x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Ryobi R18DD3-120S 18V Li-Ion Compactboorschroefmachine 1x Accu 2.0A

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Ryobi R18DD3-120S 18V Li-Ion Compactboorschroefmachine 1x Accu 2.0A
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Ryobi R18DD3-120S 18V Li-Ion Compactboorschroefmachine 1x Accu 2.0A
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Ryobi R18DD3-120S 18V Li-Ion Compactboorschroefmachine 1x Accu 2.0A
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147724938.jpg
Ryobi Ryobi R18DD3-120S 18V Li-Ion Compactboorschroefmachine 1x Accu 2.0A R18DD3-120S 18V Li-Ion Compactboorschroefmachine 1x Accu 2.0A R18DD3-120S 18V Li-Ion Compactboorschroefmachine 1x Accu 2.0A Ryobi R18DD3-120S 18V Li-Ion Compactboorschroefmachine 1x Accu 2.0A- 5133003347 Bijzondere kenmerken * 2 snelheden voor hogere prestaties, ongeacht het te bewerken materiaal of de toepassing * 13 mm snelspanboorhouder voor snel en gemakkelijk verwisselen van boren * LED voor perfecte verlichting van de werkplek * 24-traps draaimomentinstelling voor consistente en perfecte schroefresultaten * boor- en bithouder Specificaties * Type accu:Li-ion * Koppelinstellingen:24 * Max. boor Ø in hout (mm)... (1)
  • 04892210152626
  • 4892210152626
2
  • 144.99 145.39 EUR 2
    2
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.272931692148218 (89)
      Ryobi R18DD3-120S 18V Li-Ion Compactboorschroefmachine 1x Accu 2.0A- 5133003347 Bijzondere kenmerken * 2 snelheden voor hogere prestaties...144.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Toolnation.nl Toolnation.nl
      9.178590075357656 (255)
      Ryobi R18DD3-120S Akku Boormachine 18 Volt 2.0 Ah Li-ion Bijzondere kenmerken LED verlicht uw werkgebied voor een betere zichtbaarheid Ac...145.39, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Makita DLX2127J1 Combiset - DDF482 18v Boor-/schroefmachine + DTD152 slagschroevendraaier 3,0 Ah accu (3 st), snellader in M-Box
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207201175.jpg
      Makita Makita DLX2127J1 Combiset - DDF482 18v Boor-/schroefmachine + DTD152 slagschroevendraaier 3,0 Ah accu (3 st), snellader in M-Box DLX2127J1 Combiset - DDF482 18v Boor-/schroefmachine + DTD152 slagschroevendraaier 3,0 Ah accu (3 st), snellader in M-Box DLX2127J1 Combiset - DDF482 18v Boor-/schroefmachine + DTD152 slagschroevendraaier 3,0 Ah accu (3 st), snellader in M-Box DLX2127J1 Combiset - DDF482 18v Boor-/schroefmachine + DTD152 slagschroevendraaier 3,0 Ah accu (3 st), snellader in M-Box (2)
      Makita DLX2127J1 Combiset - DDF482 18v Boor-/schroefmachine + DTD152 slagschroevendraaier 3,0 Ah accu (3 st), snellader in M-Box
      • 00088381839822
      2
    • Bosch EasyImpact 550
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150944646.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/83485075.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/83485074.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/83485076.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186267180.jpg
      Bosch Bosch EasyImpact 550 EasyImpact 550 EasyImpact 550 \\n De EasyImpact 550 klopboormachine van Bosch is compact, licht van gewicht en voorzien van softgrip. Hierdoor is het werken met deze klopboor comfortabel. Dankzij het krachtige vermogen van 550 watt is een gaatje boren geen probleem meer. \\n\\n Bijzondere kenmerken * Vermogen: 550 W * Aantal slagen max.: 33000 /min * Boordiameter (max.): (Hout/staal/beton) 25/8/10 mm * Rechts- en linksdraaiend * Diepteaanslag * Tweehulzige snelspanboorhouder * Handgrepen met softgrip-oppervlak * Functiesc... (1)
      Bosch EasyImpact 550
      • 03165140840644
      • 0 603 130 000
      • 581743
      • 0603130000
      2
    • Bosch PBH 2100 RE + boor- en beitelset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219659074.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219659082.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219659084.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219659083.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167081387.jpg
      Bosch Bosch PBH 2100 RE + boor- en beitelset PBH 2100 RE + boor- en beitelset PBH 2100 RE + boor- en beitelset Met de Bosch PBH 2100 RE hang je niet alleen een groot schilderij op, je breekt er ook gipsen wandjes mee af of bikt oude tegels van de muur. Lang achter elkaar klussen is ook geen probleem, dankzij het gewicht van slechts 2,2 kilogram. Daarnaast heeft de combihamer een ergonomisch design en een softgrip. Hierdoor is de hamer erg handzaam voor de minder ervaren klusser. De rotatiestop zorgt ervoor dat de PBH 2100 RE ook geschikt is voor licht breekwerk. Met de meegeleverde boor-en beitelset g... (2)
      Bosch PBH 2100 RE + boor- en beitelset
      • 03165140633888
      • 03165140684095
      • 03165140684101
      • 06033A9303
      • 06033A9302
      • 0 603 3A9 303
      10
      deal
    • Bosch Easydrill 18V-40 (zonder accu)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218015968.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218015975.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228476500.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220136502.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220136800.jpg
      Bosch Bosch Easydrill 18V-40 (zonder accu) Easydrill 18V-40 (zonder accu) Easydrill 18V-40 (zonder accu) De Bosch Easy Drill 18V-40 is een compacte schroefboormachine voor lichte boor- en schroefklussen Denk bijvoorbeeld aan het in elkaar zetten van meubels of het ophangen van een boekenplank. Je boort er niet alleen mee door hout, maar ook door metaal. Met een maximale boorcapaciteit van 30 millimeter maak je er ook grote boorgaten mee. De machine weegt slechts 1,2 kilogram, zodat zelfs beginnende klussers hem gemakkelijk gebruiken. Ga je aan de slag in een donkere ruimte, zoals een kelder of g... (1)
      Bosch Easydrill 18V-40 (zonder accu)
      • 04053423230628
      • 06039D8000
      7
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 144.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 144.99
    • partner@vergelijk.nl