x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er boekenkasten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vipack boekenkast

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in boekenkast categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Vipack Bibliotheekkast Daan
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105526262.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159689146.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174914783.jpg
      Vipack Vipack Bibliotheekkast Daan Bibliotheekkast Daan Bibliotheekkast Daan Bestel Vipack Alex Boekenkast online bij fonQ. Alle Vipack Complete bedden uit voorraad leverbaar. Wordt door de leverancier op afspraak bezorgd (8)
      Vipack Bibliotheekkast Daan
      • 05420070209700
      5
      good_buy
      deal
      524.00 EUR
    • Vipack Staand rek Casami
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169980176.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170049399.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169596665.jpg
      Vipack Vipack Staand rek Casami Staand rek Casami Staand rek Casami Vipack - Boekenkast/ Rek - Wit - 58cm Breed (4)
      Vipack Staand rek Casami
      • 05420070232364
      4
      good_buy
      159.00 EUR
    • Vipack Boekenkast Kiddy
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201761326.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185296931.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185182805.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148556089.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169117522.jpg
      Vipack Vipack Boekenkast Kiddy Boekenkast Kiddy Boekenkast Kiddy Bestel Vipack Kiddy Boekenkast online bij vtwonen. Alle Vipack Complete bedden uit voorraad leverbaar. Levertijd: 1 - 2 weken (1)
      Vipack Boekenkast Kiddy
      • 05420070226585
      7
      218.10 EUR
    • Vipack Bibliotheek Erik 39 x 87 x 205
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185183699.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185296090.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170061558.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95630287.jpg
      Vipack Vipack Bibliotheek Erik 39 x 87 x 205 Bibliotheek Erik 39 x 87 x 205 Bibliotheek Erik 39 x 87 x 205 Met de Erik bibliotheek kunnen boeken en schriften netjes worden opgeborgen. De boekenkast beschikt over 4 legplanken en 1 lade. De lade is voorzien van een soft close systeem. De Erik bibliotheek past mooi bij de rest van de Erik collectie. (1)
      Vipack Bibliotheek Erik 39 x 87 x 205
      • 05420070222914
      3
      452.00 EUR
    • Vipack Rek PINO
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185554773.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181921818.jpg
      Vipack Vipack Rek PINO Rek PINO Rek PINO Emob Charlotte - Boekenkast - Wit (1)
      Vipack Rek PINO
      • 05420070210607
      2
      209.00 EUR
    • Vipack London Boekenkast - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166226144.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171149884.jpg
      Vipack Vipack London Boekenkast - Wit London Boekenkast - Wit London Boekenkast - Wit Boekenkast London - wit (1)
      Vipack London Boekenkast - Wit
      • 05420070232661
      2
      227.70 EUR
    • Vipack London boekenkast antraciet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171152829.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166224685.jpg
      Vipack Vipack London boekenkast antraciet London boekenkast antraciet London boekenkast antraciet Boekenkast London - antraciet (1)
      Vipack London boekenkast antraciet
      • 05420070232869
      2
      227.70 EUR
    • Quick filter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • OTTO DEFAULT
        • otto
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Woood (woood)
      • 24Designs (24designs)
      • Andas (andas)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • Baytex (baytex)
      • Beliani (beliani)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boeijen (boeijen)
      • Bopita (bopita)
      • Brix (brix)
      • Casaria (casaria)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delavita (delavita)
      • DELIFE (delife)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Eisl (eisl)
      • Eleonora (eleonora)
      • Fantasy Fields (fantasy_fields)
      • FDB Møbler (fdb_m_bler)
      • Ferrari (ferrari)
      • Fineliving (fineliving)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Furniteam (furniteam)
      • Fyn (fyn)
      • Gami (gami)
      • Germania (germania)
      • Geuther (geuther)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hioshop (hioshop)
      • Hmw (hmw)
      • HOMCOM (homcom)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Hoppekids (hoppekids)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Inosign (inosign)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kick Collection (kick_collection)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Macabane (macabane)
      • Made.com (made_com)
      • Mangohout Online (mangohout_online)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • Mira Home (mira_home)
      • ML-Design (ml_design)
      • MOOS (moos)
      • MUST Living (must_living)
      • My Home (my_home)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Müller (mu_ller)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nancy HomeStore (nancy_homestore)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nova solo (nova_solo)
      • NovaSolo (novasolo)
      • OldInn (oldinn)
      • Optifit (optifit)
      • OTTO (otto)
      • Parisot (parisot)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Pinolino (pinolino)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Ptmd (ptmd)
      • Rauch (rauch)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Rocky (rocky)
      • Rootsmann (rootsmann)
      • SalesFever (salesfever)
      • Scandes (scandes)
      • Schardt (schardt)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Sit (sit)
      • SIT Möbel (sit_mo_bel)
      • Solliden (solliden)
      • Songmics (songmics)
      • Spectrum (spectrum)
      • String (string)
      • Temahome (temahome)
      • Tenzo (tenzo)
      • Ticaa kindermobel (ticaa_kindermobel)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • Tvilum (tvilum)
      • Unico Milano (unico_milano)
      • Urban Living (urban_living)
      • VCM (vcm)
      • Vdd (vdd)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vipack (vipack)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • VXL (vxl)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Way Basics (way_basics)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • Woodman (woodman)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Zöllner (zo_llner)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €125 (budget)
      • €125 - €215 (low)
      • €215 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Industrieel (industrieel)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Vintage (vintage)
    • Aantal schappen (aantal_schappen):
      • 4 (aantal_schappen_4.0)
      • 5 (aantal_schappen_5.0)
      • 6 (aantal_schappen_6.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 175 cm (hoogte_cm_1)
      • 175 cm - 185 cm (hoogte_cm_2)
      • 185 cm - 200 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 200 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 55 cm (<55)
      • 55 cm - 105 cm (55-105)
      • > 105 cm (>105)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 34 cm (diepte_in_cm_1)
      • 34 cm - 36 cm (diepte_in_cm_2)
      • 36 cm - 42 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 42 cm (diepte_in_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl