x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er boekenkasten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    VXL boekenkast

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in boekenkast categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • VXL Boekenkast met 4 schappen 40x24x142 cm spaanplaat wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199096448.jpg
      VXL VXL Boekenkast met 4 schappen 40x24x142 cm spaanplaat wit Boekenkast met 4 schappen 40x24x142 cm spaanplaat wit Boekenkast met 4 schappen 40x24x142 cm spaanplaat wit Onze boekenkast heeft een modern, stijlvol en minimalistisch design waardoor hij geschikt is voor elke ruimte. Hij past perfect in elk interieur en geeft je inrichting een vleugje moderne stijl. Deze kast is gemaakt van hoogwaardig spaanplaat waardoor hij stabiel en duurzaam is. Deze hoge boekenkast heeft 4 ruime schappen die voldoende ruimte bieden om je spullen, zoals verzamelobjecten, boeken, snuisterijen en fotolijstjes, op te bergen en weer te geven. De boekenkast is eenvoudig te monte... (1)
      VXL Boekenkast met 4 schappen 40x24x142 cm spaanplaat wit
      • 06011606697673
      1
      deal
      79.99 EUR
    • VXL Boekenkast met 3 schappen 40x24x108 cm spaanplaat wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199088607.jpg
      VXL VXL Boekenkast met 3 schappen 40x24x108 cm spaanplaat wit Boekenkast met 3 schappen 40x24x108 cm spaanplaat wit Boekenkast met 3 schappen 40x24x108 cm spaanplaat wit Onze boekenkast heeft een modern, stijlvol en minimalistisch design waardoor hij geschikt is voor elke ruimte. Hij past perfect in elk interieur en geeft je inrichting een vleugje moderne stijl. Deze kast is gemaakt van hoogwaardig spaanplaat waardoor hij stabiel en duurzaam is. Deze hoge boekenkast heeft drie ruime schappen die voldoende ruimte bieden om je spullen op te bergen en weer te geven, zoals verzamelobjecten, boeken, snuisterijen en fotolijstjes. De boekenkast is eenvoudig te mon... (1)
      VXL Boekenkast met 3 schappen 40x24x108 cm spaanplaat wit
      • 06011624362379
      1
      deal
      79.99 EUR
    • VXL Boekenkast met 4 schappen 40x24x142 cm spaanplaat hoogglans wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199110994.jpg
      VXL VXL Boekenkast met 4 schappen 40x24x142 cm spaanplaat hoogglans wit Boekenkast met 4 schappen 40x24x142 cm spaanplaat hoogglans wit Boekenkast met 4 schappen 40x24x142 cm spaanplaat hoogglans wit Onze boekenkast heeft een modern, stijlvol en minimalistisch design waardoor hij geschikt is voor elke ruimte. Hij past perfect in elk interieur en geeft je inrichting een vleugje moderne stijl. Deze kast is gemaakt van hoogwaardig spaanplaat waardoor hij stabiel en duurzaam is. Deze hoge boekenkast heeft 4 ruime schappen die voldoende ruimte bieden om je spullen, zoals verzamelobjecten, boeken, snuisterijen en fotolijstjes, op te bergen en weer te geven. De boekenkast is eenvoudig te monte... (1)
      VXL Boekenkast met 4 schappen 40x24x142 cm spaanplaat hoogglans wit
      • 06011602958969
      1
      deal
      82.99 EUR
    • VXL Boekenkast met 3 schappen 40x24x108 cm spaanplaat grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199108557.jpg
      VXL VXL Boekenkast met 3 schappen 40x24x108 cm spaanplaat grijs Boekenkast met 3 schappen 40x24x108 cm spaanplaat grijs Boekenkast met 3 schappen 40x24x108 cm spaanplaat grijs Onze boekenkast heeft een modern, stijlvol en minimalistisch design waardoor hij geschikt is voor elke ruimte. Hij past perfect in elk interieur en geeft je inrichting een vleugje moderne stijl. Deze kast is gemaakt van hoogwaardig spaanplaat waardoor hij stabiel en duurzaam is. Deze hoge boekenkast heeft drie ruime schappen die voldoende ruimte bieden om je spullen op te bergen en weer te geven, zoals verzamelobjecten, boeken, snuisterijen en fotolijstjes. De boekenkast is eenvoudig te mon... (1)
      VXL Boekenkast met 3 schappen 40x24x108 cm spaanplaat grijs
      • 06011624359331
      1
      deal
      79.99 EUR
    • Quick filter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • OTTO DEFAULT
        • otto
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Woood (woood)
