x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er boekenkasten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vente-unique.be boekenkast

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in boekenkast categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Vente-unique.be Keukentrolley SKYLER op wieltjes - 1 deur & 1 lade - hevea
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201376270.jpg
      Vente-unique.be Vente-unique.be Keukentrolley SKYLER op wieltjes - 1 deur & 1 lade - hevea Keukentrolley SKYLER op wieltjes - 1 deur & 1 lade - hevea Keukentrolley SKYLER op wieltjes - 1 deur & 1 lade - hevea De SKYLER roulettewagen biedt u veel opbergruimte om uw keuken op een praktische manier in te delen. Met zijn 2 planken, zijn flessenreken zijn deur, mis je geen ruimte meer! De enorme rubberen bovenkant bespaart u ook extra werkruimte. Zijn brede blad van massief hevea kan dienen als extra werkruimte. Kenmerken : Structuur: Hevea en MDF Blad: Hévéa massieve dikte 20 mm Kleur: Wit 4 wielen 1 deur 2 legplanken 1 handdoekenhanger 1 lade L42 x D32 x H10 cm 1 flesrekken L43 x D36 cm Afm... (2)
      Vente-unique.be Keukentrolley SKYLER op wieltjes - 1 deur & 1 lade - hevea
      • 04894223113090
      1
      deal
      315.99 EUR
    • Vente-unique.be Boekenkast SYMPHONIE - 4 legplanken - 1 deur - Geoliede eik
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199282595.jpg
      Vente-unique.be Vente-unique.be Boekenkast SYMPHONIE - 4 legplanken - 1 deur - Geoliede eik Boekenkast SYMPHONIE - 4 legplanken - 1 deur - Geoliede eik Boekenkast SYMPHONIE - 4 legplanken - 1 deur - Geoliede eik Boekenkast SYMPHONIE4 legplanken en 1 opbergvak van massieve eikAfwerking: Geoliede eikDe pluspunten:- Een exclusief ontwerp:Kies voor een uniek interieur met deze exclusieve collectie van FrédéricRigalle, één van de grootste Franse designers van het moment.-Een authentiek, warm meubilair:Deze meubels met natuurlijke kleuren zullen uw woonkamer omtoveren tot een gastvrije ruimte waar het goed is te wonen.-Overal tegen bestand:Deze massief eiken collectie is stevig en van hoogwaardige kwalitei... (1)
      Vente-unique.be Boekenkast SYMPHONIE - 4 legplanken - 1 deur - Geoliede eik
      • 04894223076678
      1
      deal
      678.99 EUR
    • Vente-unique.be Keukentrolley HANNAE - 2 laden en 1 plank - Hevea - Wit & Eiken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203780641.jpg
      Vente-unique.be Vente-unique.be Keukentrolley HANNAE - 2 laden en 1 plank - Hevea - Wit & Eiken Keukentrolley HANNAE - 2 laden en 1 plank - Hevea - Wit & Eiken Keukentrolley HANNAE - 2 laden en 1 plank - Hevea - Wit & Eiken Met de veelzijdige keukentrolley HANNAE hebt u alles wat u nodig hebt binnen handbereik. Zijn brede blad van massief hevea kan dienen als werkblad om te koken. En dankzij zijn grote plank in de vorm van een dienblad, zijn 12 nissen en zijn 2 lades hebt u geen ruimtegebrek meer!Technische eigenschappen:Structuur: hevea en MDFBlad: hevea2 lades1 plank12 nissen1 handdoekrekje4 wieltjesDe fijne textuur van MDF (Medium Density Fiberboard) biedt een esthetischen zeer stevig materiaal door de combin... (1)
      Vente-unique.be Keukentrolley HANNAE - 2 laden en 1 plank - Hevea - Wit & Eiken
      • 03517920747863
      1
      deal
      368.99 EUR
    • Quick filter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • OTTO DEFAULT
        • otto
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Woood (woood)
      • 24Designs (24designs)
      • Andas (andas)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • Baytex (baytex)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boeijen (boeijen)
      • Bopita (bopita)
      • Brix (brix)
      • Casaria (casaria)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delavita (delavita)
      • DELIFE (delife)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Eisl (eisl)
      • Eleonora (eleonora)
      • Fantasy Fields (fantasy_fields)
      • FDB Møbler (fdb_m_bler)
      • Ferrari (ferrari)
      • Fineliving (fineliving)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Furniteam (furniteam)
      • Fyn (fyn)
      • Gami (gami)
      • Germania (germania)
      • Geuther (geuther)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hioshop (hioshop)
      • Hmw (hmw)
      • HOMCOM (homcom)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Hoppekids (hoppekids)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Inosign (inosign)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kick Collection (kick_collection)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Macabane (macabane)
      • Made.com (made_com)
      • Mangohout Online (mangohout_online)
      • Meubella (meubella)
      • Mira Home (mira_home)
      • ML-Design (ml_design)
      • MOOS (moos)
      • My Home (my_home)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Müller (mu_ller)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nancy HomeStore (nancy_homestore)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nova solo (nova_solo)
      • NovaSolo (novasolo)
      • OldInn (oldinn)
      • Optifit (optifit)
      • OTTO (otto)
      • Parisot (parisot)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Pinolino (pinolino)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Ptmd (ptmd)
      • Rauch (rauch)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond (richmond)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Rocky (rocky)
      • Rootsmann (rootsmann)
      • SalesFever (salesfever)
      • Scandes (scandes)
      • Schardt (schardt)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Sit (sit)
      • Solliden (solliden)
      • Spectrum (spectrum)
      • String (string)
      • Temahome (temahome)
      • Tenzo (tenzo)
      • Ticaa kindermobel (ticaa_kindermobel)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • Tvilum (tvilum)
      • Unico Milano (unico_milano)
      • Urban Living (urban_living)
      • VCM (vcm)
      • Vdd (vdd)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vipack (vipack)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • VXL (vxl)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Way Basics (way_basics)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • Woodman (woodman)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Zöllner (zo_llner)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €125 (budget)
      • €125 - €215 (low)
      • €215 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Industrieel (industrieel)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Vintage (vintage)
    • Aantal schappen (aantal_schappen):
      • 4 (aantal_schappen_4.0)
      • 5 (aantal_schappen_5.0)
      • 6 (aantal_schappen_6.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 175 cm (hoogte_cm_1)
      • 175 cm - 190 cm (hoogte_cm_2)
      • 190 cm - 200 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 200 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 55 cm (<55)
      • 55 cm - 105 cm (55-105)
      • > 105 cm (>105)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 34 cm (diepte_in_cm_1)
      • 34 cm - 36 cm (diepte_in_cm_2)
      • 36 cm - 42 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 42 cm (diepte_in_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl