zomer; Beenlengte: kort; Met geïntegreerde binnenbroek: ja; Met sleuteltas: ja; Zakken: zakken verwerkt in de zijnaad met een verborgen ritssluiting aan één zijde; Met reflectoren: ja; Eigenschappen: Sneldrogend; Type naden: vlakke naden; Samenstelling: 100 % polyester; Gewicht: 85 g; Hoe valt het?: Grootte valt normaal uit; Pasvorm: Normaal; Aanvullende gegevens: hoge kraag, ademend en sneldrogend materiaal, ademende Klimacooltechnologie, elasticized waist with drawstri... (1)
      Adidas Sportbroek 'Own the Run'
      • 04059812297074
      • ADI0887001000004
      • DQ2557-190
      4
      23.45 EUR
    • Adidas Sportbroek 'OWN THE RUN SH 5'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147478299.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144318105.jpg
      Adidas Adidas Sportbroek 'OWN THE RUN SH 5' Sportbroek 'OWN THE RUN SH 5' Sportbroek 'OWN THE RUN SH 5' Materiaal: Overige materialen; Motief: Effen; Voering: Niet gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Elastische taille/zoom, Mesh binnenslip; Pasvorm: Regular; Lengte: Kort/mini; Gewicht: Geen indicatie; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      Adidas Sportbroek 'OWN THE RUN SH 5'
      • 04059812292901
      • DQ2557-170
      • ADI0887001000002
      3
      23.45 EUR
    • Adidas Sportbroek 'OWN THE RUN SH 5'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147478299.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144318105.jpg
      Adidas Adidas Sportbroek 'OWN THE RUN SH 5' Sportbroek 'OWN THE RUN SH 5' Sportbroek 'OWN THE RUN SH 5' Materiaal: Overige materialen; Motief: Effen; Voering: Niet gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Elastische taille/zoom, Mesh binnenslip; Pasvorm: Regular; Lengte: Kort/mini; Gewicht: Geen indicatie; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      Adidas Sportbroek 'OWN THE RUN SH 5'
      • 04059812292949
      • DQ2557-180
      • ADI0887001000003
      3
      23.45 EUR
    • Adidas Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132263984.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144532745.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144157002.jpg
      Adidas Adidas Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH' Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH' Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH' Heren hardloopshort van adidas performance. Deze short heeft een elastische boord met aansnoerkoord aan de binnenkant. Het model is voorzien van steekzakken met mesh inzetstukken, wat zorgt voor een goede vochtregulatie. Deze sportshort is gemaakt Climacool-materiaal, wat zorgt voor een stof dat je koel en droog houdt in warme omstandigheden. De short heeft reflecterende details. (1)
      Adidas Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH'
      • 04059812359376
      • DQ2558-160
      3
      deal
      23.96 EUR
    • Adidas Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132263984.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144157002.jpg
      Adidas Adidas Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH' Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH' Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH' Adidas Own the Run short, heren Concentreer je om je potentieel vrij te maken. Deze hardloopshorts zijn ademend en sneldrogend en zorgen voor een aangenaam draaggevoel. Een hoge taille en een normale pasvorm bieden een ideaal draaggevoel. Met verborgen zak met ritssluiting. Met binnenshort. In 3 lengtes: 5 inch = 12,7 cm, 7 inch = 17,8 cm en 9 inch = 22,9 cm. Materiaal: 100% polyester. (1)
      Adidas Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH'
      • 04059812359307
      • DQ2558-190
      2
      24.90 EUR
    • Adidas Sportbroek 'Own the Run'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146972385.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137916370.jpg
      Adidas Adidas Sportbroek 'Own the Run' Sportbroek 'Own the Run' Sportbroek 'Own the Run' Heren sportshort van adidas performance. Deze short heeft een elastische boord met aansnoerkoord aan de binnenkant. Het model is voorzien van steekzakken met mesh inzetstukken, wat zorgt voor een goede vochtregulatie. Deze sportshort is gemaakt Climacool-materiaal, wat zorgt voor een stof dat je koel en droog houdt in warme omstandigheden. (1)
      Adidas Sportbroek 'Own the Run'
      • 04059812297050
      • DQ2557-200
      2
      29.95 EUR
    • Adidas Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132263984.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144532745.jpg
      Adidas Adidas Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH' Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH' Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH' Materiaal: Gerecycled materiaal; Motief: Effen; Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Gevoerde zoom/rand, Taille met trekkoord, Met band/snoer, Zijdelingse strepen, Mesh binnenslip; Pasvorm: Regular; Lengte: Knielengte; Gewicht: Geen indicatie; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      Adidas Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH'
      • 04059812362130
      • DQ2558-180
      2
      20.29 EUR
    • Adidas Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132263984.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144532745.jpg
      Adidas Adidas Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH' Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH' Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH' Materiaal: Gerecycled materiaal; Motief: Effen; Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Gevoerde zoom/rand, Taille met trekkoord, Met band/snoer, Zijdelingse strepen, Mesh binnenslip; Pasvorm: Regular; Lengte: Knielengte; Gewicht: Geen indicatie; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      Adidas Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH'