      • 3 Sprouts (3_sprouts)
      • 24Designs (24designs)
      • Andas (andas)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • Baytex (baytex)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boeijen (boeijen)
      • Bopita (bopita)
      • Brix (brix)
      • Casaria (casaria)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cobble Hill (cobble_hill)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delavita (delavita)
      • DELIFE (delife)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Eisl (eisl)
      • Eleonora (eleonora)
      • Fantasy Fields (fantasy_fields)
      • FDB Møbler (fdb_m_bler)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fineliving (fineliving)
      • FMD (fmd)
      • FMD Möbel (fmd_mo_bel)
      • Forte (forte)
      • Furnilux (furnilux)
      • Furniteam (furniteam)
      • Fyn (fyn)
      • Galipette (galipette)
      • Gami (gami)
      • Germania (germania)
      • Geuther (geuther)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hioshop (hioshop)
      • Hjh OFFICE PRO (hjh_office_pro)
      • Hmw (hmw)
      • HOMCOM (homcom)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Hoppekids (hoppekids)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Inosign (inosign)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kick Collection (kick_collection)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Lüttenhütt (lu_ttenhu_tt)
      • Macabane (macabane)
      • Made.com (made_com)
      • Mangohout Online (mangohout_online)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • Mira Home (mira_home)
      • ML-Design (ml_design)
      • MOOS (moos)
      • MUST Living (must_living)
      • My Home (my_home)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Möbilia (mo_bilia)
      • Müller (mu_ller)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nova solo (nova_solo)
      • OldInn (oldinn)
      • Optifit (optifit)
      • OTTO (otto)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Pinolino (pinolino)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Rauch (rauch)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond Interiors (richmond_interiors)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Rocky (rocky)
      • Room05 (room05)
      • Rootsmann (rootsmann)
      • SalesFever (salesfever)
      • Scandes (scandes)
      • Schardt (schardt)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Sit (sit)
      • SIT Möbel (sit_mo_bel)
      • Sky Style (sky_style)
      • Solliden (solliden)
      • Spectrum (spectrum)
      • String (string)
      • Temahome (temahome)
      • Tenzo (tenzo)
      • Ticaa kindermobel (ticaa_kindermobel)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • Tvilum (tvilum)
      • Unico Milano (unico_milano)
      • Urban Living (urban_living)
      • VCM (vcm)
      • Vdd (vdd)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vipack (vipack)
      • Vitra (vitra)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • VXL (vxl)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Way Basics (way_basics)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • Woodman (woodman)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Zuiver (zuiver)
      • Zöllner (zo_llner)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €125 (budget)
      • €125 - €215 (low)
      • €215 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Industrieel (industrieel)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Vintage (vintage)
    • Aantal schappen (aantal_schappen):
      • 4 (aantal_schappen_4.0)
      • 5 (aantal_schappen_5.0)
      • 6 (aantal_schappen_6.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 180 cm (hoogte_cm_1)
      • 180 cm - 190 cm (hoogte_cm_2)
      • 190 cm - 200 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 200 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 55 cm (<55)
      • 55 cm - 105 cm (55-105)
      • > 105 cm (>105)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 34 cm (diepte_in_cm_1)
      • 34 cm - 36 cm (diepte_in_cm_2)
      • 36 cm - 40 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 40 cm (diepte_in_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl