x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er boekenkasten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    OldInn boekenkast

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in boekenkast categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • OldInn | Onbehandelde eettafel Vancouver eikenhout hout naturel 160x160x76x4 cm eettafels | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187615144.jpg
      OldInn OldInn | Onbehandelde eettafel Vancouver eikenhout hout naturel 160x160x76x4 cm eettafels | NADUVI | Onbehandelde eettafel Vancouver eikenhout hout naturel 160x160x76x4 cm eettafels | NADUVI | Onbehandelde eettafel Vancouver eikenhout hout naturel 160x160x76x4 cm eettafels | NADUVI De ronde tafel is helemaal weer terug van weg geweest. Deze uitvoering van Eikenhout in combinatie met een stalen kruispoot geeft de tafel een landelijke en industriële uitstraling. In tegenstelling tot Mango- en Acaciahout heeft Eikenhout een rustige naturel uitstraling. De eettafel is onbehandeld en is verkrijgbaar in diverse diameters. Wilt u de tafel een andere kleur geven en beschermen, dan kan dat heel gemakkelijk met een olie met kleur naar keuze. Het tafelblad is aan de onderkant voor... (1)
      OldInn | Onbehandelde eettafel Vancouver eikenhout hout naturel 160x160x76x4 cm eettafels | NADUVI
      • 06013815925929
      1
      deal
      1043.00 EUR
    • Quick filter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • OTTO DEFAULT
        • otto
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Woood (woood)
      • 3 Sprouts (3_sprouts)
      • 24Designs (24designs)
      • Andas (andas)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • Baytex (baytex)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boeijen (boeijen)
      • Bopita (bopita)
      • Brix (brix)
      • Casaria (casaria)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cobble Hill (cobble_hill)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delavita (delavita)
      • DELIFE (delife)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Eisl (eisl)
      • Eleonora (eleonora)
      • Fantasy Fields (fantasy_fields)
      • FDB Møbler (fdb_m_bler)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fineliving (fineliving)
      • FMD (fmd)
      • FMD Möbel (fmd_mo_bel)
      • Forte (forte)
      • Furnilux (furnilux)
      • Furniteam (furniteam)
      • Fyn (fyn)
      • Galipette (galipette)
      • Gami (gami)
      • Germania (germania)
      • Geuther (geuther)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hioshop (hioshop)
      • Hjh OFFICE PRO (hjh_office_pro)
      • Hmw (hmw)
      • HOMCOM (homcom)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Hoppekids (hoppekids)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Inosign (inosign)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kick Collection (kick_collection)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Lüttenhütt (lu_ttenhu_tt)
      • Macabane (macabane)
      • Made.com (made_com)
      • Mangohout Online (mangohout_online)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • Mira Home (mira_home)
      • ML-Design (ml_design)
      • MOOS (moos)
      • MUST Living (must_living)
      • My Home (my_home)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Möbilia (mo_bilia)
      • Müller (mu_ller)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nova solo (nova_solo)
      • OldInn (oldinn)
      • Optifit (optifit)
      • OTTO (otto)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Pinolino (pinolino)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Rauch (rauch)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond Interiors (richmond_interiors)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Rocky (rocky)
      • Room05 (room05)
      • Rootsmann (rootsmann)
      • SalesFever (salesfever)
      • Scandes (scandes)
      • Schardt (schardt)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Sit (sit)
      • SIT Möbel (sit_mo_bel)
      • Sky Style (sky_style)
      • Solliden (solliden)
      • Spectrum (spectrum)
      • String (string)
      • Temahome (temahome)
      • Ticaa kindermobel (ticaa_kindermobel)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • Tvilum (tvilum)
      • Unico Milano (unico_milano)
      • Urban Living (urban_living)
      • VCM (vcm)
      • Vdd (vdd)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vipack (vipack)
      • Vitra (vitra)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • VXL (vxl)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Way Basics (way_basics)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • Woodman (woodman)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Zuiver (zuiver)
      • Zöllner (zo_llner)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €125 (budget)
      • €125 - €215 (low)
      • €215 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Industrieel (industrieel)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Vintage (vintage)
    • Aantal schappen (aantal_schappen):
      • 4 (aantal_schappen_4.0)
      • 5 (aantal_schappen_5.0)
      • 6 (aantal_schappen_6.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 180 cm (hoogte_cm_1)
      • 180 cm - 190 cm (hoogte_cm_2)
      • 190 cm - 200 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 200 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 55 cm (<55)
      • 55 cm - 105 cm (55-105)
      • > 105 cm (>105)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 35 cm (diepte_in_cm_1)
      • 35 cm - 37 cm (diepte_in_cm_2)
      • 37 cm - 41 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 41 cm (diepte_in_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl