x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vente-Unique.nl Boekenkast SYMPHONIE - 4 legplanken - 1 deur - Geoliede eik

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vente-Unique.nl Boekenkast SYMPHONIE - 4 legplanken - 1 deur - Geoliede eik
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vente-Unique.nl Boekenkast SYMPHONIE - 4 legplanken - 1 deur - Geoliede eik
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vente-Unique.nl Boekenkast SYMPHONIE - 4 legplanken - 1 deur - Geoliede eik
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199282595.jpg
Vente-Unique.nl Vente-Unique.nl Boekenkast SYMPHONIE - 4 legplanken - 1 deur - Geoliede eik Boekenkast SYMPHONIE - 4 legplanken - 1 deur - Geoliede eik Boekenkast SYMPHONIE - 4 legplanken - 1 deur - Geoliede eik Boekenkast SYMPHONIE4 legplanken en 1 opbergvak van massieve eikAfwerking: Geoliede eikDe pluspunten:- Een exclusief ontwerp:Kies voor een uniek interieur met deze exclusieve collectie van FrédéricRigalle, één van de grootste Franse designers van het moment.-Een authentiek, warm meubilair:Deze meubels met natuurlijke kleuren zullen uw woonkamer omtoveren tot een gastvrije ruimte waar het goed is te wonen.-Overal tegen bestand:Deze massief eiken collectie is stevig en van hoogwaardige kwalitei... (1)
  • 04894223076678
1
deal
  • Design
    • Kleur: Bruin
  • 585.98 684.99 EUR 1
    1
    • Vente-unique.nl Vente-unique.nl
      3.0 (14)
      Boekenkast SYMPHONIE4 legplanken en 1 opbergvak van massieve eikAfwerking: Geoliede eikDe pluspunten:- Een exclusief ontwerp:Kies voor ee...
      585.98, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • vidaXL Boekenkast 5 schappen 60x24x175 cm spaanplaat sonoma eikenkleur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223762123.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229838668.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229838883.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229838882.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224577878.jpg
      vidaXL vidaXL Boekenkast 5 schappen 60x24x175 cm spaanplaat sonoma eikenkleur Boekenkast 5 schappen 60x24x175 cm spaanplaat sonoma eikenkleur Boekenkast 5 schappen 60x24x175 cm spaanplaat sonoma eikenkleur Onze boekenkast heeft een modern, stijlvol en minimalistisch design waardoor hij geschikt is voor elke ruimte. Hij past perfect in elk interieur en geeft je inrichting een vleugje moderne stijl. Deze kast is gemaakt van hoogwaardig spaanplaat waardoor hij stabiel en duurzaam is. Deze hoge boekenkast heeft vijf ruime schappen die voldoende ruimte bieden om je spullen, zoals verzamelobjecten, boeken, snuisterijen en fotolijstjes, op te bergen en weer te geven. De boekenkast is eenvoudig te mont... (2)
      vidaXL Boekenkast 5 schappen 60x24x175 cm spaanplaat sonoma eikenkleur
      • 08719883869322
      1
    • Germania Ordnerrek Professional 2.0
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220298603.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219593701.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181642414.jpg
      Germania Germania Ordnerrek Professional 2.0 Ordnerrek Professional 2.0 Ordnerrek Professional 2.0 GERMANIA Ordnerrek Professional 2.0 (1)
      Germania Ordnerrek Professional 2.0
      • 04005949424821
      1
    • vidaXL Boekenkast/kamerscherm 60x35x167 cm massief grenenhout zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228894120.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228894124.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228894121.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228894128.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228894125.jpg
      vidaXL vidaXL Boekenkast/kamerscherm 60x35x167 cm massief grenenhout zwart Boekenkast/kamerscherm 60x35x167 cm massief grenenhout zwart Boekenkast/kamerscherm 60x35x167 cm massief grenenhout zwart Deze boekenkast heeft een strak en prachtig ontwerp, en is zowel een decoratieve als praktische aanvulling op je interieur. De kast is gemaakt van massief grenenhout, waardoor hij stevig en stabiel is. Hij biedt voldoende opbergruimte om je tijdschriften, boeken, dvd's, multimedia-apparaten en decoratieve spullen geordend en binnen handbereik te houden. Bovendien is dit meubel zeer veelzijdig omdat het ook als scheidingswand gebruikt kan worden. Hij is dus een perfecte keuze voor je hal of an... (1)
      vidaXL Boekenkast/kamerscherm 60x35x167 cm massief grenenhout zwart
      • 08720286816097
      1
    • vidaXL Boekenkast/kamerscherm 80x30x160 cm spaanplaat betongrijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229224153.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229224156.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229224161.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229224158.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229224160.jpg
      vidaXL vidaXL Boekenkast/kamerscherm 80x30x160 cm spaanplaat betongrijs Boekenkast/kamerscherm 80x30x160 cm spaanplaat betongrijs Boekenkast/kamerscherm 80x30x160 cm spaanplaat betongrijs Deze boekenkast heeft een strak en prachtig ontwerp, en is zowel een decoratieve als praktische aanvulling op je interieur. De kast is gemaakt van hoogwaardig spaanplaat, waardoor hij stevig en gemakkelijk schoon te maken is. Hij biedt voldoende opbergruimte om je tijdschriften, boeken, dvd's, multimedia-apparaten en decoratieve spullen geordend en binnen handbereik te houden. Bovendien is dit meubel zeer veelzijdig omdat het ook als scheidingswand gebruikt kan worden. Hij is dus een perfecte... (1)
      vidaXL Boekenkast/kamerscherm 80x30x160 cm spaanplaat betongrijs
      • 08720286842744
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 529.98
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 529.98
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 529.98
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 529.98
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 529.98
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 529.98
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 529.98
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 529.98
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 529.98
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 529.98
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 529.98
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 529.98
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 529.98
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 529.98
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 529.98
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 481.98
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 481.98
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 515.98
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 515.98
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 515.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 515.98
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 515.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 515.98
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 515.98
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 515.98
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 515.98
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 515.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 515.98
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 585.98
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 495.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 495.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 495.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 495.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 495.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 495.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 495.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 495.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 495.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 495.98
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 495.98
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 495.98
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 495.98
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 495.98
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 495.98
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 585.98
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 585.98
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 585.98
    • partner@vergelijk.nl