      • 04059812359369
      • DQ2558-170
      2
      22.19 EUR
    • Adidas Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132263984.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144157002.jpg
      Adidas Adidas Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH' Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH' Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH' Adidas Own the Run short, heren Concentreer je om je potentieel vrij te maken. Deze hardloopshorts zijn ademend en sneldrogend en zorgen voor een aangenaam draaggevoel. Een hoge taille en een normale pasvorm bieden een ideaal draaggevoel. Met verborgen zak met ritssluiting. Met binnenshort. In 3 lengtes: 5 inch = 12,7 cm, 7 inch = 17,8 cm en 9 inch = 22,9 cm. Materiaal: 100% polyester. (1)
      Adidas Sportbroek 'OWN_THE_RUN_SH'
      • 04059812359284
      • DQ2558-200
      2
      24.90 EUR
    • Adidas Ondergoed Adidas Alphaskin Sport Tight Short Men Semi Frozen Yellow-S
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148640553.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125885651.jpg
      Adidas Adidas Ondergoed Adidas Alphaskin Sport Tight Short Men Semi Frozen Yellow-S Ondergoed Adidas Alphaskin Sport Tight Short Men Semi Frozen Yellow-S Ondergoed Adidas Alphaskin Sport Tight Short Men Semi Frozen Yellow-S (1)
      Adidas Ondergoed Adidas Alphaskin Sport Tight Short Men Semi Frozen Yellow-S
      • 04059322175381
      1
      deal
      21.90 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Ten Cate DEFAULT
        • ten_cate
      • Sloggi DEFAULT
        • sloggi
    • Merk (brand):
      • Schiesser (schiesser)
      • Puma (puma)
      • Le jogger (le_jogger)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Buffalo (buffalo)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Diesel (diesel)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bench (bench)
      • D.E.A.L International (d_e_a_l_international)
      • Deal (deal)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Adam (adam)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • Alan red (alan_red)
      • America Today (america_today)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Authentic Underwear (authentic_underwear)
      • Babista (babista)
      • Bamboo Basics (bamboo_basics)
      • Beeren (beeren)
      • Bergans (bergans)
      • Blend (blend)
      • Bolas (bolas)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • C&A (c_a)
      • Capt'n Sharky (capt_n_sharky)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cavello (cavello)
      • Ceceba (ceceba)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Clipper (clipper)
      • Clipper Exclusive (clipper_exclusive)
      • Conta (conta)
      • Craft (craft)
      • Devold (devold)
      • Doreanse (doreanse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Falke (falke)
      • Fastrider (fastrider)
      • Fischer (fischer)
      • G Gregory (g_gregory)
      • Garage (garage)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Gore (gore)
      • Gregory (gregory)
      • Hanro (hanro)
      • Happy Size (happy_size)
      • Happy socks (happy_socks)
      • Haze & Finn (haze_finn)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Hermko (hermko)
      • Hom (hom)
      • Houdini (houdini)
      • Hydas (hydas)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jockey (jockey)
      • JOOP! (joop_)
      • Klingel (klingel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Lacoste (lacoste)
      • Levi's (levi_s)
      • Livergy (livergy)
      • Maloja (maloja)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Men Plus (men_plus)
      • Mey (mey)
      • Name it (name_it)
      • NEK (nek)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pfeilring (pfeilring)
      • POC (poc)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rj (rj)
      • Rj bodywear (rj_bodywear)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shiwi (shiwi)
      • Slater (slater)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Stance (stance)
      • Suitable (suitable)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Suprima (suprima)
      • Svenjoyment Underwear (svenjoyment_underwear)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Latex Collection (the_latex_collection)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trigema (trigema)
      • Tufte Wear (tufte_wear)
      • Turi Landhaus (turi_landhaus)
      • Unabux (unabux)
      • Under Armour (under_armour)
      • Ursula Christ (ursula_christ)
      • UYN (uyn)
      • Vingino (vingino)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wavebreaker (wavebreaker)
      • We fashion (we_fashion)
      • WED'ZE (wed_ze)
      • Whkmp'S Own (whkmp_s_own)
      • Woolpower (woolpower)
      • Zaccini (zaccini)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €17 (budget)
      • €17 - €22 (low)
      • €22 - €31 (medium)
      • €31 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
    • Aantal delen (aantal_delen):
      • 1 Stuks (aantal_delen_1.0)
      • 2 Stuks (aantal_delen_2.0)
      • 3 Stuks (aantal_delen_3.0)
      • 4 Stuks (aantal_delen_4.0)
      • 5 Stuks (aantal_delen_5.0)
      • 6 Stuks (aantal_delen_6.0)
      • 7 Stuks (aantal_delen_7.0)
    • Kleur product (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Koraal (koraal)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multi (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Print (print)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Polyester (polyester)
      • Kunststof (kunststof)
      • Polyamide (polyamide)
      • Anders (anders)
      • Viscose (viscose)
      • Stretch (stretch)
      • Nylon (nylon)
      • Microfiber (microfiber)
      • Wol (wol)
      • Fiber (fiber)
      • Hout (hout)
      • Merino (merino)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl