x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er boekenkasten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Perfecthomeshop boekenkast

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in boekenkast categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Perfecthomeshop Boekenkast Zwart & Artisan Eiken - 75x30x160 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169696281.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197224734.jpg
      Perfecthomeshop Perfecthomeshop Boekenkast Zwart & Artisan Eiken - 75x30x160 cm Boekenkast Zwart & Artisan Eiken - 75x30x160 cm Boekenkast Zwart & Artisan Eiken - 75x30x160 cm Geef jouw huiskamer een persoonlijke touch met deze boekenkast zwart & artisan eiken! het plaatsen van een boekenkast zwart & artisan eiken is super handig als je nog wat ruimte over hebt in je kamer! meer opbergruimte en meer rust, wie wil dat nou niet? nu heb je een extra plekje om al jouw rondslingerende spulletjes op in te bergen! en als het design van jouw kamer wel eens opgefrist mag worden, is deze boekenkast zwart & artisan eiken voor jou gemaakt! het is een heel eigentijds item waar ... (6)
      Perfecthomeshop Boekenkast Zwart & Artisan Eiken - 75x30x160 cm
      • 06013854393390
      2
      159.45 EUR
    • Perfecthomeshop Boekenkast Wit & Artisan Eiken - Boekenkastjes - 75x30x160 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169696289.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197206623.jpg
      Perfecthomeshop Perfecthomeshop Boekenkast Wit & Artisan Eiken - Boekenkastjes - 75x30x160 cm Boekenkast Wit & Artisan Eiken - Boekenkastjes - 75x30x160 cm Boekenkast Wit & Artisan Eiken - Boekenkastjes - 75x30x160 cm Boekenkast Wit & Artisan Eiken - Boekenkastjes - 75x30x160 cm (6)
      Perfecthomeshop Boekenkast Wit & Artisan Eiken - Boekenkastjes - 75x30x160 cm
      • 06013847245200
      2
      159.45 EUR
    • Quick filter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • OTTO DEFAULT
        • otto
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Woood (woood)
      • 24Designs (24designs)
      • Andas (andas)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • Baytex (baytex)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boeijen (boeijen)
      • Bopita (bopita)
      • Brix (brix)
      • Brokis (brokis)
      • Casaria (casaria)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delavita (delavita)
      • DELIFE (delife)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Eisl (eisl)
      • Eleonora (eleonora)
      • Fantasy Fields (fantasy_fields)
      • FDB Møbler (fdb_m_bler)
      • Ferrari (ferrari)
      • Fineliving (fineliving)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Furniteam (furniteam)
      • Fyn (fyn)
      • Gami (gami)
      • Germania (germania)
      • Geuther (geuther)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hioshop (hioshop)
      • Hmw (hmw)
      • HOMCOM (homcom)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Hoppekids (hoppekids)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Inosign (inosign)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kick Collection (kick_collection)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Macabane (macabane)
      • Made.com (made_com)
      • Mangohout Online (mangohout_online)
      • Meubella (meubella)
      • Mira Home (mira_home)
      • ML-Design (ml_design)
      • MOOS (moos)
      • My Home (my_home)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Müller (mu_ller)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nancy HomeStore (nancy_homestore)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nova solo (nova_solo)
      • NovaSolo (novasolo)
      • OldInn (oldinn)
      • Optifit (optifit)
      • OTTO (otto)
      • Parisot (parisot)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Pinolino (pinolino)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Ptmd (ptmd)
      • Rauch (rauch)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond (richmond)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Rocky (rocky)
      • Rootsmann (rootsmann)
      • SalesFever (salesfever)
      • Scandes (scandes)
      • Schardt (schardt)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Sit (sit)
      • Solliden (solliden)
      • Songmics (songmics)
      • Spectrum (spectrum)
      • String (string)
      • Temahome (temahome)
      • Tenzo (tenzo)
      • Ticaa kindermobel (ticaa_kindermobel)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • Tvilum (tvilum)
      • Unico Milano (unico_milano)
      • Urban Living (urban_living)
      • VCM (vcm)
      • Vdd (vdd)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vipack (vipack)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • VXL (vxl)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Way Basics (way_basics)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • Woodman (woodman)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Zöllner (zo_llner)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €125 (budget)
      • €125 - €215 (low)
      • €215 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Industrieel (industrieel)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Vintage (vintage)
    • Aantal schappen (aantal_schappen):
      • 5 (aantal_schappen_5.0)
      • 6 (aantal_schappen_6.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 170 cm (hoogte_cm_1)
      • 170 cm - 185 cm (hoogte_cm_2)
      • 185 cm - 200 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 200 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 55 cm (<55)
      • 55 cm - 105 cm (55-105)
      • > 105 cm (>105)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 34 cm (diepte_in_cm_1)
      • 34 cm - 36 cm (diepte_in_cm_2)
      • 36 cm - 40 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 40 cm (diepte_in_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl